---

---
---

---

---

---

PEC Zwolle

Eredivisie
MAC³PARK stadion

Nie

17.05

14:30

0:2

Timber, Ueda i Nieuwkoop gotowi na Klasyk

29.10.2024 15:37; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Brian Priske poinformował, że Quinten Timber będzie dostępny na środowy Klasyk. Ayase Ueda i Bart Nieuwkoop również znajdą się w kadrze na to zaległe spotkanie. 

Tymczasem powrót do zdrowia Jordana Lotomby przebiega szybciej i prawy obrońca będzie pauzował krócej, aniżeli spodziewano się w pierwszych komunikatach. Z Ajaksem Szwajcar jeszcze nie zagra, ale może wrócić na AZ i/lub Salzburg. 

Dłużej trener poczeka na kontuzjowanych od dawna Calvina Stengsa, Santiago Gimeneza i Quilindschyego Hartmana. - Mamy do dyspozycji wielu zawodników, Feyenoord jest gotowy. Dziś na treningu stawiło się 25 zawodników, co jest bardzo dobrym znakiem. Oczywiście, nadal brakuje nam Gimeneza, Hartmana i Stengsa, którzy są w trakcie powrotu do zdrowia. Jordan również prezentuje się dobrze. Miał dzisiaj udane zajęcia, jednak nie zagra w jutrzejszym meczu. Ueda i Timber również pokazali się z dobrej strony. Nieuwkoop jest w pełni zdolny do gry i dostępny. 

Priske nie miał żadnych obaw o Timbera po spotkaniu z FC Utrecht. Szybko okazało się, że kapitan będzie mógł zagrać z Ajaksem. - To były dwa dobre dni dla Timbera. W ostatnim meczu odnieśliśmy znaczące zwycięstwo. Quinten zdrowieje zgodnie z planem i wczoraj doskonale się zregenerował. To profesjonalista, który troszczy się o swoje ciało po każdym spotkaniu. Prezentuje się świetnie i z pewnością będzie gotowy na jutrzejsze starcie.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

Bo to tradycyjny klub, tam w tej dzielnicy dalej wieżą w Mikołaja, kalendarzyk, i chłopcy tylko z dziewczynkami teges-szmeges... ;-P

DamianM

A to finał dziś, zaś przeoczyłem. No to hup Vallecano. Oni nawet sprzedaży biletów online nie mają :D

Gość

No i Angole wciąż mają szansę wygrać wszystkie trzy finały w Europie, też byłby wyczyn... Zwłaszcza, że tylko pół ligi wchodzi do pucharów XDDDDD

Gość

Faworytem wydaje się Crystal Palace jak dla mnie.
Z drugiej strony, Rayo - mały, biedny, waleczny klub, te przedmieścia Madrytu to by odleciały w kosmos ;-)
Ale znów jak wygra Crystal to będzie też jakaś sprawiedliwość, bo przecież ich wywaliła UEFA z Ligi Europy bezpodstawnie i przy zielonym stoliku.

Gość

*ten mnie jeszcze bardziej nie jara :D

Gość

crystal-vallecano dziś - tak jak nie jarał mnie aston villa-freiburg - tak ten mnie jeszcze mniej nie jara.
Ale na PSG-Arsenal czekam.

Gość

im mniej jedzie tym lepiej - niech odpoczną przed sezonem.

DamianM

dokładnie, może chociaż z kontuzją nie wróci. To zostało teraz liczyć, że taki Zerrouki stzreli ze 10 goli na mundialu bo pwoołany będzie na pewno

Gość

Szkoda tylko, że Read się nie wykurował.
Zasłużył na mundial wcześniejszą grą, do tego podbił by swoją cenę

Gość

Depay i Weghorst strzelili w sumie 3 gole w 2026 roku xd

Gość

On został powołany tylko dlatego, że jest rekordzistą na liście strzelców reprezentacji Holandii... ;-)

Gość

Depay z jednym golem w 13 meczach w Corinthians i 15 opuszczonymi meczami z powodu kontuzji to też dobry żart

Gość

w holandii taka bida z napastnikami jak w hiszpanii.

DamianM

No jedzie, tego nie wybroniće. Valente może gwiazda nie jest, ale Weghorst na pewno też nie

Gość

Weghorst jedzie na mundial - to są jakieś jaja.

Gość

Nie zasłużył - a widze wielu w holandii bredzi że zasłużył- 2 bramki pffff - słaby sezon i tyle. Spodziewałem się więcej po nim.

Van den Graaf

Valente nie jedzie na MŚ.

Gość

od lata 2024 zaczęło sie zaszrocanie kadry Feye - 2025 to już rekordowy szrot przepłacony przyszedł.

DamianM

Tylko no zaszkodził sobie podwójnalą rola. Świadomie, nie świadomie, może chciał dobrze, przerosło go, no ale fakty

DamianM

Bo ja np napisze, że jako generalny te Kloese zrobił dovra robotę, i jeżeli połączymy się że stadionem i od kupimy VvF, to naprawdę szacun.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.