ADO Den Haag

Eredivisie
De Kuip

Nie

30.08

14:30

SC Cambuur

Eredivisie
Kooi Stadion

Nie

23.08

16:45

2:5

Slot: Szachtar jest lepszym zespołem, niż niektórzy myślą

08.03.2023 20:41; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: 1908.nl

W czwartek wieczorem Feyenoord zagra mecz Ligi Europy UEFA z Szachtarem Donieck. W Warszawie mecz rozpocznie się o godzinie 21:00. Przed pierwszym meczem z Ukraińcami trener Feyenoordu Arne Slot pochlebnie wypowiadał się o przeciwniku. 

- Jutro będziemy musieli być niesamowicie dobrzy. Myślę, że Szachtar jest lepszym zespołem, niż myślą ludzie, którzy uważają nas za faworytów. Jestem pod wrażeniem ich podejścia do gry i intensywności gry. 

- Nie spodziewam się niczego innego po nich, niż tego, że zagrają znajomy futbol, który i my gramy. Grają bardzo rozpoznawalny i dobry futbol. Widać, że mają plan, gdy mają piłkę oraz wtedy, gdy jej nie mają. 

- Tego spodziewam się po nich, ale i dzięki naszej jakości, mam nadzieję zobaczyć, czego my chcemy. Boisko wszystko zweryfikuje. 

- W fazie grupowej Ligi Mistrzów zgarnęli sześć punktów, grali jak równy z równym z Realem Madryt i przegrali tylko dwukrotne. I to w przypadku drużyny, która straciła wielu zagranicznych chłopaków i przeszła transformację. Stwierdziłem, że to fajny zespół do analizy, ponieważ grają zdyscyplinowany i dobry futbol.

Niewykluczone, że skład Feyenoordu będzie nieco się różnił. - To nie dlatego, że uważamy, że następny mecz jest ważniejszy. Ma to więcej wspólnego z faktem, że wielu zawodników jest na granicy swoich możliwości fizycznych. To nie jest tak, że nie mogą sobie poradzić, ale kumulacja gier czasami zbiera swoje żniwo. Zagramy teraz 4 mecze na przestrzeni 10 dni, więc nie będzie szaleństwem, jeśli zagra kilku innych zawodników. 

Komentarze (0)

Wyniki 4. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Groningen

? - ?

Fortuna Sittard

Excelsior Rotterdam

? - ?

Sparta Rotterdam

AZ Alkmaar

? - ?

Go Ahead Eagles

PEC Zwolle

? - ?

NEC Nijmegen

FC Utrecht

? - ?

PSV Eindhoven

Willem II Tilburg

? - ?

SC Heerenveen

Feyenoord Rotterdam

? - ?

ADO Den Haag

SC Telstar

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Cambuur

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

23-30 sierpnia

Na papierze wszystko wyglądało niemal idealnie. Feyenoord pokonał beniaminka SC Cambuur 5:2/

Video

SC Cambuur 2-5 Feyenoord

Choć Feyenoord odniósł w niedzielę zwycięstwo 5:2 nad SC Cambuur, najważniejsze wydarzenia tego spotkania rozegrały się poza boiskiem.

Live chat

DamianM

a gimenez dogadany z porto

Gość

Kopenhaga dawała 5mln za Walemarka - Lech odrzucił.

Gość

Nie wiem po co w City ten Gakpo - on nawet w Liverpoolu dupy nie urywa. Czyżby Doku się połamał... jest tylu fajnych lewoskrzydłowych a oni wzieli Gakpo - a Gakpo odszedł bo Barcola przychodzi - boi się rywalizacji.

Gość

Zwolle miało 2 gole nieuznane potem spudłowali karnego na 2-2 z nec i teraz nec 3-1 - urfa żenujące typy.

Gość

Żenujący mecz - znowu bez obrony. :-D Dobry i remis bo pod koniec to jak debile szli do przodu i zostawiali tyły puste jak Feye ze Spartą 3-4 :D

DamianM

Gakpo w City, nieźle, ciekawe

DamianM

Dymy?

Gość

uff ręka ale zaraz pewnie wbiją znowu 1-2 - to cyrk jest.

Gość

Drużyna pajaców...

Gość

ja pierdole 1-2

Gość

galata-goztepe 3-2

Gość

o i zgodnie z przewidywaniami le havre gol

Gość

W meczu Lyon typ podszedł do varu by spalonego sprawdzić - nie widziałem czegoś takiego - zwykle dostają informacje na ucho i odgwizdują spalonego - coś śmierdzi mi to.

DamianM

Jeszcze muszą, wydać, bo za mało było

Gość

Komentarze pod meczem tottenhamu niszczą :D
"they DeZerb it"
"Robert De Zero"
i wiele innych :D

Gość

Lyon się wyrżnie u siebie na le havre coś czuje.

Gość

young boys leje basel 2-0 już po 14 minutach

Gość

nie

Gość

Pedersen przeszedł z Torino do Olympiacosu za 8 milionów euro. Ciekawe, czy i nam coś z tego skapnie.

DamianM

Spadam stąd. Czuję się nie komfortowo haha

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.