Sturm Graz

Liga Europy
De Kuip

Czw

22.01

18:45

Sparta Rotterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

18.01

16:45

3:4

W Meksyku znowu łączą Luisa Chaveza z Feyenoordem

25.05.2023 22:25; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: foxsports.com.mx

Zdaniem meksykańskiego oddziału FOX Sports, Feyenoord Rotterdam zaoferował 5,5 miliona euro za Luisa Chaveza, podczas gdy  CF Pachuca ma oczekiwać około 6,5 miliona.

Popularni 'Tuzos' chcieliby też wynegocjować procent od następnego transferu pomocnika, ale na to nie chcą zgodzić się Holendrzy, wskazując, że zawodnik ma 27 lat. Po podpisaniu trzy czy czteroletniego kontraktu, w przyszłości ciężko będzie na nim zarobić zadowalające pieniądze.  

Medium dodaje, że zainteresowanie Feyenoordu jest dość poważne, a działacze na De Kuip poprosili nawet Santiago Gimeneza o zdanie na temat tego piłkarza. 

Dennis Te Kloese kilka dni temu potwierdził, że Feyenoord zimą rzeczywiście starał się o reprezentanta Meksyku. Sam Chavez pragnie wyjechać do Europy, przez co odrzucił już kuszące oferty z Rayados del Monterrey i Chivas. W gronie zainteresowanych klubów jest też FC Porto. 

Komentarze (0)

Wyniki 19. kolejka

Gospodarz

Gość

Ajax Amsterdam

2 - 2

Go Ahead Eagles

PEC Zwolle

3 - 1

AZ Alkmaar

Excelsior Rotterdam

2 - 2

SC Telstar

Fortuna Sittard

1 - 2

PSV Eindhoven

NAC Breda

3 - 4

NEC Nijmegen

SC Heerenveen

0 - 2

FC Groningen

FC Volendam

2 - 1

FC Utrecht

Heracles Almelo

0 - 2

FC Twente

Feyenoord Rotterdam

3 - 4

Sparta Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

18-25 stycznia

Derby Rotterdamu miały być momentem przełamania, a stały się symbolem sportowej zapaści.

Video

Feyenoord 3-4 Sparta Rotterdam

Feyenoord raz po raz przegrywa. Teraz na De Kuip triumfowała Sparta Rotterdam.

Live chat

Gość

Robin Van Pampers zostaje do końca sezonu. Czysta patologia aby jak najdłużej na stołku dobrze płatnym. Piłkarzem był przeciętnym a trenerem jest do dupy ale statystyki sobie zrobił. I moim zdaniem zatrudnianie byłych piłkarzy jako trenera jest błędem. To samo było w Ajaxie Heitinga. Nie wiem czym ludzie w zarządzie myślą ale na pewno nie głową.

Gość

Poprostu potrzebowali murzyńskiego potu bo to ich ambrozja.

DamianM

za ukradzione ręczniki bramkarzowi powinni dostać hehe, ale historie to ładne po tym meczu krążą. Niesamowite, ile tam się wydarzyło

Gość

Za najmniej kartek.

DamianM

Maroko dostało nagrodę fair play hahahahahaha japier

DamianM

Tymczasem niezniszczalny Edin Dzeko w Schalke

DamianM

Czyli sie nada, bez minusów :)

Gość

Kolejna szklanka - zresztą był już szklanką jak był u nas.

Gość

Ktoś już wyciągnął dni kontuzji st.juste
Przemoc transferowa. Świetna okazja.
24/25 Uraz mięśni (44 dni)
24/25 Problemy z mięśniami (5 dni)
24/25 Uraz mięśni (75 dni)

Witamy w ośrodku rehabilitacyjnym 1908."

Gość

Sevilla to jest hit.

DamianM

Są zdjęcia z okejką na tle szpitala. Chyba git

Gość

Oby nóżki nie skręcił na bieżni.

DamianM

Ciekawe czy testy przejdzie

Gość

80% tych piłkarzy może iść - włączając tych wypożyczonych - dodałbym te ofermy co latem sprowadzili poza Valente i Bosem.

DamianM

Następni powinni być: Zerrouki, Robin van persie, Stengs, Ivanusec, Nieuwkoop, Lotomba, Kasanwirjo, Mitchell, Trauner, Sjaak Troost, Toon v Bodegom, Carillo i Nadje

DamianM

Jestem w szoku ze ktoś się znalazł. Ale dzieje się, ciekawe czy w końcu odejdzie.

DamianM

Zadne wypożyczenie transfer definitywny.

DamianM

Ja też mu dobrze życzę

Gość

Genua , oby tam mu zdrowie dopisało

DamianM

Lol Bijlow odchodzi

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.