21.04

18:00

1:0

Świetny weekend drużyn młodzieżowych

14.10.2018 16:10; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Zapraszamy na przegląd wyników drużyn młodzieżowych Feyenoordu Rotterdam, które rozgrywały swoje mecze w ten weekend.

Sparta U-17 - Feyenoord U-17 0-2 (0-0)
Bramki:
70' 0-1 Benita
80' 0-2 Valk

Feyenoord U-17: Troost; Van der Sloot, Brugman (62' Van der Lubbe), Van der Zeeuw, Esajas; Zitman, Naujoks (65' Valk), Oulad M'Hand (67' Knoll), Benita, Akdeniz (56' Dunning), Omgba (41' Maas).

Feyenoord U15 - ADO Den Haag U-15 3-1 (1-0)
Bramki:
6' 1-0 El Moussaoui (rzut karny)
41' 1-1
62' 2-1 Van Lunteren
67' 3-1 El Moussaoui (rzut karny)

Feyenoord U-15: Berger; Van Wingerden, Ket, Van Tol, De Blok (46' Candelaria); Oetoehganal (46' Bogarde), Zechiël (56' Groen), Van der Linden; Lentze (36' Van Lunteren), El Moussaoui, Felicia (62' Mohamedhoesein).

Feyenoord U-16 - FC Utrecht U-16 5-1 (3-0)
Bramki:
10' 1-0 't Zand
17' 2-0 't Zand
20' 3-0 Berete
34' 3-1
34' 4-1 't Zand
43' 5-1 Berete

Feyenoord U-16: Bontje; Van Veldhoven (68' Bogarde), Zouan, Owusu, Van der Veldt (42' Lentze); Christoffel, Hokke, 't Zand (47' Nasri); Veenvliet, Tearr (58' Oetoehganal), Berete.

Feyenoord U-14 - FC Twente U-14 7-0 (2-0)
Bramki:
13' 1-0 Oulad M'hand
27' 2-0 Speksnijder
38' 3-0 Milambo
40' 4-0 Breinburg
47' 5-0 Zirkzee
63' 6-0 Milambo
65' 7-0 Slory

Feyenoord U-14: Oskam; Elmensdorp (36' Breinburg), Giersthove (4' Plug), Kleijn, Gill'ard (49' Van Beek); Oulad M'hand(57' Slory), Milambo, Speksnijder; Van Ommeren, Zirkzee, De Wind (36' Clarinda).

FC Twente U-13 - Feyenoord U-13 3-3 (2-0)
Bramki:
15' 1-0
19' 2-0
37' 2-1 Mensah
43' 2-2 Janssen
47' 2-3 Van Persie
56' 3-3

Feyenoord U-13: Ravensbergen; Van Zijp (30' Ulutas), Appiah, Silva Mendes, Moses; De Ruijter, Mensah (40' Otte), Sneijer; Hiwat (35' Meerzorg), Van Persie (53’ Addi), Janssen.

AKTUALNI NAJLEPSI STRZELCY:

u19: 2nd (Azarkan 4x, Bannis 4x, El Bouchataoui 4x)

u17: 2nd (Belarbi 5x)

u16: 3rd (Berete 5x, ´t Zand 4x, Hokke (3), Tearr (3)

Nowy trener zrobi z niego potwora. Zapiszcie to

Zerrouki gra więc będą męczarnie. Stawia Go Ahead wygraną 3-2.

w trzech meczach musieliby zrobi 14-0 czyli 2 razy 5-0 i 4-0. Jest do zrobienia. Rekord bilans bramkowy to +90 chyba ajaxu. 112-22 - sezon 1997/98. PSV już ma +86 czyli pewnie zrobią rekord i tu.

Ja za 45 minut kończę pracę, mam nadzieję że ta gorsza połowa to będzie pierwsza połowa :D

Ciekawe czy psv zrobi bilans bramkowy +100 - to by było coś.

Taa jasne.

Teraz Feyenoord 0-9 poprosimy i rekord :D

Holandia to Holandia hehec

koniec - rekordowa wygrana psv na wyjezdzie w historii i rekordowa porażka heerenveen w historii.

wrócą po 9 :D

wbić 9 i koniec

Ale zadymili - zanim to przejdzie to z 10 minut pewnie :D

To już chyba by nie dziwiło ;D

i przerwane, racki :D byłaby beka jakby mecz odwołali i nie mogli świętować musieliby dograć za 2 dni 1 minut :D

haha może wbiją 0-10

0-8

0-7 to nie tylko najwyzsza porazka heerenveen u siebie ale i ogólnie - bo na wyjeździe przegrali tylko 6-0.