FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Upokorzeni na Euroborg: FC Groningen 6:0 Feyenoord Rotterdam

30.10.2011 16:22; Norbi, 9 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Własne

Dwie wyprawy na północ Holandii w ostatnich dniach zakończyły się kompletną kompromitacją. Najpierw odpadnięcie z krajowego pucharu z Eagles a teraz Feyenoord został wręcz upokorzony w Groningen, gdzie poległ aż 6-0. Portowcy kończyli mecz w dziesiątkę, kiedy w drugiej połowie czerwień obejrzał Dani Fernandez. Porażka sprawiła, że Feye żegna się z TOP5 i spada o dwie pozycje. Niedzielne lanie nie wróży najlepiej...

 

 

Lanie

 

Lanie1

 

FC Groningen – Feyenoord 6-0
Bramki:
1’ 1-0 Tadic
16’ 2-0 Kieftenbeld
19’ 3-0 Andersson
58’ 4-0 Bacuna
89’ 5-0 Van Dijk
90’ 6-0 Suk

Arbiter: Kuipers

Żółte kartki: Hiariej, Bacuna (FC Groningen), Vlaar, Bakkal (Feyenoord)

Czerwona kartka: Dani Fernández (67’)


Feyenoord: Mulder; D. Fernández, De Vrij (71’ Mokotjo), Vlaar, Martins Indi; Clasie, Bakkal, El Ahmadi; Schaken, Fernandez (46’ Guidetti), Cabral.


FC Groningen: Van Loo; Hiariej, Ivens, Van Dijk, Burnet; Kieftenbeld (73’ Holla), Andersson, Sparv; Bacuna, Teixeira (87’ Suk), Tadic (80’ Johansson).

Komentarze (9)

Mucha_SCF

Ja jebie, co to jest w ogóle?!?! Cały dzień mnie nie było w domu, wracam wieczorem, sprawdzam wynik, myslałem, że mi się na oczy rzuciło. Brak słów, i lepiej tego nie komentować. Do przyszłego tygodnia.

zack

6-0
Ciężko w jakikolwiek sposób skomentować taki wynik.
Ja rozumeim że przytrafiają się wpadki nawet najlepszym. Vide przegrana Arsenalu 2-8 z Man Utd czy 1-6 Manchesteru Utd z City. Ale obawiam się że w naszym przypadku nie może być mowy o wpadce, to zaczyna się pikowanie w dół. No bo co to k.... było???
Czy tym zawodnikom kompletnie wszystko zwisa? Przecież Mulder nie jest aż tak zły, potrafi pięknie bronić. To samo Vlaar i inni. A tu wszyscy happy że nie przegrali a ajaxem i potem dajemy dupy z drużynami które kiedyś mogły co najwyżej sprzątać na de Kuip.
Z drugiej strony fajnie że są ligi gdzie nie rządzą od niepamiętnych czasów 2 czy 3 drużyny a reszta to tło ale to co pokazuje Feye w ostatnich tygodniach to jakiś żart.
Jakiś czas temu napisałem by się nie cieszyć z trzech punktów zdobytych po kiepskiej grze bo to się prędzej czy później zemści i zaczniemy myśleć o utrzymaniu zamiast o LM
Niech ktoś wstrząśnie tymi piłkarzami i wymieni trenera. Lepiej niech trenuje ich ktoś bez nazwiska ale z ambicjami.

Boras8

Szukam czegokolwiek co mogłoby ich usprawiedliwić... ale mam pustkę w głowie!!! Tragedia! a ja głupia mistrza chciałam!!! mało realne no ale daleeej wierzę bo wiara czyni cuda a teraz tylko na to (F) może liczyć! YNWA

Norbi

Elos też się cieszyłem z remisu FCT z PSV wczoraj i też myślałem jak ty, ale jak widać jest gorzej niż może być. Tylko skąd takie coś się wzięło, oto jest pytanie ???. Co do Vlaara to masz w zupełności rację. Obiektywny, także z twoim koment. się zgadzam co do Daniego, on jest po tej kontuzji cienki jak barszcz, niech do Excelsioru idzie lepiej, a Mulder to dupa wołowa jak i Vlaar. Dawno powiedziałem, żeby szansę w bramce dać Lamprou, bo z GAE to nie bronił źle, tam zawaliła obrona w sporej mierze.

elos 16

Ku... Co się dzieje. A jeszcze wczoraj cieszyłam się z remisu psv z twente miało byc gonienie rywali walka o Ligę Mistrzów a dzisiaj taki kop w dupe ! Niepojmuje tego ... I Ron o Mistrzostwach Europy też sobie może pomarzyć. Koszmar.
Feyenoord YNWA

Obiektywny

WTF? LOL! Wstyd się przyznać, może i w tym momencie nie, ale..ja już nie oglądałem od 30 min, nie było siensu. A Fernandez tylko uświadomił sobie i nam, że jest beznadziejny. Mulder?! Ten człowiek niech lepiej odda miejsce w bramce Lamprou...

Eli

Sorka panowie i panie, ale...***** JA SIĘ PYTAM, CO TO MA BYĆ?! Przecież ja już sram po gaciach, ja już znów wątpię w tą drużynę, ja pierdole.

Norbi

Niestety musimy sobie powiedzieć prawdę. Kryzys przyszedł ponownie, tylko nie rozumiem skąd, jeśli w najważniejszym meczu rundy remisuje się i to na terenie rywala i nie ma powodu do tego by się coś miało zaciąć, to jednak tak się staje. Przecież mecz pucharu Holandii z GAE nie zaważył na tym, że gra i poziom drużyny siadł. Teraz znacząca porażka z FCG potwierdza kryzys drużyny, a to nie wróży dobrze, bo w takim razie będziemy zdaje się grać o pozycje środka tabeli, co znów spowoduje, że możemy pomarzyć o LE.

Co się dziejeeeeeeeee z wamiiiiiii FEYEEEEEEEEEE???????!!!!!!!

DamianM

nie nie nie nie, NIEEEEE!!!!

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Van den Graaf

Dzięki i wzajemnie:)))

DamianM

no i co panowie i panie, pół roku dupło tak o. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka :)))

DamianM

hit. To chyba coś będzie ala Groclin, bo trudno o coś mniejszego, może BrukBet. I ze 100 letnim pazdanem trzy awanse i czesc hehe

Gość

No to nieczysta w ekstraklasie.

DamianM

Chrobry grałbym za to na Zagłębiu

Gość

Oni grają na wiśle - ciekawe czy w ekstraklasie też tam bedą grać jakby co.

Gość

żadna z tych drużyn nie grała.

Gość

urfa jakie błędy... ech

DamianM

Chrobry chyba nie grał w Ekstraklasie jeszcze?

Gość

Bolesław lej tych dziadów krakowskich :D

DamianM

Chrobry :D

Gość

Właśnie trwa dodatkowy baraż w Belgii, Genk zaraz kuchennymi drzwiami do LKE awansuje XDDD

Gość

Chrobry pewnie w okolicy: Lubin lub Legnica, chyba że stary stadion Śląska na Oporowskiej

Gość

Chupe z Malagi i Calatrava z Castellon do nas!!!

DamianM

Chrobry gdzie by grał?

Gość

Tez oglądam, w ogóle to hit finał. Taki ciężko było przewidzieć, szkoda jednej, że ani ci ani ci by nie grało na, swoim stadionie. Potężna lipa

Gość

Mam nadzieję że Wieczysta wygra i awansuje, ale jaka gra taki będzie wynik

Gość

Po pierwsze Świątek powinna zająć się treningami a nie występami w reklamach, bo jej się przewraca w głowie, a po drugie nasi kopacze beznadziejnie grali, nie ma co winić Ukraińców bo oni bronią swojego Kraju przed sowieckimi bandytami.

Gość

w play offach o lalige zagrają
-almeria-castellon
-malaga-las palmas

Gość

Codzień jakieś upokorzenie, grabierz, zbrodnia, podpalenie.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.