FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Stewart jednym z kandydatów

17.10.2022 20:16; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord pozostaje bez dyrektora technicznego od czasu odejścia Franka Arnesena. Dyrektor generalny Dennis te Kloese zajął się polityką techniczną wraz z szefem skautingu i trenerem. W Algemeen Dagblad Te Kloese zaznaczył, że nie zamierza robić tego podczas kolejnego okna transferowego.

Zdaniem magazynu VI, jednym z kandydatów jest Earnest Stewart. Niemniej Voetbal International dodaje, że w klubie dyrektora technicznego może już nie być w ogóle, a powołany zostanie kierownik ds. technicznych. 

Stewart był dyrektorem technicznym AZ od połowy 2010 roku do końca 2015 roku. To za jego czasów do Alkmaar trafili m.in Nick Viergever, Roy Beerens, Jozy Altidore, Niki Mäenpää, Nemanja Gudelj i Alireza Jahanbakhsh. 

Następnie Stewart przeniósł się do MLS, a konkretnie do Philadelphii Union. Ponadto pełni rolę dyrektora generalnego w reprezentacji Stanów Zjednoczonych, gdzie nadal (do końca 2026 roku) jest związany kontraktem.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

tytuł Algierii - https://x.com/ActuFoot_/status/2062885203874345192?s=20

Gość

No tego Mitchella trochę szkoda, że tak szybko skreślono. Może by odpalił jakby dostał kilka szans

Gość

On już niewiele daje tej kadrze - dobrze by zrobił gdyby zakończył.

Gość

Ja myślę, że on jeszcze dwa lata pogra (do 40-tki), i jeszcze te 11 goli strzeli. Tylko musi się skupić na boisku, bo widać ostatnio, że myślami gdzieś indziej często

Gość

Myśle że 90 i skończy.

Gość

Kurdę, Lewy ma już 89 goli w kadrze. Oby do tej 100 dociągnął, byłoby fajnie i mega wyczyn. Tylko musi takie setki jak z Nigerią wykorzystywać. Nie wiem po co on z pierwszej strzelał... Wystarczyło przyjść i huknąć w góry róg bramki.

Gość

*zagra baraż

Gość

Groningen u21 wygrał lige u21 i zagra sparing z jong spartą o awans do 3 ligi.

DamianM

W Turcji już by komunikat klub wydał

Gość

kret był 12 zawodnikiem

DamianM

Hahahaha i weź graj na takim klepisku

Gość

Hahahaha - pomogło im własne boisko XD
https://www.facebook.com/share/v/17jKfZ5k8R/

Gość

Ten Mitchell nigdy nie dostał szansy na gre - za to nonstop grał wtedy trauner i zawalał bramki. Jest wielu takich graczy co nawet nie dostali szansy mimo fatalnej dyspozycji podstawowych graczy na danych pozycjach.

DamianM

I wydać luz czego u Igi nie ma. Wiecznie zła, naburmuszona, łeb zryty przez tą pseudo Darię, to jej matka chyba już bardziej

Gość

Ta Chwalińska to taki mini Nadal - zachowując proporcje - podobie gra.

Gość

Świątek za dużo czasu poświęca na mycie zębów przed kamerą, zamiast trenować

DamianM

Świątkowej problem to ta Daria cała, stuknięta

Gość

Polka Chwalińska w finale rolland garros. Świątek zaraz będzie numer 2 w Polsce :D

Gość

Bordo chyba

DamianM

Kuponik poszedł :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.