FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Slot: Pod względem umiejętności piłkarskich, najlepsza drużyna, odkąd tu pracuję

03.09.2023 21:44; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Arne Slot cieszy się tym, co pokazują jego zawodnicy. Podstawa już jest, a teraz zadaniem jest stać się jeszcze lepszym w nadchodzących tygodniach. Slot mocno wierzy w swoich piłkarzy. 

- Pod względem umiejętności piłkarskich ten Feyenoord jest najlepszym Feyenoordem, jaki widziałem, odkąd dołączyłem do tego klubu - powiedział Slot dla Algemeen Dagblad. 

- Obecna grupa piłkarzy jest jeszcze lepsza pod względem piłkarskim niż ta, która zdołała dotrzeć do finału Ligi Konferencji i w przekonującym stylu została mistrzami Holandii w zeszłym sezonie. 

Piłkarze zaczynają się coraz lepiej się rozumieć. Gol Ayase Uedy w drugiej połowie był tego doskonałym przykładem. - Ale bramka na 1-2 też jest tego dobrym przykładem - dodał Slot. 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

15-21 czerwiec

Oficjalnie Giovanni van Bronckhorst został nowym trenerem Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

Jprdl, ale temu kanadyjczykowi złamał nogę typ z Kataru

DamianM

Romano potwrdza. Marmol w Feyenoordzie

Gość

Liga mistrzów przyciąga lepszych graczy do klubu.

Gość

szwajcaria zmiotła.

DamianM

ten co już laske jego obczaił hahaha

Gość

Nie!!! Dziewczyna tego Marmola ma na imię Ada!

Czyli - Marmol Ada ;-)

DamianM

mam nadzieję, że doprowadzą ten transfer do konca

Gość

Ma nową ksywę - Marmolada :D

DamianM

Marmol wybrał Feyenoord

Gość

Obraził się na media że ośmieliły się kwestionować jego dorobek trenerski w Feye.

DamianM

a trener oczywiście dalej pod ziemią i nic się nie stało. Cisza.

DamianM

trener były powinien im pensje wypłacić, jemu i sterlingowi.

Gość

st juste zarabia tygodniowo więcej niż endrick na wypożyczeniu w Lyonie.

DamianM

to samo mozna napisac o ocenie sezonu. Patrzcie na ocene nowych, a rvp i te kloese. To samo. Identycznie.

Gość

Jedynie ktoś kto ma głowe w dupie albo ma dupe zamiast głowy by ich przedłużył. W ogóle kupno zimą deijla, podpisanie sterlinga i st juste to największa kompromitacja tych ludzi i zasłużenie odeszli po tym oknie bo to jest niedopuszczalne - jeszcze dali im pensje top3. St juste do tej pory zarabia najwięcej w klubie - gościu który nie dość że nie jest sprawny fizycznie to jeszcze piłkarsko prezentuje poziom keuken divisie.

top7 najlepiej zarabiających - st juste, ahmedhodzić, hwang, steijn, sterling, lotomba, moder - wszyscy powyżej 20 tys tygodniowo - wszystkich prócz może Steijna bym był skory wywalić - dokładając watanabe który jest 8.

DamianM

zobaczcie nagle tematu traunera i sterlinga nie ma. o co sie zakladamy, że RvP chciałby to przepchnąc?

Gość

ivanusec, stengs, nieuwkoop, st.juste, lotomba, deijl, borges, tengstedt, moder, kasanwirjo - pozbyć się ich już.

DamianM

Typuje, że teraz ruszy lawina, bo byłoby, że trenera nie ma a oni skład ustalają. Przecież do przewidzenia to jest, że zaraz by takie zarzuty były :D

Gość

Coś ta wyprzedaż za wolno trwa - inni co nie są na mistrzostwach już powinni być wyprzedawani.

Gość

Mi Gio nie za bardzo odpowiada. Spodziewałem się kogoś doświadczonego. Ale nadzieja w tej niegłupiej chyba dyrekcji, która patrzy na te fakty i na wszystko świeżo i realistycznie

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.