Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

16.08

14:30

Sparta Rotterdam

Eredivisie
Het Kasteel

Nie

09.08

12:15

0:1

Slot: Pracują bardzo ciężko

17.09.2021 21:47; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Przed Feyenoordem pierwszy hit w tym sezonie. Już w niedzielę Portowców czeka mecz z PSV. Trener Arne Slot komplementował drużynę Eindhoven na konferencji prasowej przed spotkaniem.

- Jeśli spojrzeć na wyniki czołowych meczów, jakie rozegrali w tym sezonie, takich jak z Ajaksem (wygrana 0-4) i AZ (wygrana 0-3), to można mówić o konkretnych liczbach. PSV jest bardzo dobre w strzelaniu wielu bramek z niewielu okazji. Mają czterech zawodników z przodu, którzy mogą zdobyć wiele bramek. I jako zespół pracują bardzo ciężko, aby uniemożliwić grę swoim przeciwnikom. 

Piłka nożna, którą PSV chce grać pod wodzą niemieckiego trenera Rogera Schmidta, nazywana jest również 'Vollgas-Fussbal'. Slot: - Mogę się zgodzić z tym. Gonią swoich przeciwników po całym boisku, mają dużo posiadania piłki i niewiele jej oddają. Jeśli nie uda im się wywrzeć pressingu na przeciwniku, zaczynają grać zwarcie, blisko siebie, nie zostawiając wiele miejsca.  Sposób, w jaki teraz grają i występują jest naprawdę świetny.

- Mieliśmy wystarczająco dużo odpoczynku po wtorkowym meczu z Maccabi Hajfa. PSV grało w czwartek. Nie uważam, żeby liczba dni odpoczynku drużyny była decydującym czynnikiem w meczu, ale gdybym miał wybierać, to wolałbym, żeby tak było.

- Musimy zaprezentować się w taki sam sposób, jak przeciwko Atlético Madryt. We wszystkich naszych meczach niewiele oddaliśmy: w dziesięciu meczach mieliśmy siedem czystych kont. Z Utrechtem straciliśmy dwa gole po stałych fragmentach, ale gdy toczy się otwarta gra, byliśmy dobrzy w defensywie. W najbliższą niedzielę opór będzie najwyższy z dotychczasowych.

Komentarze (0)

Wyniki 2. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Telstar

? - ?

Sparta Rotterdam

Willem II Tilburg

? - ?

NEC Nijmegen

FC Utrecht

? - ?

AZ Alkmaar

Excelsior Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

Fortuna Sittard

? - ?

SC Cambuur

ADO Den Haag

? - ?

FC Groningen

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Go Ahead Eagles

FC Twente

? - ?

PEC Zwolle

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

9-15 sierpnia

Jak przystało na kapitana, Luciano Valente swoim trafieniem zapewnił Feyenoordowi pierwsze trzy punkty w nowym sezonie.

Video

Sparta 0-1 Feyenoord

Feyenoord rozpoczął nowy sezon Eredivisie od zwycięstwa 1:0 nad Spartą Rotterdam.

Live chat

Gość

Jablonec wygrał - rankingorze muszą wziąć tabletki na uspokojenie.

DamianM

Geertruida rozmawiał z Ajaksem hehe

DamianM

Tak miało widocznie być ze go nie wykupiliśmy.

Gość

On może mieć to co milik czyli źle stawia stopy - np. po skoku czy biegu - u nas - nomen omen - w meczu z groningen wyskoczył do góry do główki i spadł i skręcił stopę w kostce.

Gość

Dobrze że go nie wykupiliśmy.

DamianM

Dodałem. Więzadła drugi raz prawdopodobnie

Gość

On znowu złapał kontuzje?

DamianM

Pierwsze ploty, że więzadła

DamianM

Słuchajcie tego, Jeng przyszedł do FC Groningen i co? Poważna kontuzja. Japierdykam

DamianM

Tak jest jest dalej

Gość

Mecze ligi holenderskiej nadal w Polsacie czy gdzie można obejrzeć?

Gość

Witam wszystkich

Gość

Te superpuchary są kompletnie zbędne -w anglii to zrobili bo to był mecz charytatywny. W szkocji np. nie ma superpucharu i żyją.

Gość

Był super puchar europy wczoraj:
PSG - AV 2-1

Gość

" Hector Fort i Marc Casado trenowali indywidualnie na uboczu. Klub poinformował obu piłkarzy, że muszą odejść. Barcelona chce uniknąć ryzyka nieprzewidzianej kontuzji, która spotkała Roony'ego Bardghjiego"

ostro :-D niech pokażą to na fr12 - jakby się do Rigauxa przypierdalali.

Gość

Dzięki za pomoc

DamianM

zapraszamy na Z1 jak sie wybierasz

DamianM

pewnie, teraz bez problemu czym wolisz, kiedyś owszem, tylko holenderski bank, teraz co wolisz i opcji jest kilka

Gość

Można Paypalem płacić za te bilety?

DamianM

niech działa i zostaje życzyć powodzenia. Na pewno źle zyczyć powodów nie ma, to jak z transferami, zagraniczny to samo może być kicha i nie ma recepty ani pewności. Po fakcie na pewno każdy będzie mądry, ale no raczej każdy z nas jest zdania, że pewnego to nie ma nic

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.