FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Topowy włoski klub od dawna ogląda Sinisterrę

10.11.2021 11:25; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord w ostatnich miesiącach spisuje się znakomicie. Rotterdamczycy spisują się powyżej oczekiwań. Drużyna trenera Arne Slota zdobywa również sławę w Europie. Ma to pozytywny wpływ na wartość rynkową zawodników, czytamy na łamach De Telegraaf. 

Gazeta donosi, że Luis Sinisterra reprezentuje obecnie największą wartość z obecnego składu. Po Kolumbijczyka od miesięcy zgłasza się czołowy włoski klub, grający obecnie w Lidze Mistrzów. Nie ma jednak mowy o tym, kto to konkretnie jest. To musi być AC Milan, Inter Mediolan, Juventus lub Atalanta.

Feyenoord podniósł również cenę wywoławczą za Tyrella Malacia i Orkuna Kökcü. Obrońca jest wyceniany przez klub na co najmniej 18 mln euro, a Orkun Kökcü 12 mln euro. Wartość rynkowa Justina Bijlowa wzrosła do 25 milionów euro.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

1-7 czerwiec

Oficjalnie Robin Van Persie został zwolniony z funkcji trenera Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

Wielu*

DamianM

To już chyba została Francja, ciekawe czy oni wygrają pewnie jak się spodziewa wieku

Gość

Belgia też kompromitacja.

DamianM

Lukaku wchodzi i moze że dwadzieścia sekund potem wali gola

DamianM

Belgia niby coś tam próbuje, ale efekt marny

Gość

Belgia przegrywa z egiptem.

Gość

oglądając dzisiejszy mecz to flakami mi wywracało ,

DamianM

nikt nie zdobył tyle trofeów u nas co on. Fakty. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Co nam zostało? Wszyscy zaczynamy z czystą kartą, czy sie podoba czy nie, wierzymy i jedziemy z tym

Gość

Van Bronckhorst chyba byłby spoko opcją, jak by nie patrzeć za jego kadencji Feye zdobył mistrzostwo

DamianM

włosi w sumie też, te żelazne obrony zawsze przecież, no totalne zjazdy

DamianM

no dla mnie Brazylia, to jest chyba najlepszy przykład, to jest straszne jaki zjazd, zawsze miałeś wielu na jedną pozycję, mnóstwo kandydatów, a teraz? Jakiś dziad z Flamengo

Gość

To samo - nie ma topowych piłkarzy tam wielu. Porównaj to z 2002 kiedy wygrali mś. Gwiazda na gwieździe na każdej pozycji prawie.

DamianM

włochy, hiszpania, zobaczczie sklad Brazylii, patrze a tam Flamengo dominuje zamiast realu np czy coś, to tez duzo mowi.

Gość

No ludzie jak tam ferran gra jako napastnik to mają problem naprawde. Dziwie się że taki kraj nie ma topowych napastników.

DamianM

dali popis konkretny

Gość

hiszpania top

DamianM

Hiszpania co gotuję

Gość

Giersthove kontrakt sie skończtł - nie wiem czy przedłużą.

DamianM

Hwang podobno do... Monterrey

Gość

Do tej pory nie rozumiem czemu Giersthove i Plug nie dostali szansy - musieli te miernoty naściągać.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.