0 - 1

2 - 1

? - ?

14-21 kwietnia

Tydzień po efektownej wygranej z Ajaksem, przyszedł czas na wyjazd do Sittard i mecz z Fortuną.

sc Heernenveen 2-3 Feyenoord

Feyenoord zdołał pokonać sc Heerenveen w niedzielne popołudnie, mimo dużych trudności

Ej no, Euro biorą nasi... :D
Po 10:0 w każdym meczu... ;)
/Kris/

gość musi traume przeżywać :-) harry kane mu współczuje.

jutro półfinał kobiecego bekera - klasyk.

Ja typowałem Portugalie na wygraną euro z tym nowym trenerem - anglia to jest paka na finał conajmniej.

Palmer-Kane-Beli-Rice-Saka-Foden. Anglia na EURO ćwierćfinał :) za mocno to wygląda, więc :)))

Palmer 4 gol - tym razem z karnego.

co do Lyonu trochę - Ajax przegrał w poniedziałek sprawę arbitrażową przeciwko agentowi Nicolása Tagliafico i klub musi teraz zapłacić mu sto tysięcy euro.

ale atalante obejrze do konca, nie dam sie nabrać dziś

16 minucie bo tam bizot znokautowa lacazetta i nie wstawał z 5 minut.

a no jo, ale byl moment ze bylem przekonany, ze za nic w swiecie nie bedzie takiej koncowki chociazby, ten gol na 4 to chyba po 10 minucie doliczonego padł

Nie było 2-2 wczoraj - mówie że było 1-0 a potem 3 gole brestu i było 1-3.

a ja rzucalem jednym okiem bo mowie, eeeeeeee juz nic sie nie wydarzy w tym meczu Lyonu jak ylo 2-2 :D

Wczoraj Lyon z prowadzenia 1-0 na 1-3 w 8 minut :D i jeszcze odkręcili jebani. Czy jest wynik który umiałby ich załamać? wątpie.

w niedziele siedze mimo wszytko :D

nie no, znowu kibel i nagle 2-2, jebne

Ten noslin co strzelił na 2-2 dla Verony to zaczynał w tym owianym sławą Herculesie :-D i przedostał się z amatorskiej piłki aż do serie a. Można? można.

Atalanta haha w pare minutek 2-0 rozjebczyli :D

Anglia pakę ma, No właśnie, ma pakę, ale latem wiemy jak to pwnie będzie. Paka, paką, a będzie paka rozczarowania