Następny mecz
Towarzyski, 29.06.2019 16:00 S.D.C. Putten Sportpark Putter Eng
Towarzyski, 06.07.2019 15:00 FC Dordrecht Riwal Hoogwerkers Stadium
Towarzyski, 09.07.2019 16:00 SV Darmstadt Schwaz
Trzy punkty po ciężkiej walce w Nijmegen: NEC 1-2 Feyenoord 16.10.2016 17:17, Norbi, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord24.net
Image

Feyenoord na De Goffertstadion w Nijmegen pokonał NEC 2-1. Spotkanie to w wykonaniu Feyenoordu nie należało do typu z serii udanych, to jednak Portowcy odnieśli dziewiąte w lidze zwycięstwo.

Jako pierwsi na prowadzenie w ósmej minucie wyszli zawodnicy Cesarskich, dzięki trafieniu Mohameda Rayhi i dzięki temu prowadzili, aż do 79 minuty kiedy kolanem do bramki golkipera NEC piłkę skierował Nicolai Jorgensen. Gol napastnika Portowców dodał większego impulsu i podopieczni Gio zwietrzyli szansę na zwycięstwo, które udało się wywieźć z ciężkiego terenu w Nijmegen, dzięki zdobyczy strzeleckiej Michiela Kramera w doliczonym czasie meczu.