SC Heerenveen

Eredivisie
De Kuip

Sob

13.09

21:00

Sparta Rotterdam

Eredivisie
Het Kasteel

Nie

31.08

14:30

0:4

Video: Pożegnalny wywiad Andre Bahii

08.07.2011 22:36; Norbi, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: feyenoord.nl

André Bahia jak już wcześniej informowaliśmy pożegnał się z Feyenoordem. Obrońca od nowego sezonu będzie kontynuował swoją karierę w Samsunspor. Feyenoord TV zaprezentował video związane z Andre Bahią, które my prezentujemy poniżej.

Bahia w Feyenoordzie grał od stycznia 2005 do minionego sezonu, którego na pewno nie może zaliczyć do udanych. Jak powiedział sam zawodnik "to był wspaniały rok". "Dla mnie życie zaczęło się tutaj. Spędziłem tu kilka lat i uważam, że był to miły czas. Zawsze będę pamiętał co mogłem zrobić dla tego klubu. Teraz nadszedł jednak czas, aby odejść. Feyenoord na zawsze pozostanie w moim sercu, nigdy nie zapomnę tego klubu."

W wywiadzie video jakiego udzielił Bahia m.in. powiedział: "Ostatnie dni są dla mnie bardzo trudne. Nie wierzę, że wyjeżdżam, ale muszę w to uwierzyć. Zmieniam Holandię i Rotterdam na nowy klub i nową przygodę z futbolem. Myślę, że to dobrze dla mnie jak i dla Feyenoordu, ale to jest coś bardzo trudnego dla mnie i mojej rodziny."


Komentarze (0)

Wyniki 5. kolejka

Gospodarz

Gość

Ajax Amsterdam

? - ?

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

? - ?

FC Volendam

NEC Nijmegen

? - ?

PSV Eindhoven

FC Twente

? - ?

NAC Breda

Feyenoord Rotterdam

? - ?

SC Heerenveen

Excelsior Rotterdam

? - ?

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

? - ?

FC Groningen

Heracles Almelo

? - ?

AZ Alkmaar

SC Telstar

? - ?

Fortuna Sittard

Zdjęcie Tygodnia

31 sierpnia -7 września

Feyenoord odnotował spokojne, ale w pełni zasłużone zwycięstwo na Het Kasteel w zachodniej części Rotterdamu.

Video

Sparta 0-4 Feyenoord

Feyenoord notuje najlepszy początek sezonu w Eredivisie od rozgrywek 2017/2018.

Live chat

Gość

Norwegia - Mołdawia 11-1
Strzały 34-2 XDDD
Strzały celne 18-0 XDDDDD
Mimo to Mołdawia zdobyła bramkę XD

Gość

A teraz Norwegia dwa kolejne mecze u siebie w eliminacjach. Izrael w październiku i Estonia w listopadzie. Po tych meczach mogą mieć pewny awans, zostanie im wyjazd z Włochami, a liczy się bilans goli.
Oczywiście jak pokonają Izrael i Estonię, czy bardziej rozgromią.

Gość

Ten Norweg z Rangers 4 gole z ławki w 27 minut.
Ale mecz mu wyszedł.

Gość

Rondel pewnie pogra w kadrze do mundialu w 2030 r. co współgospodarzem jest Portugalia. On lubi śrubować rekordy, a będzie miał "tylko" 45 lat wtedy, jego organizm spokojnie sobie poradzi.

Gość

Raczej tak. Już chyba dziś koniec tych kwalifikacji w europie.

DamianM

w ameryce coś pograją chyba jeszcze i teraz już na pewno koniec pauzy, co? :)))

Gość

Cristiano Ronaldo strzelił w 5 ostatnich meczach portugalii z rzędu :D wariat. 40 lat.

Gość

Hake chyba ma żal do Twente bo raz go już wywalili :D

DamianM

zobaczcie na inne kraje, Afrykę. Republika Zielonego Przylądka jest bardzo blisko zakwalifikowania się do Mistrzostw Świata. Hit

Gość

i var anuluje islandii ech

DamianM

no właśnie, tym bardziej sytuacja Norwegii robi wrażenie, bo zawsze się można wyjebać jak Francja, a oni? No poszzaleli

Gość

Francja-Islandia 2-2 :D brawo.

Gość

0-5 a anglia robi pressing :D chyba był rasizm nocą :D

DamianM

niezłe wyniki, ale 11, wiadomo, Mołdawia, ale zawsze robi wrażenie, no i ich ogólna pozycja w grupie TOP

Gość

Dojechali ich konkretnie.

Gość

serbia-anglia 0-5 -rekordowa porażka serbii u siebie.

Gość

Zawodnik Rangers się okazuje.

DamianM

11 :O

Gość

Jakiś gówniarz hattrick - aasgaard :D jak ten raj nordycki :D

Gość

11-1 :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.