AZ Alkmaar

Eredivisie
De Kuip

Nie

10.05

16:45

Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Nie

03.05

14:30

1:2

Stephano Carrillo powołany do reprezentacji Meksyku U-20

13.03.2025 10:41; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Młody napastnik Feyenoordu, Stephano Carrillo, otrzymał powołanie do reprezentacji Meksyku U-20 na nadchodzący obóz treningowy w Hiszpanii. Zgrupowanie to stanowi część przygotowań do Mistrzostw Świata U-20, które odbędą się w Chile jeszcze w tym roku. Selekcjoner reprezentacji Meksyku, Eduardo Arce, powołał na obóz grupę najbardziej obiecujących młodych zawodników, którzy wyróżnili się swoimi występami w klubach na całym świecie. Wśród nich znalazł się również Carrillo, który dołączył do Feyenoordu w lutym tego roku.

Drużyna El Tri U-20 przygotowuje się do światowego czempionatu, który odbędzie się w dniach 23 września – 19 października 2025 roku. Meksyk zapewnił już sobie awans na turniej, a obóz w Hiszpanii ma pomóc w dopracowaniu taktyki oraz zgraniu zespołu. Podczas zgrupowania Meksykanie rozegrają sparingi z Francją U-20 oraz USA U-20, co będzie świetnym sprawdzianem przed kluczowym turniejem.

KADRA MEKSYKU U-20:

Bramkarze: Emmanuel Ochoa (Cruz Azul), Pablo Lara (Pumas)

Obrońcy: Diego Ochoa (Pumas), Ángel Chávez (Necaxa), José Pachuca (Puebla), Jonathan Pérez (Santos Laguna), Everardo López (Toluca)

Pomocnicy: Amaury Morales (Cruz Azul), César Garza (Dundee FC), Yael Padilla (Chivas), Juan Pablo Uribe (Chivas), Omar Moreno (Mazatlán), Enrique Montiel (Pachuca), Iker Fimbres (Monterrey), Obed Vargas (Seattle Sounders), Bernardo Parra (Tigres), Ángel Rico (Pumas)

Napastnicy: Heriberto Jurado (Cercle Brugge), Gilberto Mora (Tijuana), Stephano Carrillo (Feyenoord), Hugo Camberos (Chivas), Alexei Domínguez (Pachuca), Tahiel Jiménez (Santos Laguna)

Komentarze (0)

Wyniki 32. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Utrecht

2 - 0

NAC Breda

FC Groningen

2 - 3

Excelsior Rotterdam

Ajax Amsterdam

2 - 2

PSV Eindhoven

NEC Nijmegen

1 - 1

SC Telstar

FC Volendam

0 - 2

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

1 - 2

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

1 - 0

Heracles Almelo

AZ Alkmaar

2 - 2

FC Twente

Sparta Rotterdam

2 - 2

Go Ahead Eagles

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Po tygodniach rozczarowujących występów Feyenoord Rotterdam w końcu dał swoim kibicom powody do optymizmu.

Video

Feyenoord 3-1 FC Groningen

Feyenoord dość pewnie pokonał FC Groningen 3-1.

Live chat

Gość

van persie "byliśmy słabi" a to nowość :-)

Gość

To tak jak pers co wierzył w tego trenera jednego zapomniałem nazwiska a potem nara.

DamianM

Raków w piątek: "Na pewno nie jesteśmy na etapie rozmów o odejściu. Łukasz jest dla nas projektem długofalowym, zna klub od podszewki, wywodzi się z naszej akademii. Trzeba dać mu jedno, dwa okienka transferowe" (prezes Cygan w KS).

Raków w niedzielę: zwalnia Tomczyka.

DamianM

Pierwsza wygrana w 2026 się szykuje? Czy wygrali coś

Gość

Tottenham grubo wszedł.

DamianM

Nie no, ja już uważam, że drudzy będziemy. Jest lipa ale no, dojedziemy

Gość

Do wicemistrzostwa wystarczą nam dwa remisy w obu ostatnich meczach. Ewentualnie jeden wygrać, a nie są jakieś super ciężkie.

Gość

Lech jak zdobędzie tytuł, to będzie miał dość łatwe początki, kupę nieprzewidzianych mistrzów - Mjallby w Szwecji, Levski w Bułgarii, Viking w Norwegii, Thun w Szwajcarii, Aarhus może być w Danii XD

Gość

Chociaż kto wie - 9 pkt do zdobycia 5 pkt przewagi - mecz z atalantą teraz - jak przerżną to zrobi się gorąco.

Gość

Milan starczy im na LM. Już mistrzostwo odleciało dawno.

DamianM

Milam co w ryj wyłapał ostro od Sassuolo

Gość

Dla Thun to w ogóle 1 tytuł mistrzowski.

DamianM

W ogóle pisalicie o tym Thun, wy widzielicie, jakie ekipy na puchary wystawiá? Nie YP, nie Basel, a Thun, Gallen czy Lugano

Gość

gol salzburg :D 2-1 w 95 ale jaja ale spalony - nieuznany

Gość

Salzburg z 1 na 3 spada :D

Gość

93 minuta sturm strzela w salzburu na 1-1 i zrzuca salzburg z lidera.

Gość

Nie mówiąc juz o tym że fortuna 2 razy wyszła 2 na 1 i nie strzeliła z tego :D

DamianM

i to nie tylko ta kolejka. To jest niesamowite. Feyenoord Lucky Rotterdam.

Gość

Można mięć więcej szczęścia niż feye w tej kolejce ? jedynie szkoda że ajax wyrównał :D

fakty
-ajax traci 2 pkt
-nec wyszło na 2-1 i spalony - koniec 1-1
-az stzela w ostatniej i urywa twente ważne 2 pkt
-feye strzela w 90 i dokłada ważne 3 pkt

DamianM

I koniec. Haha ja dupia.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.