Poprzedni mecz
Eredivisie, 06.05.2018 14:30 SC Heerenveen 2:3 Abe Lenstra Stadion
Eredivisie, 29.04.2018 14:30 Sparta Rotterdam 3:1 De Kuip
KNVB Beker, 22.04.2018 18:00 AZ Alkmaar 0:3 De Kuip
Van Bronckhorst: Przed nami wielkie wyzwanie 13.09.2017 00:47, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl
Image

Odpowiadając na pytania kilkudziesięciu dziennikarzy, Giovanni van Bronckhorst powtórzył to, co dzień wcześniej powiedział dla klubowej telewizji: Manchester City to zespół, który ma potencjał, by wygrać Ligę Mistrzów. Jednak trener Feyenoordu wierzy w dobry wynik, zapowiedział podczas konferencji prasowej na De Kuip.

- To będzie wielkie wyzwanie grać przeciwko klubowi, który może wygrać Ligę Mistrzów - powiedział Gio holenderskim i brytyjskim dziennikarzom. - Tworzymy bardzo dobry kolektyw i wiemy, że możemy ugrać u siebie korzystny wynik z City. Na przestrzeni ostatnich lat pokonywaliśmy tutaj już silnych przeciwników - kontynuował Van Bronckhorst. 

- Najlepszy scenariusz na to spotkanie? Oczywiście zwycięstwo, które zawsze jest możliwe. Ale musimy być realistami. To będzie bardzo trudne, bowiem czeka nas pojedynek z naprawdę wielkim rywalem - mówił dalej były zawodnik. Van Bronckhorst był dużo pytany o przygotowanie i plan na ten mecz, po tym, jak ze składu wypadli mu Nicolai Jorgensen i Ridgeciano Haps. 

- Zagramy bez nich, ale nie zmienia to mojego planu. Przyjrzeliśmy się mocnym stronom City i gdzie powinniśmy upatrywać swoich szans - dodał Gio. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2018. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com