Panathinaikos FC

Liga Europy
De Kuip

Czw

23.10

18:45

Heracles Almelo

Eredivisie
Erve Asito

Nie

19.10

16:45

0:7

Więcej konkretów w sprawie nowego stadionu

29.11.2010 16:34; lider, 4 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Plany związane z nowym De Kuip nabierają kształtu. Dzisiaj odbyła się prezentacja, w której zawarte zostały ważne informacje dotyczące nowego obiektu dla Portowców.

Nowy stadion ma mieć 68.000 miejsc siedzących i zostanie wybudowany, nawet jeśli Mistrzostwa Świata w 2018 roku nie zostaną rozegrane w Holandii. Jednak jeśli Oranje zostaliby wybrani na gospodarzy Mundialu, to oznaczałoby to zdecydowane przyśpieszenie robót.

Całkowity koszt prac jest szacowany na 482 miliony, które dałyby 2200 nowych miejsc pracy. Stadion ma być budowany na wzorzec obiektów takich klubów jak: Arsenal Londyn, Schalke 04, FC Porto oraz Sporting Lizbona.

Nowe Kuip ma pełnić również funkcję areny wszelkiego rodzaju imprez i turniejów. Siódmego grudnia odbędzie się spotkanie dotyczące dofinansowania przez miasto Rotterdam.

[fr12.nl]

Komentarze (0)

Wyniki 10. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Heerenveen

? - ?

NAC Breda

Fortuna Sittard

? - ?

FC Groningen

Sparta Rotterdam

? - ?

SC Telstar

FC Volendam

? - ?

Heracles Almelo

PEC Zwolle

? - ?

NEC Nijmegen

FC Twente

? - ?

Ajax Amsterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

AZ Alkmaar

? - ?

FC Utrecht

Go Ahead Eagles

? - ?

Excelsior Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

19-27 października

Wizyta w Almelo okazała się dla drużyny Robina van Persiego czystą formalnością – Heracles nie miał żadnych argumentów.

Video

Heracles 0-7 Feyenoord

Ayase Ueda odegrał w niedzielne popołudnie kluczową rolę w efektownym zwycięstwie Feyenoordu nad Heraclesem Almelo.

Live chat

DamianM

'La Liga have announced that the Villarreal vs. Barcelona match in Miami has been canceled' oho zesrali sie? W koncu, cięzko o większą głupotę

DamianM

No jo, wiadomo

Gość

Taka ich historia - robili eksperymenty na Polakach min. Myśleli że jak zmienią nazwe firmy to wszyscy zapomną - otóż nie.

DamianM

Nazistów, matko.. Język przemocy wybrany :D

Gość

2-7 psg - rekordowa porażke nazistów od ig farben.

Gość

ale klepe zagrali przy 6 - już się boje co to będzie w niedziele.

DamianM

Chociaż bramki były dziś a nie jak w serie a ostatnio hehe

Gość

6-2 haha

Gość

Napoli gra w dziesiątkę, to też ma wpływ na wynik

Gość

psv 5-2

Gość

psv 4-1 zaorali - niedziela się ciężko zapowiada naprawde - jak oni napoli są w stanie zniszczyć to będzie naprawde ciężko o remis.

DamianM

Psg ostro

Gość

2-6 psg
arsenal 4-0

Gość

JEszcze będą mieli 2 dni mniej w nogach.

Gość

psv 3-1 będzie ciężko w niedziele.

Gość

1-5 złomowanie na ekranie.

Gość

5 goli, 2 czerwone, spudłowany karny. Dzieje się w tym meczu.

Gość

typowałem 0-3 - troche optymistycznie :D

Gość

1-4 psg - ale jadą :D

Gość

Ale kontra psv

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.