---

---
---

---

---

---

Vitesse Arnhem

Eredivisie
De Kuip

Nie

28.05

14:30

0:1

Te Kloese: Prawda jest taka, że są to bardzo długie listy

12.05.2023 21:30; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: soccernews.nl

Wciąż nie wiadomo, czy nadchodzący mistrzowie będą mieli do dyspozycji napastnika Santiago Giméneza w przyszłym sezonie. Meksykanin jest na listach wielu europejskich klubów, potwierdził to dyrektor Dennis Te Kloese w piątek w meksykańskich mediach.

De Kuip jest wypełniony zagranicznymi skautami co dwa tygodnie. - Co tydzień wysyłają mi listę klubów odwiedzających nas pod kątem skautingu. Prawda jest taka, że są to bardzo długie listy. Często widzisz te same kluby, które uważnie śledzą naszych zawodników. Ale to nie oznacza, że dojdzie do transferu czy złożenia oferty. To bardzo powszechne w Europie, że kluby czasami śledzą zawodników przez lata, więc nie popełniają błędu i mogą uderzyć w odpowiednim momencie. 

Sam Te Kloese jest przekonany, że kolejny rok w Feyenoordzie byłby dobry dla Giméneza. - Moim skromnym zdaniem powinien kontynuować grę w tym rytmie i stać się jeszcze lepszym. Może skorzystać z tego, że ta drużyna dobrze radzi sobie na najwyższym europejskim poziomie, miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie również. Zabierasz te doświadczenia ze sobą i stawiasz krok po kroku. Będziemy naciskać i stworzymy mu najlepsze warunki, aby mógł się doskonalić. To jest dobre dla niego i dla nas. 

Napastnik jest znany ze swojej ambicji. - To dobrze, potrzebujemy graczy, którzy mają ambicję, by wywalczyć transfer do największych klubów. Ale nie zostajesz też lekarzem czy prawnikiem z dnia na dzień. Musisz się przygotować i wiele nauczyć. 

Co ważne, Feyenoord ma dobry kontakt z otoczeniem zawodnika. - Relacje i komunikacja z nim i jego rodziną układają się bardzo dobrze. Uzgodniliśmy, że będziemy wobec siebie otwarci i transparentni oraz weźmiemy pod uwagę to, co jest najlepsze dla zawodnika i klubu. Po 42 meczach dla Feyenoordu, Giménez ma już na koncie 22 bramki i trzy asysty.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

28-4 czerwca

Feyenoord Rotterdam na zakończenie sezonu 2022-2023 przegrał 0-1 z Vitesse Arnhem.

Video

Feyenoord 0-1 Vitesse

Porażką Feyenoord zakończył mistrzowski sezon.

Live chat

Kris

Znając życie za Kökcu przyjedzie ten Bergvall

Gość

Może za Kökcu - Gregor Krychowiak...
Hahahahahahahahaha

Gość

Teraz byle wafel po jednym dobrym sezonie w Ligue1 w średniej drużynie jest sprzedawany za 30 mln

DamianM

Ja wiem, że to psg, ale wymieniane kwoty to jest jakiś kosmos ,a my Kokcu za 30

DamianM

No Romano tam realcjonuje - PSG will pay €60m to Sporting

Kris

A skąd info o Ugarte? Nigdzie nic nie widzę?
Kökcu dużo lepszy od urugwajca

DamianM

Nie wiemy co było za kulisami, czemu się pośpieszyli itp. Może sam Kokcu chciał. To SPORTING sprzedał Ugarte za 60 baniek. A to nie był najlepszy zawodnik ligi, również młody pomocnik, ligi zbliżone..

Kris

Benfica nie ma większego potencjału niż Ajax, po prostu dobrze wały kręci. Jak zakończy się prokuratorskie śledztwo, to lizbończycy będą cienko piszczeć... ;)

Gość

Liga portugalska nie jest lepsza niż holenderska ale Benfica ma większy potencjał niż nawet ajax więc jest to krok naprzód jakby nie patrzył. No i finansowo widać że Benfica stoi wyżej niż holenderskie kluby. To jak benfica sprzedaje to jest wzór, do którego jak widać Feyenoord nie chce dążyć...

Kris

Gaston Togni - warto wziąć go pod uwagę na lewe skrzydło, ale transfer raczej zimą dopiero.

Van den Graaf

Powinno być 60 minimum, Feye sprzedałby 1,2 graczy i jest za co skład wzmacniać...

DamianM

no trzy razy więcej będzie zarabiał i też dostanie dychę na koszulce

Kris

Kökcu poszedł do Benfiki, bo tam ma prawie pewny pierwszy skład. "Orły" do tego praktycznie zawsze grają w LM, dodatkowo dostanie kupę kasy na kontrakcie.
Być może też nie chciał grać w Anglii, gdzie co drugi wirtuoz potrafi co najwyżej rywalowi kości połamać...

Van den Graaf

Może chce tam pograć 2,3 sezony i wystrzeli gdzieś wyżej. Gwarancja niemal gry co rok w LM i raczej pewne miejsce w składzie

DamianM

Powiem wam, zaskoczony jestem, że wybrał Benfikę, nie umniejszam im, duży klub, ale, dla mnie, niespodidzanka

DamianM

no to też trzeba brać poprawkę na te media, bo dokłądnych danych się nie doczekamy i nie poznamy, ale niepokojące są te doniesienia. A sam Kokcu jest już w lizbonie

Gość

A tu zaraz się okaże że plotki medialne i kokcu zostaje na kolejny rok :-D

DamianM

teraz wracam, patrzę a PSV go weźmie za 8, TOP

GAV

Z Pepim to jest drugą wtopa na dziś moim zdaniem

DamianM

mówię, dla nas był za 11 i 20%

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.