Następny mecz
Towarzyski, 29.06.2019 16:00 S.D.C. Putten Sportpark Putter Eng
Towarzyski, 06.07.2019 15:00 FC Dordrecht Riwal Hoogwerkers Stadium
Towarzyski, 09.07.2019 16:00 SV Darmstadt Schwaz
Wraca twórca wielkiego Varkenoord! 27.12.2018 23:09, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl
Image

Stanley Brard wraca do Feyenoordu Rotterdam. Brard, który przez osiem lat odnosił wielkie sukcesy jako szef Akademii Feyenoordu, wraca do byłej roli po zagranicznej przygodzie. Na tym stanowisku zastąpi on Richarda Grootscholtena, z którym współpraca została niedawno zakończona.

Dowodzona niegdyś przez Brarda Akademia Feyenoordu zdobywała czterokrotnie pod rząd tytuł najlepszej w kraju i w tamtym czasie wprowadziła do dorosłego futbolu m.in Tonnyego Vilhenę. Jordyego Clasie, Georgino Wijnalduma, Stefana de Vrija czy Bruno Martinsa Indiego. 

To nie pozostało niezauważone poza krajem. W 2013 Brard zdecydował się wyjechać  do Azerbejdżanu, gdzie pełnił funkcję szefa rozwoju młodzieży w Kabale Football Club. Następnie pracował również w Japonii w Nagoya Grampus Eight. 

Pierwszej wypowiedzi udzielił już nowy, stary szef szkolenia. - Naprawdę nie mogę się doczekać powrotu do pracy w Akademii. Ponieważ wciąż znam wielu ludzi i zawsze śledziłem to, co dzieje się w Feyenoordzie, a szczególnie w Akademii. Wiem, że będę pracować z doskonałą kombinacją doświadczonych trenerów, byłych piłkarzy i profesjonalnych specjalistów. Dzięki nim i dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przygotować kolejnych zawodników do pierwszej drużyny w nadchodzących latach. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2019. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com