---

---
---

---

---

---

Vitesse Arnhem

Eredivisie
De Kuip

Nie

28.05

14:30

0:1

Slot przed meczem o mistrzostwo

12.05.2023 18:31; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord nie podchodzi do przyszłego meczu z Go Ahead Eagles inaczej niż do każdego innego spotkania ligowego w tym sezonie. Arne Slot podkreślał to kilkukrotnie podczas piątkowej konferencji prasowej na De Kuip.

Feyenoord może w niedzielę ukoronować wspaniały dotychczas sezon 16 tytułem krajowym w historii klubu. - Oczywiście niedzielny mecz nie jest taki sam jak wszystkie inne. Jest bardziej ekscytujący i wyjątkowy, co jest normalne w końcowej fazie sezonu. Ale to nie oznacza, że nagle musimy zachowywać się inaczej. Nie podchodzimy do tego meczu inaczej niż zwykle i przygotowaliśmy się tak jak zawsze.

Trener Feyenoordu przekazał kilka komplementów pod adresem Go Ahead Eagles, niedzielnego przeciwnika. - Wejdziemy na boisko z dużą pewnością siebie, ale podobnie będzie z Go Ahead Eagles. Są bezpieczni na trzy mecze przed końcem ligi i nawet mogą powalczyć o baraże do pucharów. W tym sezonie radzą sobie wyjątkowo dobrze, więc my również mamy wszelkie powody, by być jak najlepiej przygotowanym. 

Gernot Trauner na pewno nie znajdzie się w składzie meczowym w niedzielę, ogłoszono to na początku tygodnia. - Gernot był dla nas bardzo wartościowym zawodnikiem przez prawie dwa lata i bardzo byśmy chcieli mieć go w składzie. Dla niego jest to oczywiście rozczarowanie, że nie może być na boisku, kiedy drużyna go potrzebuje. To bardzo niefortunne dla niego i dla nas, ale teraz inni będą musieli go godnie zastąpić. 

Nie zabrakło też pytań o spotkanie i atmosferę panującą wokół tego meczu. - Jeśli nasz stadion jest z czegoś znany, to jest to wspaniała atmosfera. To bez wątpienia będzie również w niedzielę. Mamy nadzieję na tę interakcję z kibicami ponownie, gdy będzie dobrze, a także wtedy, gdy nie będzie coś szło po naszej myśli. Szczególnie wtedy znów potrzebujemy tego wsparcia. 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

28-4 czerwca

Feyenoord Rotterdam na zakończenie sezonu 2022-2023 przegrał 0-1 z Vitesse Arnhem.

Video

Feyenoord 0-1 Vitesse

Porażką Feyenoord zakończył mistrzowski sezon.

Live chat

Kris

Znając życie za Kökcu przyjedzie ten Bergvall

Gość

Może za Kökcu - Gregor Krychowiak...
Hahahahahahahahaha

Gość

Teraz byle wafel po jednym dobrym sezonie w Ligue1 w średniej drużynie jest sprzedawany za 30 mln

DamianM

Ja wiem, że to psg, ale wymieniane kwoty to jest jakiś kosmos ,a my Kokcu za 30

DamianM

No Romano tam realcjonuje - PSG will pay €60m to Sporting

Kris

A skąd info o Ugarte? Nigdzie nic nie widzę?
Kökcu dużo lepszy od urugwajca

DamianM

Nie wiemy co było za kulisami, czemu się pośpieszyli itp. Może sam Kokcu chciał. To SPORTING sprzedał Ugarte za 60 baniek. A to nie był najlepszy zawodnik ligi, również młody pomocnik, ligi zbliżone..

Kris

Benfica nie ma większego potencjału niż Ajax, po prostu dobrze wały kręci. Jak zakończy się prokuratorskie śledztwo, to lizbończycy będą cienko piszczeć... ;)

Gość

Liga portugalska nie jest lepsza niż holenderska ale Benfica ma większy potencjał niż nawet ajax więc jest to krok naprzód jakby nie patrzył. No i finansowo widać że Benfica stoi wyżej niż holenderskie kluby. To jak benfica sprzedaje to jest wzór, do którego jak widać Feyenoord nie chce dążyć...

Kris

Gaston Togni - warto wziąć go pod uwagę na lewe skrzydło, ale transfer raczej zimą dopiero.

Van den Graaf

Powinno być 60 minimum, Feye sprzedałby 1,2 graczy i jest za co skład wzmacniać...

DamianM

no trzy razy więcej będzie zarabiał i też dostanie dychę na koszulce

Kris

Kökcu poszedł do Benfiki, bo tam ma prawie pewny pierwszy skład. "Orły" do tego praktycznie zawsze grają w LM, dodatkowo dostanie kupę kasy na kontrakcie.
Być może też nie chciał grać w Anglii, gdzie co drugi wirtuoz potrafi co najwyżej rywalowi kości połamać...

Van den Graaf

Może chce tam pograć 2,3 sezony i wystrzeli gdzieś wyżej. Gwarancja niemal gry co rok w LM i raczej pewne miejsce w składzie

DamianM

Powiem wam, zaskoczony jestem, że wybrał Benfikę, nie umniejszam im, duży klub, ale, dla mnie, niespodidzanka

DamianM

no to też trzeba brać poprawkę na te media, bo dokłądnych danych się nie doczekamy i nie poznamy, ale niepokojące są te doniesienia. A sam Kokcu jest już w lizbonie

Gość

A tu zaraz się okaże że plotki medialne i kokcu zostaje na kolejny rok :-D

DamianM

teraz wracam, patrzę a PSV go weźmie za 8, TOP

GAV

Z Pepim to jest drugą wtopa na dziś moim zdaniem

DamianM

mówię, dla nas był za 11 i 20%

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.