FC Utrecht

Eredivisie
Galgenwaard

Nie

08.02

12:15

PSV Eindhoven

Eredivisie
Philips Stadion

Nie

01.02

14:30

3:0

WIDEO: Masowe wsparcie dla Feyenoordu; Watanabe, Nieuwkoop i Sauer obecni

13.12.2025 15:58; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ własne / Źródło: FR12.nl

Piłkarze Feyenoordu otrzymali w sobotnie popołudnie wyraźny zastrzyk wsparcia ze strony kibiców w przeddzień Klasyku z Ajaksem. Na Varkenoord zgromadziły się setki sympatyków klubu, którzy przyszli pożegnać drużynę Robina van Persiego przed wyjazdem na niedzielny pojedynek. Będzie to już 200. edycja De Klassieker.

Feyenoord zmaga się obecnie z licznymi problemami kadrowymi, dlatego pozytywną informacją była obecność Barta Nieuwkoopa, Tsuyoshiego Watanabe oraz Leo Sauera na ostatniej sesji treningowej. Nie wiadomo jeszcze, czy cała trójka będzie w pełni gotowa do gry w niedzielę, jednak sam fakt, że pojawili się na boisku, stanowi dobrą wiadomość dla trenera Robina van Persiego.

Trening kończący przygotowania do Klasyku odbył się na terenie kompleksu młodzieżowego i miał wyjątkową oprawę. Towarzyszyły mu głośne przyśpiewki, fajerwerki oraz race. Zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego zostali entuzjastycznie przywitani już w momencie przyjazdu, a wsparcie zebranych kibiców nie ustawało również w trakcie zajęć. Feyenoord od dłuższego czasu decyduje się angażować fanów w takie momenty, co i tym razem zostało wyraźnie docenione przez piłkarzy.

Już około godziny 14:00 na terenie Varkenoord i w jego bezpośrednim sąsiedztwie panował spory ruch, choć sam trening zaplanowano na przedział czasowy między 14:30 a 15:00. Kibice poświęcili wiele czasu, by jeszcze raz przekazać drużynie jasny i czytelny sygnał wsparcia przed niedzielnym popołudniem w Amsterdamie. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez VoetbalPrimeur (@voetbalprimeur)

Komentarze (0)

Wyniki 22. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

Heracles Almelo

PEC Zwolle

? - ?

FC Volendam

FC Twente

? - ?

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

? - ?

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

? - ?

Feyenoord Rotterdam

AZ Alkmaar

? - ?

Ajax Amsterdam

Go Ahead Eagles

? - ?

SC Telstar

FC Groningen

? - ?

PSV Eindhoven

Zdjęcie Tygodnia

1-8 lutego

Feyenoord skompromitował się w Eindhoven w sposób, który trudno ubrać w dyplomatyczne słowa.

Video

PSV 3-0 Feyenoord

W spotkaniu z PSV można było zobaczyć obraz nędzy i rozpaczy, jaki zaprezentowali Stadionowi.

Live chat

DamianM

No to juz kazdy wie, to samo, ze trener zostaje i nie odejdzie dzis, jutro, za rok. Takze nooo, trzeba przebolec jakos

Gość

To samo heerenveen które nas wywaliło z pucharu dostaje 4-0 w eindhoven. Pokazuje to jasno że to problem z trenerem u nas.

Gość

El Harmouz przedłużył tylko o 2 lata - gdyby miał 27+ lat to pewine by przełużył o 5 lat.

Gość

Handlował odessanym tłuszczem z brzucha :D

DamianM

bo chyba trawką handlował coś kojarze :D

DamianM

Van Beukering chgba siedzi

Gość

FC "Strategia" Rotterdam :D

Gość

Może van Beukering też wróci? :D

Gość

i jeszcze HJK eliminuje man city które okrada pół europy z talentów.

Gość

maccabi haifa eliminuje barce, legia ajax, a zilina liverpool :D koniec hegmonii zachodu.

Gość

Przykład Senesiego pokazuje dobitnie, że należy brać JAK NAJWIĘCEJ za transfer od razu, a nie liczyć na bonusy (kontuzja, spadek formy), czy procenty (wolny transfer). Angole spokojnie by dali za niego 20-25 milionów

DamianM

to jest ciekawsze nawet od rezerw, bo te nigdy nie awansują wyżej, wiec U19 trzeba bardziej śledzić

DamianM

dodam news potem, bo ja tam nie znam sie ale Feyenoord U19 walczy o modziezowá LM teraz, nawet jak pierwszy zespol nie awansuje. Ale mowie, nie znam sie, wiec dodam i sie dowiem :)

Gość

Pietuszewski nie wpisany na liste porto na mecze play off.

Gość

Legia u19 wyrzuciła ajax z uefa youth league.

DamianM

żle. Naprawdę jest to Największy Amtorski Klub w Holandii. Taka łatka jest od x lat.

Gość

Oooo, Wikipedię ktoś zaktualizował: ;-P
"Feyenoord - półprofesjonalny, holenderski klub piłkarski z siedzibą w mieście Rotterdam..."

DamianM

Logika w sędziowaniu :D

Gość

Żółta za takie cuś O_O
https://x.com/staderennais/status/2018787032332648808

Gość

Widze coraz więcej podobieństw między teklozetem a mioduskim.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.