Celtic FC

Liga Europy
De Kuip

Czw

27.11

18:45

NEC Nijmegen

Eredivisie
De Kuip

Nie

23.11

14:30

2:4

Smolov może zagrać z Realem Mallorca

21.07.2010 08:44; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Fedor Smolov już niebawem dołączy do reszty drużyny. Młodzieżowy reprezentant Rosji prawdopodobnie w przyszły piątek z pozwoleniem na pracę w ręku stawi się w Rotterdamie. "W takim przypadku będzie mógł wystąpić z Realem Mallorca" - powiedział trener Mario Been we wtorek po towarzyskim meczu z FC Dordrecht. Napastnik ma już za sobą mecz w nowych barwach.

Zagrał w spotkaniu przeciwko Voorschoten'97 i od razu strzelił dwie bramki. W niedzielę podczas meczu w ramach pożegnania Giovanni van Bronckhorsta na trybunach zobaczymy już Jona Dahla Tomassona. Duńczyk jednak nie wystąpi w tym meczu, bowiem z mundialu wrócił z urazem uda, którego jeszcze nie wyleczył.

Been przyznał również, że ma nadzieję, iż w najbliższych dniach do drużyny dołączą  Karim El Ahmadi i Sekou Cisse. Obaj gracze byli obecni we wtorek w Dordrechcie, ale nie wystąpili ze względu na drobne dolegliwości.

[fr12.nl]

Komentarze (0)

Wyniki 14. kolejka

Gospodarz

Gość

PEC Zwolle

? - ?

SC Heerenveen

Excelsior Rotterdam

? - ?

NAC Breda

Fortuna Sittard

? - ?

Heracles Almelo

NEC Nijmegen

? - ?

Sparta Rotterdam

PSV Eindhoven

? - ?

FC Volendam

Go Ahead Eagles

? - ?

FC Utrecht

SC Telstar

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Twente

? - ?

AZ Alkmaar

Ajax Amsterdam

? - ?

FC Groningen

Zdjęcie Tygodnia

23-30 listopada

Feyenoord poniósł w niedzielne popołudnie kolejną stratę punktową. Spotkanie przeciwko N.E.C. zakończyło się porażką 2–4.

Video

Feyenoord 2-4 NEC

Porażka 2:4 z NEC ponownie otworzyła dyskusję o problemach Feyenoordu w obronie i ataku.

Live chat

Gość

Ja już nawet nie wierze że Te Klose jest w stanie zatrudnić już nawet nie dobrego trenera - on nawet nie zatrudni przyzwoitego.

DamianM

Popatrzmy na plan B heh

Gość

Lige na bank skończymy poza top3 jeżeli go nie zwolnią i nie zatrudnią kogoś lepszego. Bo byle kogo zatrudnić to żaden problem.

Van den Graaf

Różnica tylko taka, że za Briana mieli zrywy w Europie... a za Robina .. w Europie dno, w lidze przeciętnie....

Gość

Panowie minął rok i jesteśmy w tym samym miejscu - tylko priske w pucharach robił wynik a lige zawalił - a ten cudak zawalił puchary i bierze się za zawalenie ligi. W pucharze z heerenveen też odpadniemy.

DamianM

W LE zaznacz y. To jest LE i dziś się żegnamy...

Van den Graaf

I pomyśleć, że Brian pokonał Bayern 3-0 !! A Robin w 5 meczach będzie miał punkty tylko z Panathinaikosem. Gdzie rywale w LE jednak o klasę gorsi ....

Gość

Najgorsze jest to że ja doskonale wiedziałem że van persie się nie nadaje bo widziałem jak upadł ten zespół u19 jak oni nagle przestali grać i biegać z meczu na mecz. Mieli wszystko w dupie i dziś to jest w kadrze seniorów. Van Persie nie ma charyzmy na trenera.

Norbi

Damian czytasz mi w myślach?? haha

DamianM

Ale nie ma jakiej chyba już :D plus jaki był?

Norbi

teraz będzie wazelina na uszy nakładana na konferencji....ale kto w te bajki wierzy jeszcze??

Gość

2 celne strzały celtów 2 gole - tradycja podtrzymana - to jest nasz najlepszy "bramkarz"...

DamianM

Drink haha

Norbi

proponuję coś dobrego na wytrzymanie tego co jeszcze przed nami i to nie tylko dziś...

Norbi

Dajcie spokój...przecież to już mnie kryminał, a żenada żenady...nic tu nie da denerwowanie się...

DamianM

Był plus. Prowadziliśmy hehe

Gość

Jesteśmy jak liverpool - trenera nie widzieli.

Van den Graaf

To co zrobił Timon to kryminał....

DamianM

Na zwolnienie grają

Gość

Ja pierdole co to się staneło

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.