FC Volendam

Eredivisie
De Kuip

Sob

01.11

20:00

PSV Eindhoven

Eredivisie
De Kuip

Nie

26.10

14:30

2:3

Toorenburg podpisuje pierwszy profesjonalny kontrakt

03.09.2010 18:49; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Jordy Toorenburg (16) w piątek na De Kuip podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Młodzieżowy reprezentant kraju związał się z Feyenoordem Rotterdam do lata 2013 roku. "W ostatnich latach wielu młodych talentów pokazało się w pierwszym zespole. Na przykład, Luc Castaignos i Jerson Cabral. Mam nadzieję, że mi się uda" - powiedział napastnik po złożeniu podpisu.

Obecni byli tradycyjnie szef rotterdamskiej młodzieży Stanley Brard oraz dyrektor techniczny Leo Beenhakker. "Cieszę się, że Jordy pozostanie w Feyenoordzie na trzy lata" - dodawał Leo. "Klub jest przekonany, że z pomocą tutejszych ludzi pomoże mu w dalszym rozwoju. Drzwi w Feyenoordzie dla młodzieży są szeroko otwarte".

Toorenburg przyszedł latem ubiegłego roku z ADO Den Haag i w tym sezonie jest częścią kadry Feyenoord/Excelsior O/19. "To chłopak z dużym potencjałem. Mamy wielkie zaufanie, że szybko stanie się kolejnym diamentem naszej szkoły. Posiada nie tylko talent, ale także mentalność zwycięzcy" - skomentował z kolei Brard.

Mieszkający w Hadze snajper zaczynał grać w Wateringse Veld, szybko jednak zawitał w Akademii Feyenoordu. "Jestem trochę młodszy od innych chłopaków w drużynie, ale czuje się tutaj jak w domu" - powiedział Toorenburg.

 

[feyenoord.nl]

Komentarze (0)

Wyniki 11. kolejka

Gospodarz

Gość

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Heerenveen

NAC Breda

? - ?

Go Ahead Eagles

Feyenoord Rotterdam

? - ?

FC Volendam

SC Telstar

? - ?

Excelsior Rotterdam

Heracles Almelo

? - ?

PEC Zwolle

FC Groningen

? - ?

FC Twente

Sparta Rotterdam

? - ?

AZ Alkmaar

FC Utrecht

? - ?

AZ Alkmaar

Zdjęcie Tygodnia

27-1 listopada

Stadionowi osiągają przyzwoite wyniki z niżej notowanymi przeciwnikami, ale jeżeli przychodzi już do poważnego sprawdzaniu, to w tym sezonie nie zobaczyliśmy jeszcze zwycięstwa.

Video

Feyenoord 2-3 PSV

Feyenoord poniósł pierwszą ligową porażkę w tym sezonie, co z pewnością pozostawia bolesny niesmak.

Live chat

Gość

jakiś hoek też wyrzucił fc eindhoven

DamianM

Excelsior Maassluis wywali Excelsior z Pucharu Holandii

Gość

Niech Slot siedzi w tym LFC aż do samego Championship ;-P

DamianM

Chociaż swoje może zrobić to, ile wydali. Jak tyle wydajesz, oczekujesz efektu już

DamianM

Ja wątpię

Gość

jak myślicie slot wyleci jak przegra z aston villą? :D

Gość

Skurwiel z gwizdkiem wydrukował mecz- zwykła podcinka a ten czerwoną daje - max żółta to była - bandyta z gwizdkiem. Ale i tak nie powinni rozwalić 0-3 ale im się udało - mega frajerstwo.

Gość

Lyon rozjebał prowadzenie 3-0 - zaraz będzie 3-4

DamianM

Już śpiewali Slotowi że jutro rano będzie zwolniony hehe

DamianM

Niemniej, te lfc haha. Zaraz usprawiedliwia się rezerwami, że wystawił

Gość

Mówiłem że Rangers maks do grudnia będą na podium - otóż, już są :D

Gość

i hearts traci 2 pkt - szybko stracą lidera.

Gość

0-4 byłby rekord u siebie w pucharze ligi - bo rekord mają 3-6 z arsenalem 2007.

DamianM

Ja pierdziele, hit

DamianM

Lol a ja pisałem akurat haha

Gość

0-3 crystal :D haha

DamianM

Zobaczymy jak łysy kryzys zarzegna

DamianM

No to po lfc

Gość

hearts wyciąga z 2-1 na 2-3.

Gość

i 1-3 no nieeeee ***** rozjebią 0-3 ja pier

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.