14:30

0:1

Vente i Larsson odprawili Zeeuws Elftal

07.07.2018 23:17; Norbi, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: fr12.nl

W sobotnie popołudnie na Sportpark Veerse Poort podopieczni Giovanniego van Bronckhorsta pokonali w drugim swoim meczu kontrolnym w przygotowaniach do nowego sezonu 2018-2019 drużynę Zeeuws Elftal 0-2.

Pierwsze trafienie dla Portowców w spotkaniu z Zeeuws Elftal zaliczył Dylan Vente, który w dwóch sparingach ma już na swoim koncie 4 gole, bowiem we wcześniejszym meczu z S.D.C Putten ustrzelił hat-tricka. Z kolei drugi gol w dzisiejszym meczu był autorstwa Samba Samy czyli Sama Larssona. Warto też dodać, że Feyenoorder zagrali pierwszy raz w nowych trykotach wyjazdowych na nadchodzący sezon, które prezentują się całkiem ciekawie.

Zeeuws Elftal - Feyenoord 0:2 (0:0)

Strzelcy:

54' | 0-1 | Vente
62' | 0-2 | Larsson

Składy:
Zeeuws Elftal: Van Belzen, Wilson, Van Leiden, James, Renzo Roemeratoe, Vandepitte, Hollemans, Constancia, Kabwe Manengela, Deprez, Abdendi.

Feyenoord pierwsza połowa: Bijlow; Nieuwkoop, Botteghin, Geertruida, Malacia, Wehrmann, Kökcü, Ayoub, Berghuis, Van Persie, Boëtius.

Feyenoord druga połowa: Bijlow; St. Juste, Van Beek, Van der Heijden, Verdonk, El Bouchataoui, Toornstra, Vilhena, El Hankouri, Vente, Larsson.