Sparta Rotterdam

Eredivisie
Het Kasteel

Nie

09.08

12:15

Atalanta

Towarzyski
De Kuip

Nie

02.08

15:00

2:1

Toornstra: Chciałem grać regularnie

22.09.2022 21:15; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FeyenoordPings.nl

Jens Toornstra zdecydował się opuścić Feyenoord na rzecz FC Utrecht. Pomocnik uznał, że to dla niego najlepszy wybór, ale zaznacza, że chce wrócić do Rotterdamu w przyszłości.

- Świetnie czułem się w Feyenoordzie, ale fakty były takie, że dostawałem coraz mniej okazji do gry i miałem z tym problemy. Mam 33 lata, ale nadal czuje się naprawdę dobrze. Na tyle dobrze, że celuję w grę co tydzień. 

- W Feyenoordzie chcieli, żebym został, bo swoje minuty bym dostawał, ale ja po prostu chciałem grać regularnie. Wziąłem sprawy w swoje ręce i podżyłem za tym, co czułem, że będzie najlepsze. 

- Jeśli chodzi o plany, te są takie, że po zakończeniu wrócę do Feyenoordu. Nie widzę siebie w roli trenera, będzie to więc inna funkcja. 

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

19-2 sierpnia

Feyenoord pokonał Rayo Vallecano 2:1 w kolejnym meczu kontrolnym podczas przygotowań do sezonu.

Video

Feyenoord 2-1 Rayo

Feyenoord Rotterdam w kolejnym już sparingu ograł finalistę Ligi Konferencji 2-1.

Live chat

Gość

aarhus-sabah 2-1 pierwszy mecz.

DamianM

Jak na, te ligę, uważam że naprawdę ciekawy zawodnik, ciekawe. Bo z Greenwoodem też podjarka była

Gość

Do składu się nie łapał i podobno Podolski go namówił na przyjście - wypożyczenie z opcją zakupu po sezonie

Gość

To był niezły zawodnik jak celtic go wziął świeżo - i co się z nim stało że idzie do Polski? może kontuzja.

Gość

Paulo Bernardo

DamianM

Górnik kogoś z Celticu wziął widziałem

Gość

Mecz Ferencvaros - Górnik na Super Polsat o 20:15 jakby ktoś chciał ;-)

DamianM

Narzekanie czy wkurzanke się, ok. Chociaż zawzze to jakieś hobby. Nie zrozumiem za to nigdy, jak można na kogoś z maczeta lecieć bo ma inną koszulkę. Okey, znam idiotow, albo inaczej, wydziałem na własne oczy idioti, którzy stało koło mnie na stadionie Feyenoordu w dresach ADO, Groningen i innych tego nie skumam nigdy. To jest niesamowita głupota ludzi. To ja już wolę zdrowy fanatyzm.

Gość

Ogólnie ten fanatyzm kibicowski nigdy do nie nie przemawiał - zawsze czułem że po co się tak nakręcać na tych kopaczy jak oni zarabiają dziesiątki razy tyle co ty - a jak pojawi sie jakaś minimalnie lepsza oferta to bez wahania odejdą. Ci piłkarze nie traktują często serio tej gry to po co ja miałbym to tak traktować.

Gość

Tam to mają parcie na nazwiska XDDD

Gość

Besiktas teraz chce Vlahovicia XDDD

DamianM

Ludzie to naprawdę mózgu nie używają. W koszulce Galatasaray na prezentację Salaha haha https://vm.tiktok.com/ZN8dpBWn6/

DamianM

Japierdykam ale w tej Turcji Meksyk z tym Salahem. Oni to mają bzika. Z jednej strony fajne, ale z drugiej, gola nie strzeli to w dywan od razu haha

Gość

To samo będzie jak nie będzie strzelał, tylko go wtedy na taczkach wywiozą ;-D

Swoją drogą Trabzonspor jako jedyny jest w stanie na stałe rzucić wyzwanie Wielkiej Trójce ze Stambułu.

No i Bursaspor wreszcie wrócił do 2 ligi tam. ;-)

Gość

poyebao tych ludz :D
https://x.com/trtspor/status/2084930389630472540

DamianM

Ja też. Ale najbardziej cieszy, że Read nie poszedł do tego Forest za pierwszą ofertę.

Gość

Nie mam nic przeciwko by : ueda, read, moussa i zechiel zostali wszyscy.

DamianM

zostawić najlepszych, pozbyć sie tych co dodałem news, dokupić co tam tzreba i tyle

DamianM

wole, żeby zostali niż odeszli za 20 baniek, a to bylo mozliwe z te kloese i tych ofert forest

DamianM

No ofert nie ma, a jak były, to odrzucone. Koniec koncow sprzedawac nie musimy. Ja nie pogardze zostaniem Reada na pewno.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.