FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Wsparcie dla Stama: To nie jego wina

08.10.2019 09:12; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Kilka dni po zwycięstwie 2:0 nad FC Porto Feyenoord skompromitował się w Limburgii. Drużyna trenera Jaapa Stama przegrała 4: 2 z Fortuną Sittard. Według Johana Derksena wina nie leży po stronie trenera.

- Jeśli Stam będzie miał dobrych zawodników, wtedy stworzy dobry zespół - mówi popularny De Snor w programie Veronica Inside. - To nie wina Stama, jeśli zawodnicy kompromitują się w Sittard. Jeżeli Edgar Iè daje się wyprzedzić na linii bocznej graczowi Fortuny Sittard… - bronił dalej Derksen. 

Hans Kraay Jr. zastanawia się w programie, kiedy Marcos Senesi w końcu zacznie regularnie grać. - Z tym chłopakiem musi być coś nie tak - odpowiada Derksen. - Ponieważ jeśli masz dwóch zawodników, którzy dobrze sobie radzą, nie ma powodu, aby sprowadzać kogoś takiego. Ale są Eric Botteghin oraz Iè, którzy co tydzień popełniają błędy. Wtedy sprowadzasz nowych zawodników. Senesi kosztował aż siedem milionów i teraz nie gra. Chodzi o coś więcej - podsumował dziennikarz. 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

Robertson też w Tottenhamie

DamianM

Anthony Martial and Rayados have agreed on contract termination on a mutual agreement. hehe te Kloese juz gotuje

DamianM

a to ten Zadok Yohanna z AIK to już oficjalnie, japierdykam. Powalone, zaraz jedno wypożyczenie, drugie, trzecie od Feyenoordu i zjazd.

DamianM

tottenham to chyba nie chce już o utrzymanie walczyć hehe

Gość

Ano tak coś mi śmignęło i zapomniałem.

DamianM

on chyba nie chciał kontraktu przedłużyć i odszedł za darmo. A za darmo = nic

Gość

Senesi w Tottenhamie - coś nam przysługuje czy już nie?

Gość

ale mu siadła
https://x.com/brfootball/status/2063340570601275714

DamianM

Wiecie, w sensie, że to ani gwiazda w tej lidze, ani nic. Czemu akurat on za tyle? To jest chore triche, a potem się dziwimy, że ktoś jeden mecz zagra, i zamiast banki, dwie, to 10 trzeba płacić już.

DamianM

Widziałem na X bo już wszędzie to lata. Ja osobiście tego nie rozumiem w ogóle.

Gość

Brighton wykupiło z AIK Solna 18 latka za 28 mln euro +2 bonusów - a w Polsce się podniecają że rekord 11 mln. Szwedzka liga w rankingu niżej niż Ekstraklasa.

Gość

Zagrają w uefa youth league znowu - choć nawet jakby dziś przegrali to by zagrali bo seniorzy awansowali.

Gość

Trzeba się cieszyć z ich mistrzostwa, chociaż to na osłodę

DamianM

1-0

Gość

jaki wynik?

DamianM

Koniec. Feyenoord U19 też mistrzem Holandii

DamianM

Szkoda, Feyenoord U19 mnóstwo okazji i ciągle tylko 1-0, dominacja, ale wynik nie oddaje niestety

DamianM

ja korzystam z https://www.voetbal.nl/ jak zarejestrujecie sie, wpiszecie sobei Feyenoord to macie fajnie wszystko też aktualne, jedna z lepszych stron w NL

DamianM

Ciekawe co z U21 zrobią, różne plotki chodzą, że all in chcą iść, na pewno ciekawy trener tam przyszedł naprawdę ciekawy.

Gość

Chyba przesdziłem z tym że wzieli wszystkie - patrze mają u13,u16 i u17. 3 roczniki chyba - od 12 w dół nie ma wyników na tej stronie więc nie wiem. Ale to i tak dobry wynik. Jeszcze oby klepneli u19 ale AZ to niełatwy rywal.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.