NEC Nijmegen

Eredivisie
Goffertstadion

Nie

12.04

14:30

FC Volendam

Eredivisie
Kras Stadion

Nie

05.04

14:30

0:0

Slot potwierdza: W tej chwili jesteśmy konkurentem Ajaksu i PSV

22.11.2021 12:36; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: VI.nl

Trener Feyenoordu Arne Slot doskonale zdaje sobie sprawę, że mistrzostwo będzie tematem dyskusji w Rotterdamie w najbliższej przyszłości. Na konferencji prasowej po wygranym meczu z PEC Zwolle, trener Rotterdamczyków przyznał, że nie może tego uniknąć.

Feyenoord jest przecież drużyną z najmniejszą liczbą punktów straty w Eredivisie i z jednym meczem mniej ma tylko dwa punkty straty do Ajaksu i PSV. 

- Oczywiście, jesteśmy w pozycji, która wygląda bardzo dobrze i w tej chwili jesteśmy konkurentami Ajaksu i PSV. Szaleństwem byłoby powiedzieć, że walczymy z PEC Zwolle o ostatnie miejsce. Rozumiem, że kiedy pracujesz w Feyenoordzie i wszystko idzie tak dobrze, to ciągle pojawia się to pytanie. To jest po prostu komplement; za to jak zaczęliśmy sezon. 

Okaże się, czy Feyenoordowi uda się utrzymać w czołówce. Slot uważa, że wpływ na to ma również obecna sytuacja w Holandii. Do początku grudnia pojedynki będą na pustych stadionach i prawdopodobnie tak będzie nadal. Slot twierdzi, że w ten sposób pojawił się 'nowy konkurent'. 

- Będziemy musieli zobaczyć, jak sobie z tym poradzimy. Pierwszy start dzisiaj był bardzo pozytywny, ale to nie jest gwarancja.

Komentarze (0)

Wyniki 30. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Twente

? - ?

FC Volendam

FC Utrecht

? - ?

SC Telstar

Sparta Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

FC Groningen

? - ?

Go Ahead Eagles

Heracles Almelo

? - ?

Ajax Amsterdam

Fortuna Sittard

? - ?

NAC Breda

NEC Nijmegen

? - ?

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

Excelsior Rotterdam

AZ Alkmaar

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

5-12 kwietnia

Niemoc Feyenoordu trwa. Drużyna z Rotterdamu po raz kolejny zaprezentowała się bardzo słabo, nie potrafiąc wywieźć kompletu punktów z terenu piętnastej ekipy Eredivisie.

Video

FC Volendam 0-0 Feyenoord

Krytyka pod adresem Feyenoordu oraz trenera Robina van Persiego narasta już od dłuższego czasu, a remis z FC Volendam tylko ją spotęgował.

Live chat

Gość

Praktycznie pewny awans - a potem ktoś z pary bayer/real. Praktycznie kolejny finał.

DamianM

Cały mecz bez celnego. Wow

DamianM

Że psg wygrało tylko 2-0,to też kryminał jest.

DamianM

I co oni mają powiedzieć? My to my, partacze za kilka mln, a tam? Masakra. Totalna kupa.

Gość

24% posiadania piłki.

Gość

miałem to napisać :D tym stał się mistrz anglii.

DamianM

80 minuta a lfc bez celnego strzału. Czaicie. 80 MINUT. Ćwierćfinał. Ligi mistrzów

Gość

psg2-0, atleti 2-0

DamianM

Matko ale Kwicza porobił

DamianM

Ale urwał z tego wolnego

Gość

A nie, zapomniałem że barca wygrała mecz w madrycie kilka dni temu :D myślałem że był remis - a przecież Lewy był nastrzelony i wpadła :D

Gość

Atletico ma ostatnio patent na barce. Ale i tu dalej może się wszystko wydarzyć

DamianM

Oho, mówiłem, ja jak typuje to widzisz hehe

Gość

Czerwona barca i kapitalny gol z wolnego alvareza :D

DamianM

Ale żółte dla Liverpoolu lecą. Zaraz czerwo, max 60 minuta i Gomez

DamianM

Po tym golu teraz mucka na środku się zrobiła tylko

Gość

Kto wie. W teorii powinni ale wiemy "this is football" :D

DamianM

Ale oni om wpierdziel spuszczą

Gość

PSG zaczyna rzeź

DamianM

Szybko poszło. Psg gol

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.