Atalanta

Towarzyski
De Kuip

Nie

02.08

15:00

Rayo Vallecano

Towarzyski
De Kuip

Nie

26.07

14:00

2:1

Wątpliwości klubu co do Open Dag

17.07.2010 22:09; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Feyenoord Rotterdam rozważa rozwiązanie corocznego Dnia Otwartego. Według RTV Rijnmond, klub nie widzi w tym projekcie już żadnych pozytywnych impulsów. Główną przyczyną jest oczywiście frekwencja. W zeszłym roku na trybunach De Kuip pojawiło 30.000 fanów, co już było niezadowalającym wynikiem. W tym roku zaś łącznie pojawiło się lewie piętnaście tysięcy kibiców.

Należy jednak zauważyć, że tegoroczne Open Dag odbyło się w inny dzień niż zawsze a ponadto w jedne z najcieplejszych dni. Ponadto Portowcy nie byli mocno aktywni na rynku transferowym. Na razie jednak nie jest znane, jak władze zamierzają 'edytować' ten dzień i czy w ogóle tradycja zostanie podtrzymana.

[voetbalprimeur.nl]

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

19-2 sierpnia

Feyenoord pokonał Rayo Vallecano 2:1 w kolejnym meczu kontrolnym podczas przygotowań do sezonu.

Video

Feyenoord 2-1 Rayo

Feyenoord Rotterdam w kolejnym już sparingu ograł finalistę Ligi Konferencji 2-1.

Live chat

DamianM

Hahaha jap, la liga, czaicie? Hit

Gość

Stadion Rayo został zamknięty przez władze Madrytu ze względów bezpieczeństwa, a pracownicy Rayo wczoraj nie wpuścili na stadion pracowników miasta, którzy przyszli go zamknąć... XDDDDD jak to się mówi - dzieje się XD

Gość

Ta oferta Damian, o której pisałeś dla Salaha - 2 lata i 17 milionów za sezon, to jednak podobno z Trabzonsporu, nie Besiktasu. Tam ma trafić ;-)

Gość

PSG podobno bardzo chce Godtsa z Ajaxu, zawsze ich trochę osłabią

Gość

lech 2-0

Gość

Przysnalem na tym meczu.

Gość

*5 mecz

Gość

MAsz początek sezonu 4 mecz lecha a już 2 kontuzje - czy to jest urfa poważny klub?

DamianM

Podobno stadion Rayo jest tak fatalny, że mecze domowe mogą grać na stadionie... Boavisty. Chore 'D

DamianM

Taa pograł długo

Gość

i to są profesjonalni piłkarze panie, zarabiający dziesiągki tys euro miesięcznie - kpina.

Gość

mięśnie jagiełly wytrzymały tylko 8 minut żółwiego tempa tego meczu :D

DamianM

No moder i nieuwkoop niestety dalej połamani a nigdzie testów nie przejdą. Ivanušec pewniak. Na moje, z wymienionych zostanie St Juste tylko. Prędzej czy później

Gość

mogliby jeszcze odejść - kasanwirjo, st. juste, nieuwkoop, deijl, ivanusec, moder - z tych 6 z 4 mogłoby odejść już tego lata. st. juste najlepiej z powodu wysokiej pensji.

DamianM

Uważam, że wyrobiliśmy się i tak przyzwoicie. Tak realnie patrząc, jskby odszedł jeszcze Sliti, Ivanušec, Moder to naprawdę top. Ale moder nie odejdzie, bo on nawet nie trenuje jeszcze

Gość

Pozbyliśmy się już 10 graczy - jeszcze z 5 z tych niegrających mogłoby odejść.

Gość

2 mecz 3 gole - cały sezon poprzedni 32 mecze 4 gole :D

Gość

Polak Nowak znowu strzelił w Slavii.

Gość

Mecz na bardzo niskim poziomie - organizacja gry obronnej dno - tempo dno. A oni chwalą że "liga sie rozwija" - jakby to zobaczył jakiś widz premier league albo nawet ligi belgijskiej czy holenderskisej to by to wyśmiał. To jest porównywalne do piłki kobiecej tak wolno te akcje się toczą.

Gość

Lechia Gdańsk jest w ciemnej dupie finansowo, a podobno odrzucili ofertę za tego ich najlepszego strzelca - Bobceka - 8-9 milionów euro z HSV, bo oczekują 10-12... XDDD Piłkarze od paru miesięcy mają płacone pensje w ratach, a oni nosem kręcą, jak wiadomo, że on nie chce zostać w drugiej lidze XDDD

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.