Real Betis

Liga Europy
La Cartuja

Czw

29.01

21:00

Heracles Almelo

Eredivisie
De Kuip

Nie

25.01

16:45

4:2

Te Kloese ponownie dementuje: Jahanbakhsh nie będzie już zawodnikiem Feyenoordu

21.07.2024 13:36; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Dyrektor generalny Dennis te Kloese potwierdził, że Alireza Jahanbakhsh nie będzie już zawodnikiem Feyenoordu. Pomimo tego, że skrzydłowy regularnie trenuje w Rotterdamie, nie toczą się żadne negocjacje kontraktowe. 

- Nie, już wcześniej doszliśmy do porozumienia zarówno z Alim jak i jego zarządem, że nie przedłużymy z nim kontraktu – powiedział Te Kloese w wywiadzie dla RTV Rijnmond. - Uważam, że to wspaniały człowiek i ma fantastyczną osobowość. Osobiście wolałbym, aby został w Feyenoordzie, ale Jahanbakhsh nie będzie już zawodnikiem naszego klubu. 

- Jesteśmy w trakcie selekcji. Postanowiliśmy dać szansę młodym zawodnikom oraz tym, którzy rozwinęli się w ostatnich latach. Ze względu na jego dokonania i wyjątkowe relacje, które z nim mamy, jest on zawsze mile widziany. Poprosił tylko o możliwość trenowania na naszych obiektach, przy okazji rozpatrując wszystkie opcje, które się dla niego pojawiają. Ali jest zawsze mile widziany - powiedział Te Kloese, po raz kolejny dementując doniesienia portalu 1908. 

Komentarze (0)

Wyniki 20. kolejka

Gospodarz

Gość

Ajax Amsterdam

2 - 0

FC Volendam

NEC Nijmegen

2 - 1

PEC Zwolle

PSV Eindhoven

2 - 2

NAC Breda

FC Twente

0 - 0

Excelsior Rotterdam

SC Telstar

0 - 1

AZ Alkmaar

FC Groningen

1 - 2

Fortuna Sittard

FC Utrecht

0 - 1

Sparta Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

4 - 2

Heracles Almelo

Go Ahead Eagles

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

25-1 lutego

Feyenoord dopisał do ligowego dorobku trzy punkty, pokonując Heracles Almelo 4:2, lecz sam wynik tylko w niewielkim stopniu oddaje to, co działo się na murawie.

Video

Feyenoord 3-4 Sparta Rotterdam

Feyenoord raz po raz przegrywa. Teraz na De Kuip triumfowała Sparta Rotterdam.

Live chat

DamianM

FC Basel appoint Stephan Lichtsteiner as the new manager, tam sceptymzm jak u nas

Gość

Zobaczymy czy Pietuszka dostanie szanse.

DamianM

Eyupspor, niezły klub ogrywa Besiktas póki co

Gość

Nie dobry znajomy a mistrz holandii :D

DamianM

Nasz stary znajomy, Danilo przymierzany do NEC

DamianM

Oczywiście, nie ma w ogóle za żeby myśleć inaczej

Gość

Mimo wszystko szanse na remisy w 2 następnych meczach oceniam na 10% i 5% - na wygraną nie widze więcej niż 1%.

DamianM

U nich chyba też kontuzji nie mało

Gość

Alaves-Betis 2-0 końcówka meczu.

DamianM

e dajta spokoj, kazdy wie, ze to nie ma sensu. Musimy poczekac. To pudrowanie trupa, jakim bedziemy za 2 tygodnie

Gość

"ale są elementy do poprawy" - co mecz są i nie są poprawiane :-D ciągle muszą się poprawić i nigdy sie nie poprawiają - cały czas kupa błędów, proste podania do rywala, proste błędy w obronie, brak krycia, brak pressingu, wielkie przestrzenie pozostawione niekryte dla rywala - ciągle to samo - mecz za meczem.

Gość

fcsb-cluj 1-4 - ten zespół nas wykopał z pucharów...

Norbi

3-0 haha

Norbi

Juve zgasiło napoli 2-0 :P

Norbi

Teraz to się robinek będzie mógł pokazać, jak ma szpital w kadrze na całego to młodymi będzie musiał grać...niech pokaże co potrafi w końcu ich swojego czasu trenował... a po betisie będą nowi kontuzjowani to nie uniknione...

DamianM

no nic, rome jeszcze obejrze i wsio. Ciekawe gdzie Larin idzie, w kadrze juz go nie było, pewnie poza Europe

Gość

Powiedziałbym angielski lech ale lech coś wygrywa a arsenal w ostatnich latach nic. Jakiś puchar wygrali ale mistrzostw zaro od 21 lat.

DamianM

pogoń :D nie no, zero tituli cięzko będzie dogonić :D

Gość

Arsenal-angielska pogoń :D

Gość

Trener nowicjusz ograł 2 najlepsze drużyny tydzień po tygodniu...

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.