FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

W środę pożegnanie Leo Beenhakkera

15.04.2025 14:52; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord

W środę, 16 kwietnia, odbędzie się ceremonia pogrzebowa Leo Beenhakkera – byłego trenera Feyenoordu, ikony klubu i jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci holenderskiej piłki nożnej. Choć uroczystość będzie miała charakter prywatny, kibice otrzymają wyjątkową możliwość, by oddać mu ostatni hołd.

Tuż przed rozpoczęciem ceremonii, dokładnie o godzinie 16:00, trumna z ciałem Leo Beenhakkera przejedzie wzdłuż Olympiaweg, tuż obok  De Kuip – miejsca, z którym był nierozerwalnie związany i gdzie zapisał się złotymi zgłoskami w historii Feyenoordu. To właśnie tam narodziła się jego legenda, a jego nazwisko na zawsze pozostało w sercach fanów.

Wszyscy kibice, którzy chcą pożegnać Leo i okazać swój szacunek, są zaproszeni do ustawienia się wzdłuż tej symbolicznej trasy.

Rodzina dziękuje za wsparcie

W imieniu rodziny, Erwin i Mariska Beenhakker wyrazili głęboką wdzięczność za ogrom serdecznych wiadomości, wspomnień i słów wsparcia, jakie napłynęły w ostatnich dniach. – Jesteśmy wzruszeni ilością ciepła, jakie otrzymaliśmy. To pokazuje, jak wielkie znaczenie miał Leo nie tylko dla naszej rodziny, ale także dla tysięcy ludzi związanych z Feyenoordem i całym holenderskim futbolem – przekazali bliscy zmarłego.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

Jak pisze, moim zdaniem coś już widzą i dlatego, Van Persie chciał Dicka, ten wleciał ostro z tymi komentarzami, więc jest skreslony od dziś, więc i RvP poleci.

Gość

przepraszam ciota miało być

Gość

stara zgredniała cipa

DamianM

Strzelam, że on już coś wie i dlatego tak wleciał na całego z tymi tekstami.

DamianM

'Najważniejszą osobą w klubie jest jednak trener, a nie dyrektor techniczny czy dyrektor generalny' a to to jest dopiero hipokryzja. Jak można tak bronić, jak można krytykowac, że nowa dyrekcja powiedziała, że bedzie ocena? Ale odlot. Papapa dla Dziadka

DamianM

Japitole ale ten Advicaat to grubo poleciał, co dziadzia broni kopytami Robinka, już go władze nowe nie bronią i już be sa :D No to wiemy panowie jedno: Dick nie wróci. Co za typ

DamianM

Raz kiedyś próbowałem, może spróbuję na kolejny rok bo to z przypdzedzeniem, teraz dogaduje coś z ciuchami Feyenoord Polska, chce zobaczyć jak to wypali

Gość

Po MŚ, bo lecę do Krakowa , potem do Limanowej na wakacje zbierałem urlop na całe MŚ żeby spokojnie oglądać w domu .

Gość

Może by zorganizował jakieś spotkanie legionu polskiego , w jakiejś knajpie, barze , po MŚ , kurde ludzie można by się spotkać np. Rotterdam, Damian na pewno wie o barach Feye, pogadać, pochlać, pojeść, no i hotel dla mnie na pewno bo do Zwolle daleko, mój numer tel. 0651696671, Damian może byś coś ogarnął

DamianM

hahahaha Miura to jest top dopiero :D

Gość

A Kazuyoshi Miura? 58 lat i wciąż "gra" XDDD

Gość

A Cristiano? Trzy lata starszy od Roberta ;)
Rondel rocznik 1985, Lewy 1988

Gość

Nie sądze - on juz jest stary poprostu. Na piłkarza za stary. Ile można grać on już gra pewnie z 25 lat jak nie 30.

DamianM

a u Lewego doliczcie jeszcze Ankę i jej baciatę z Hiszpanami :)) to potem Robercik gdzie indziej głową jest

Gość

wydaje mi się że jak sportowiec gra więcej w reklamach niż trenuje to potem skutki są opłakane na boisku, przykładem Lewandowski i Świątek

DamianM

hahaha co oni wyprawiają tymi obietnicami :D

DamianM

Fenerbahçe presidential candidate Hakan Safi: “We have reached an agreement with Mason Greenwood”.

DamianM

tytuł Algierii - https://x.com/ActuFoot_/status/2062885203874345192?s=20

Gość

No tego Mitchella trochę szkoda, że tak szybko skreślono. Może by odpalił jakby dostał kilka szans

Gość

On już niewiele daje tej kadrze - dobrze by zrobił gdyby zakończył.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.