Sporting Charleroi

Towarzyski
Varkenoord

Pią

17.07

13:30

Club Brugge

Towarzyski
De Kuip

Sob

11.07

12:00

3:1

Trauner i González wracają do treningów

10.03.2025 12:39; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord Rotterdam otrzymał dobrą wiadomość na początku tygodnia – Gernot Trauner i Facundo González ponownie uczestniczą w treningach zespołu. Klub udostępnił w poniedziałek nagranie, na którym widać, jak austriacki i urugwajski obrońca zmierzają w stronę boiska treningowego kompleksu 1908.

Nie jest jeszcze jasne, czy obaj zawodnicy trenowali na pełnych obrotach, czy też odbyli indywidualne sesje przygotowawcze. Wszystko jednak wskazuje na to, że ich powrót do gry jest coraz bliższy, co stanowi optymistyczny sygnał dla sztabu szkoleniowego.

Po dzisiejszych zajęciach, kadra wyruszy do Mediolanu na rewanżowe starcie z Interem w Lidze Mistrzów. Wkrótce klub ogłosi także listę powołanych zawodników na ten pojedynek. Poniedziałkowy wieczór przyniesie również konferencję prasową trenera Feyenoordu, zaplanowaną na godzinę 18:45, podczas której Van Persie przekaże najnowsze informacje dotyczące sytuacji kadrowej, w tym stanu zdrowia kontuzjowanych piłkarzy.

Po pierwszym meczu z Interem na De Kuip szkoleniowiec wyraził nadzieję na szybki powrót do gry In-Beom Hwanga i Antoniego Milambo. Możliwe powroty Traunera i Gonzáleza byłoby kolejnym pozytywnym aspektem dla Feyenoordu, zwłaszcza że zespół czeka również wymagający mecz ligowy przeciwko FC Twente.

Nieobecność Dávida Hancko, który w spotkaniu z NEC otrzymał piątą żółtą kartkę w sezonie, sprawia, że Van Persie musi znaleźć alternatywne rozwiązania w defensywie. Początkowo zawieszenie Słowaka miało obowiązywać w spotkaniu z FC Groningen, jednak ze względu na zmianę terminarza związaną z europejskimi rozgrywkami, kara obowiązywać będzie w starciu z FC Twente.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

12-19 lipca

Feyenoord zanotował drugie zwycięstwo podczas letnich przygotowań do sezonu 2026/27.

Video

Feyenoord vs Club Brugge 3-1

Feyenoord Rotterdam w drugim sparingu pokonał mistrza Belgii 3-1.

Live chat

DamianM

pewnie spotkają się w połowie, jakieś 7,5 podstawy i póltorej, dwie banki bonusy

Gość

Ja byłbym nawet z 6 zadowolony na rękę- 8/9 to kosmos i jeszcze bonusy - hit :-D

DamianM

8 plus bonusy jak wezmą będzie top

Gość

Na transfermarkt jest 7

Gość

Mi się wydaje, że Hwang coś koło 6,7 miliona było

Gość

Read minimum 30, nie to zostaje.

Optymalne byłoby 32,5 + 2,5, lub 30 + 5, a najlepiej 35 od razu

Gość

nie, 7

Gość

8 chyba

Gość

No ale my chyba tyle nie daliśmy za Hwanga?
6-7 chyba było nie?

Gość

Będzie hit jak oni to zaakceptują :-D

DamianM

Feyenoord oczekuje 9 z bonusami. W koncu ktos, kto negocjuje i che ugrać coś, wyrównać to ile sie zapłaciło a najgorszym przypadku

Gość

Nawet te 6/7 to dobre.

DamianM

ale za Hwanga, jakby wynegocjowali te 8 do 9, to uważam, że byłoby spoko

DamianM

jeszcze sie obrazili, że Feyenoord odrzucił :D

Gość

Taa bezczelne chamy - dopierdo co dostali ponad 100 za jakiegoś nołnejma i żałują ponad 20. Niech spierdalają.

Gość

Za taką ofertę na 17,5 miliona to powinniśmy wysłać Forest buty Reada po treningu, żeby sobie powąchali

DamianM

Recor pisze, że oferowali 7, Feyenoord chce być co najmniej na zero z nim, myśla o 8-9

Gość

ohoho

DamianM

Za Hwanga podobno 9 baniek

Gość

Mądrzy ludzie przejęli stery i wierzę że poradzą sobie.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.