Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.02

12:15

FC Utrecht

Eredivisie
Galgenwaard

Nie

08.02

12:15

0:1

Weekend w Akademii + bramki

15.11.2015 20:22; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FeyenoordAcademy.nl

Drużyna Feyenoordu A2 nie zdołała awansować do półfinału młodzieżowego Pucharu Holandii. W regulaminowym czasie gry spotkania z NEC/FC Oss A1 padł wynik 3-3. W rzutach karnych lepsi okazali się rywale, którzy wykorzystali każdą jedenastkę. - Wstyd - ubolewał trener Jan Gösgens. - Opierając się na drugiej połowie, zasłużyliśmy na więcej - dodawał. - Druga połowa całkowicie była rozgrywana pod nasze dyktando. Znakomitą szansę na gola na 3-4 miał Dean Guezen, ale przegrał w pojedynku sam na sam z bramkarzem. Następnie w konkursie rzutów karnych spudłowali Mans Herrmann i Clarence Bijl, a NEC wykorzystało wszystko. Niemniej jednak, jestem bardzo zadowolony ze sposobu w jaki graliśmy. Widać u chłopaków progres - dodał Gösgens.

Inne nastroje panują w sekcji B1, która na własnym terenie pokonała rywali z Rody Kerkrade aż 8-0 i dzięki czemu objęła prowadzenie w lidze. Bramkarza gości pokonywali Tahith Chong (3x), Dylan Vente (2x), Achraf el Bouchataoui (1x) i Jordy Wehrmann (1x). Feyenoord B1 już w zeszłym tygodniu zapewnił sobie miejsce w grupie mistrzowskiej rozgrywek. 

Poniżej reszta wyników oraz bramki z niektórych spotkań. 

NEC/FC Oss A1 - Feyenoord A2 3-3 (awans NEC/FC Oss po rzutach karnych)
Bramki:
13' 1-0
32' 2-0
35' 2-1 Fabian Korporaal
51' 3-1
58' 3-2 Sergi Roeleveld
63' 3-3 Måns Herrmann

Feyenoord A2: Ten Hove; Bijl, Sinteur, Zwartjens, De Sterke; Korporaal, Hansson (75' Guezen), Franse; Smulder, Herrmann i De Jesus (46' Roeleveld).

Feyenoord B1 - Roda JC B1 8-0
Bramki:
3' 1-0 Achraf el Bouchataoui
10' 2-0 Tahith Chong
48' 3-0 (bramka sam.)
49' 4-0 Tahith Chong
57' 5-0 Dylan Vente
69' 6-0 Jordy Wehrmann
77' 7-0 Dylan Vente
80' 8-0 Tahith Chong

Feyenoord B1: Beukers; Van der Ende, Kaptein, Blesgraaf (51' Reith), Malacia (71' Aslan); Wehrmann, Van Mullem, El Bouchataoui; Reboe (55' Kubilinskas), Vente i Chong.

Willem II B2 - Feyenoord B2 3-2
Bramki:
19' 0-1 Lutsharel Geertruida
20' 1-1
24' 2-1
53' 2-2 Edin Bibuljica
80+16' 3-2

Feyenoord B2: Koorevaar; Geertruida, Lewis, Wong-Si-Kwie, Loshi; Heijberg, Huijgen, Smeulers; Bibuljica (70' Belarbi), Kokcu (75' Brugman) i Amadin (55' Van Ewijk).

PSV C1 - Feyenoord C1 3-0
Bramki:
24' 1-0
47' 2-0
67' 3-0

Feyenoord C1: Jansen; Hall, Hoogenboom, Hartman (21' Rustveld), Van Leeuwen; De Mooij, Burger, Gündüz (28' Naujoks); El Karbachi (52' Bogarde), Doesburg (36' Summerville) i Azarkan.

PSV D1 - Feyenoord D1 1-3
Bramki:
4' 0-1 Tyrell Tearr
24' 1-1
32' 1-2 Corné van Houwelingen
47' 1-3 Tyrell Tearr

Feyenoord D1: Remie; Jen Hong Li, Owusu (31' Bogarde), Hartjes, Van Paasen; Oulad M’Hand, Hokke, Roels (41' 't Zand); Bol (44' Bodo), Tearr i Van Houwelingen (49' Christoffel).

INNE WYNIKI:

0 - 2 Roosendaal D1 - Feyenoord U-12
3 - 1 Spartaan'20 D2 - Feyenoord U-11
5 - 1 Feyenoord E1/U-10 - DSO E1
0 - 2 Feyenoord E2/U-10 - ARC E1
2 - 7 SC Feyenoord F3 - Feyenoord F1/U-9
1 - 10 OVV F1 - Feyenoord AV F2/U-8
4 - 3 Dilettant F1 - Feyenoord AV F4/U-7

BRAMKI:

Feyenoord U-17-Roda JC U-17 i NEC/FC Oss U-19-Feyenoord U-18

Komentarze (0)

Wyniki 22. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

0 - 2

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

4 - 1

Heracles Almelo

PEC Zwolle

1 - 2

FC Volendam

FC Twente

5 - 0

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

2 - 2

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

0 - 1

Feyenoord Rotterdam

AZ Alkmaar

1 - 1

Ajax Amsterdam

Go Ahead Eagles

1 - 1

SC Telstar

FC Groningen

1 - 2

PSV Eindhoven

Zdjęcie Tygodnia

8-15 lutego

Feyenoord miał w niedzielę wreszcie powód do świętowania. Na stadionie De Galgenwaard rotterdamski zespół pokonał FC Utrecht 1:0.

Video

FC Utrecht 0-1 Feyenoord

Feyenoord odniósł dziś skromne, ale cenne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe FC Utrecht 1:0.

Live chat

Gość

Każdy może sobie zrobić krzywdę przez przypadek. Ty też.

Gość

Jest. Debili nie sieją. Profesjonalny piłkarz łapie kontuzję podczas przebierania się w szatni...
Brak słów

Gość

To nie jest śmieszne.

Gość

Hahahaha, pobił nawet Bijlowa XDDD
https://transfery.info/aktualnosci/to-tak-sie-da-kuriozalny-uraz-maika-nawrockiego-oficjalnie/265633#goog_rewarded

DamianM

Taaa poszedł szybko. Chgba że 4 banie wypożyczenie

Gość

A ten duran poszedł do rosji do zenita :-D money talks.

Gość

i 1-1 w osttniej akcji

Gość

karny porto - ale głupia ręka ulala

Gość

Podobnie jak porto-benfica jest to mecz głównie walki. Gry nie za wiele - ale tempo imponuje, pressing - wszystko się zgadza tylko mało dobrych akcji.

Gość

Ale meczycho to przednie jest - po 1 celnym strzale :D

Gość

Porto przypłaciło ten mecz 3 kontuzjami.

Gość

JEdnak porto 1-0

Gość

0-0 dla mnie

DamianM

Sporting wygra

Gość

Plaga rac i do portugalii dotarła.

Gość

Dordrecht 4 wygrana z rzędu. Nasz koreańczyk Bae asysta.

Gość

Madre mia ale tam zapierdzielają - tempo 2 razy szybsze niż w holandii w hicie.

Gość

Za chwile Porto-Sporting - lepiej dla ligi portugalskiej by to wygrał Sporting.

DamianM

Najlepsze i tak było, że od napastnika nie oczekuje goli. Kurtyna.

Gość

van Hanegem podsumował te jak to można nazwać - nieścisłości (żeby z grzeczności nie nazwać tego bredniami) - w wypowiedziach głównego klauna i klaunów komentujących czyli tzw. "ekspertów" kolegów Robina z boiska, którzy nie chca mu podpaść.
Czasem naprawde jak się słucha tego trenera to ma się wrażenie że to jest jakiś głupek, który nie zdaje sobie sprawy że trenuje duży klub z ambicjami a nie jakiś klub który przypadkowo trafił na 2 miejsce i w zasadzie "nie musi" grać dobrze bo już i tak zrobił "ponad limit". Takie wnioski można wyciągnąć - ciągłe wygaszanie oczekiwań i ciągłe zadowalanie się byle czym. Ciągłe obniżanie poprzeczki.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.