Następny mecz
Towarzyski, 29.06.2019 16:00 S.D.C. Putten Sportpark Putter Eng
Towarzyski, 06.07.2019 15:00 FC Dordrecht Riwal Hoogwerkers Stadium
Towarzyski, 09.07.2019 16:00 SV Darmstadt Schwaz
Van Geel: W pełni skupiamy się na drugiej połowie sezonu 11.01.2019 12:19, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl
Image

Zarząd klubu będzie rozmawiał o przyszłości Giovanniego van Bronckhorsta dopiero w lutym. Kontrakt szkoleniowca wygasa wraz z końcem obecnych rozgrywek. Tak powiedział Martin van Geel w czwartek w obszernym wywiadzie dla telewizji klubowej. - Tak się dogadaliśmy, aby skupić się teraz na drugiej połowie sezonu - mówi Van Geel. 

- Zgodziliśmy się z Giovannim, że będziemy rozmawiać ze sobą po raz pierwszy w lutym. W pełni skupić się teraz chcemy na początku rundy rewanżowej, w której mamy dwa tory w kierunku europejskich pucharów. Poprzez ligę i puchar. To będzie ważne półrocze dla Feyenoordu w kontekście europejskich pucharów. A te dla takiego klubu jak Feyenoord są obowiązkiem - dodał działacz. 

Van Geel jest obecny na obozie szkoleniowym w Marbelli. - Zawsze miło jest być blisko zawodników i personelu. W Rotterdamie odbywa się wiele spotkań, konsultacji i innych spraw. Tutaj widać trening z bardzo bliska. Zjadasz śniadanie, obiad i kolacje ze wszystkimi. Przychodzi się do fajnych rozmów spontanicznie. Bardzo mi miło być częścią grupy. Aby zobaczyć, jak wszyscy w niej funkcjonują. Dlatego cieszę się, e tu jestem. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2019. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com