PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Sob

06.12

21:00

SC Telstar

Eredivisie
Stadion 711

Nie

30.11

14:30

1:2

Wijnaldum i Vlaar odejdą do europejskich klubów

11.02.2011 17:56; DamianM, 6 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Latem Feyenoord pożegna prawdopodobnie Georginio Wijnalduma oraz Rona Vlaara. Wijnaldum jest bacznie obserwowane przez Liverpool i Arsenal, o czym czytamy na serwisie givemefootball.com. Oferta wynieść ma pięć milionów euro, czyli tyle, że Portowcy na pewno nie odmówią.

Także obrońca Ron Vlaar zmieni barwy klubowe. Bayern Monachium szuka wzmocnień do linii defensywnej, a kapitan Feye jest już na liście transferowej bawarskiego klubu. Według topmercato.com, wartość Vlaara na rynku wynosi 9 mln euro.

[fr12.nl]

Komentarze (6)

lider

Miało być "nie znaczy". ;)

lider

To, że są ponoć oferty, znaczy od razu przecież, że odejdą. Jeśli byśmy zaczęli w końcu wygrywać, to na pewno obaj mocno by się zastanowili czy warto odejść.

mefius1

jasna sprawa. bodaj jedyny w wieku optymalnym dla piłkarza, który został z nami i wespół w zespół wybierał wodę z łajby. razem z dzieciakami, szufelką...

Norbi

No ja też nie przepadam mefius za Bayernem, a nawet ich to najbardziej z Bundesligi nie lubię, dlatego powiem ci że kierunki które wymieniłeś to dobra strona, w końcu Vlaar to nie byle kto.

mefius1

drewnianego van Buytena nasz Vlaar wciągnie nosem. ale cieszyłbym się z kierunku angielskiego albo hiszpańskiego, za Bajerami nie przepadam, i jest to awersja bez wyraźnego powodu :)

Norbi

No i ja już wcześniej wspomniałem nad przeprowadzką ich, choć nie tylko ich. Teraz czekać na potwierdzenie oficjalne latem.

Zrobią miejsce jongom.

Wyniki 15. kolejka

Gospodarz

Gość

Excelsior Rotterdam

? - ?

FC Groningen

SC Heerenveen

? - ?

PSV Eindhoven

Fortuna Sittard

? - ?

Ajax Amsterdam

Heracles Almelo

? - ?

SC Telstar

Feyenoord Rotterdam

? - ?

PEC Zwolle

FC Utrecht

? - ?

FC Twente

AZ Alkmaar

? - ?

Go Ahead Eagles

FC Volendam

? - ?

NEC Nijmegen

Sparta Rotterdam

? - ?

NAC Breda

Zdjęcie Tygodnia

30-6 grudnia

Feyenoord wywiózł z wyjazdu do Velsen-Zuid komplet punktów, pokonując Telstar 1:2 po trafieniach Ayase Uedy i Anisa Hadj Moussy.

Video

Telstar 1-2 Feyenoord

Po zwycięstwie nad Telstar wielu analityków mimo trzech punktów nie kryło rozczarowania grą Feyenoordu.

Live chat

Gość

Atletico w tym sezonie, poza meczem z Realem zupełnie bez jaj

Gość

Beniaminek Mirassol zagra w copa libertadores - 4 miejsce pewne.

Gość

Diego van Simeonsie - "zrobiliśmy wystarczająco dużo by wygrać ten mecz".

DamianM

No dokładnie

Gość

almada i griezmann mieli swoje i nie wzieli.

DamianM

Nokaut

DamianM

Grizman jaka patelnia

DamianM

6 minut

Gość

atletico pokonało real
real pokonał barcelone
barcelona pokonała atletico.

Gość

Atleti coś strzeli coś czuje - ta barca wisi na włosku.

Gość

Ano okradł Hancko z asysty.

DamianM

Almada gshshsha matko oooo co on zrobił

Gość

Tottenham po świetnym początku wraca na swoje miejsce - w dół tabeli :D

Gość

Pedri też kontuzja - to ładnie.

Gość

Tym razem bark.

DamianM

Taaa, on to też się ma

Gość

olmo gol z kontuzją :D

Gość

Barca 2-1

Gość

niestety 4-5 koniec.

Gość

ajjjjjj prawie weszło

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.