Jan-Arie van der Heijden odbył już pierwsze rozmowy z trenerem Feyenoordu, Giovannim van Bronckhorstem. Były zawodnik Vitesse w rozmowie dla VI skomentował zainteresowanie Feyenoordu i dodał, że jego marzeniem jest też gra w zagranicznej lidze.
- Zainteresowanie Feyenoordu jest mi znane - powiedział środkowy obrońca. - Śledzę wydarzenia w piłce na tyle regularnie, że wiem, iż Feyenoord poszukuje środkowych obrońców. Dla mnie to wielki zaszczyt, że taki klub bierze moją osobę pod uwagę - dodaje Holender.
- Widziałem multimedia z Dnia Otwartego, które były imponujące. Mam też ambicje, żeby grać w klubie z zagranicy i to jest fakt. Feyenoord to nie zespół z innego kraju, ale za to jest to topowy klub w Holandii. Stoję przed bardzo ważną decyzją w mojej karierze. Nie podejmę jej w krótkim czasie - odpowiedział Heijden.
27-latek przez ostatnie cztery sezony był związany z Vitesse Arnhem. Od 1 lipca jest wolnym zawodnikiem. W młodym wieku grał w Akademii Ajaksu Amsterdam.
Komentarze (0)