Sparta Rotterdam

Eredivisie
Het Kasteel

Nie

09.08

12:15

Atalanta

Towarzyski
De Kuip

Nie

02.08

15:00

2:1

Van Donge & De Roo oficjalnym partnerem Feyenoordu

12.05.2022 17:19; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord i Van Donge & De Roo zawarli umowę partnerską. Umowa, która wejdzie w życie 1 lipca 2022 roku będzie obowiązywać przez co najmniej dwa sezony. Dostawca usług logistycznych z siedzibą w Rotterdamie był już w tym sezonie oficjalnym partnerem treningowym kobiecej drużyny Feyenoordu, a teraz dołączy także do męskiej drużyny. 

Joris van Dijk, dyrektor handlowy Feyenoordu, jest entuzjastycznie nastawiony do tej nowej współpracy. - To wspaniała wiadomość, że możemy powitać Van Donge & De Roo jako Oficjalnego Partnera, po tym jak już wcześniej zaangażowali się w kobiecy zespół. Van Donge & De Roo jest ważnym graczem w porcie w Rotterdamie, więc wspaniale jest móc dodać ich do naszej rodziny partnerów. Cieszymy się na wspaniałą współpracę.

Dennis de Roo, członek zarządu Van Donge & de Roo, jest dumny z nadchodzącej współpracy z Feyenoordem. - Dzięki temu partnerstwu chcemy wzmocnić istniejące więzi z klubem. Jesteśmy przekonani, że nasi partnerzy biznesowi i klienci również przyjmą to bardzo pozytywnie. Z Feyenoordem jako czynnikiem łączącym, mamy nadzieję na wspólne kształtowanie tej współpracy. 

Van Donge & De Roo, znany również jako DR Group lub D&R, od 1977 roku stał się jednym z największych dostawców usług logistycznych w porcie w Rotterdamie. DR Group jest aktywna w każdym obszarze łańcucha logistycznego. Działania te składają się z różnych filarów, w tym przesyłek kontenerowych na całym świecie, działalności magazynowej, usług terminalowych i odpraw celnych w Rotterdamie i Antwerpii oraz transportu intermodalnego w całej Europie drogą lądową, żeglugą śródlądową lub koleją.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

19-2 sierpnia

Feyenoord pokonał Rayo Vallecano 2:1 w kolejnym meczu kontrolnym podczas przygotowań do sezonu.

Video

Feyenoord 2-1 Rayo

Feyenoord Rotterdam w kolejnym już sparingu ograł finalistę Ligi Konferencji 2-1.

Live chat

DamianM

kapitanów dziś też ogłoszą. Mój typ: Read. St Juste (tak, niepopularne, ale Holender, doświadczony) i Vanhoutte

DamianM

Jivayno Zinhagel też dostał

DamianM

Tijme Wessels otrzymał numer w pierwszym zespole, czyli młody awansował.

DamianM

no coś za coś. Ja tam zawszę mówię, taki żywot, żyją ze szkolenia i tyle, czasami ktoś gdzieś dalej zajdzie i od nowa. I od nowa. I od nowa. Dlatego o nowych kibiców takich zagorzałych cięzko będzie, bo raczej nie są gotowi ma to, ze taki Feyenoord raczej musi co roku budować nowy zespół, chociaż może ciut ciut zmieni się to teraz

Gość

Holandia się wyprzedaje z najlepszych graczy co roku- trudno zatem utrzymać ten sam poziom - widzimy ile wydają portugalczycy na piłkarzy - po 100 mln conajmniej rocznie. To jest nieosiągalne dla holendrów. Ajax raz tak szalał i znalazł się w dupie.

DamianM

A co do Holandii. Przegrali sporo to i spadła. I to są fakty. Tyle i aż tyle. I nie ma co patrzeć analizować, chuje myje, punkty, rankingu, bo ktoś inny wygrał, a co przegrali. Po prostu, to nie był czas Holandii, co pokazywały wyniki i nie trzeba do tego wyliczeń z dupy rankingorzy

DamianM

Żenada.

Gość

pzpn też co w sumie nie dziwi bo są tacy sami.

DamianM

Argentyna poparła Infantino hahaha. Co to też mental top

Gość

Holandia też ładnie upadła w tym rankingu. Z 6 na 8 miejsce. Duża strata do Belgii na 7

Gość

Wszyscy pierdololo o tych rankingach - kiedy ci ludzie zrozumieją że to że z rankingu wejdś ado LM to nic nie znaczy bo i tak przegrają 7 na 8 meczów - połowe wynikami różnicą 5 goli wzwyż.

Nawet to jakby polski klub co roku miał ligę mistrzów i te 20 mln z racji udziału w niej to i tak te pieniądze w polsce nie będą mądrze wydane. Skupią jakichć murzynó typu ten bukari i dadza im wielkie pensje i hajs przepadnie. Legia nic nie zyskała na hajsie z LM - odwrotnie, jeszcze podupadła sportowo i utraciłą swój prymat.

Liczy się to jak się : gra, szkoli, skautuje, zarządza klubem. A nie to ile nabijesz punktów z półamatorami czy piłkarską prowincją europy.

DamianM

zobaczcie tego asa z X - https://x.com/pklimek99/status/2085469294117146676 WYLICZENIA Z jakieś dupy ciągle, skąd oni to biorą to jest dopiero ciekawe, kto, jak na jakiej podstawie

DamianM

niech oni już skończą pieprzyć o tych rankingach, mam wrażenie, że to wzięło się od ligi konferencji u nas. Te mitoamnie, rankingorze, jakieś wywyższanie ligi na podstawie tego, a przychodzą mecze na boisku i mokra szmata

Gość

Można rzec takich schyłkowy van persizm i te klosizm.

Gość

Największa obecnie nie jest jakość piłkarski tylko ranking.

Gość

meczyki kontynuują kompromitację.
"Oto najnowszy ranking UEFA. Tym razem dobre wieści dla Polski"

Gość

Tak.

DamianM

Puchar Holandii był cały złoty

Gość

Znaczy patera jest srebrna - tylko napisy złote :D

DamianM

Tak dokładnie

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.