FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Wellenreuther przedłuży kontrakt z Feyenoordem w przyszłym tygodniu

07.07.2024 22:13; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: 1908.nl

Timon Wellenreuther podpisze nową umowę z Feyenoordem w nadchodzącym tygodniu. Bramkarz ostatnio uzgodnił warunki kontraktu, który wkrótce zostanie sfinalizowany, gwarantując mu dłuższy pobyt w klubie. Informację tę przekazał serwis 1908.nl.

Wygląda na to, że Feyenoord rozpocznie nowy sezon z Wellenreutherem w roli pierwszego bramkarza. 28-letni zawodnik podkreślił, że rozważy odejście, jeśli nie zostanie pierwszym wyborem na tej pozycji. Wellenreuther nie chce już być rezerwowym, co zmusiło klub z Rotterdamu do podjęcia decyzji.

Nie jest jeszcze pewne, czy Justin Bijlow w takim wypadku opuści Feyenoord. Bramkarz urodzony w Rotterdamie był niedawno kojarzony z Liverpoolem i Arsenalem. Obecnie Bijlow skupia się przede wszystkim na Mistrzostwach Europy, a więcej informacji na temat przyszłości bramkarza na De Kuip pojawi się wkrótce. Timon Wellenreuther ma rzekomo podpisać kontrakt obowiązujący do 2027 roku.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

15-21 czerwieca

Oficjalnie Giovanni van Bronckhorst został nowym trenerem Feyenoordu.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

DamianM

Polecam komunikaty Lechii też, w każdym na końcu dodają: PZPN poniesie odpowiedzialność za nieodwracalne szkody wyrządzone naszemu Klubowi. :D

DamianM

zaraz grunt sprzeda pod tą akademię, oni tam z 10 komunikatów już wydali, że odchodzi ten, ten,i ten

Gość

https://x.com/LukaszOlkowicz/status/2071888568541233432 mioduski wyprzedaje akademię bo nie mają szmalu. Upadek.

DamianM

Ale opieram to tylko na tym że kiedyś adidas tłumaczył, jak były paski czarne albo jakieś wstawki inne to dlaczego takie a nie inne

DamianM

Podejrzewam że miało chodzić o to, że barwy klubu do czerwono biało czarne i stąd ten pomysł

DamianM

Gość, Marmol dziś też ma być zaprezentowany. A co do koszulek no to już by trzeba było pytać Castore

Gość

To co ma ten Ferri na zdjęciach to jest nowa koszulka meczowa? Po co te czarne wstawki??

Gość

Drugiego Hiszpana dogadali czy nie wypaliło?

Gość

Oglądam te jego kompilacje i się zastanawiam za co te 9 mln zapłacili?

Gość

Jak typowy holender - nigdy nie przyzna się do winy.

DamianM

ale Koeman widziałem już oblęzona twierdza raczej i kontry wali.

Gość

wytoczono ciężkie armaty :D

"- To coś, czego należy się głęboko, naprawdę bardzo głęboko wstydzić. To, jak defensywnie i bez jakiejkolwiek inicjatywy zaprezentowała się reprezentacja Holandii przed całym światem, jest wielką hańbą. Koeman i Van Dijk zdradzili wszystko, co od zawsze definiowało holenderski futbol - komentował Driessen."

DamianM

Jak przypuszczaliśmy, w Holandii od rana młyn, w linku akurat Haga - https://x.com/_owenobrien_/status/2071816949080694925?s=20

DamianM

ale po sąsiedzku odpadli i ci i ci i czesc haha

DamianM

grill w Niemczech zapewne totalny jest

Gość

To jak ten bono obronił strzał karnego summervilla to też imponujące - bo obronione strzały to zwykle na wysokości kolana lub pasa w bok - a tu summerville strzelił wysoko w środek i gościu obronił 1 ręką jak w piłce ręcznej.

DamianM

Koeman się zagadał a efekt mizerny

Gość

Szalony wieczór i noc, ale nie żałuję że niewyspany, najważniejsze że helmuty wracają do domu hahahahaha, szkoda Holandii, ale jaka gra taki wynik.

Gość

kumanowicz ma nauczkę za czczenie ajaxowców.

Gość

Holandia też hehe papa

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.