Gernot Trauner oficjalnie zadebiutował w Feyenoordzie w wygranym meczu z FC Luzern (0-3). Austriak zebrał bardzo dobre oceny za swój występ w Szwajcarii.
- To był fajny mecz. Zagraliśmy dobrze jako zespół. FC Luzern tak naprawdę nie miało żadnych szans i to dzięki nam. Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku, który jest również bardzo ważny dla nas, jeżeli chodzi o zaufanie. Ostatnie tygodnie nie były świetne, więc to było bardzo ważne. Są jeszcze rzeczy, które można poprawić, ale dzisiejsza praca zespołowa była świetna.
Austriak był jednym z wyróżniających się zawodników w Feyenoordzie. - Mam nadzieję, że to będzie standard. Najważniejszą rzeczą jest pomaganie sobie nawzajem, co sprawia, że wszystko jest nieco łatwiejsze. Defensywni pomocnicy również dobrze dziś pomogli w obronie. To powinien być nowy Feyenoord. Sam też mogę grać jeszcze lepiej, ale jestem zadowolony. Liczy się efekt końcowy. Czuję się tu dobrze - podsumował doświadczony obrońca.
Komentarze (0)