Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.02

12:15

FC Utrecht

Eredivisie
Galgenwaard

Nie

08.02

12:15

0:1

Wstępny plan na lato

21.05.2024 18:42; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Obecny sezon dopiero się zakończył, ale Feyenoord jest zajęty już przygotowaniami do nowej kampanii. Klub w komunikacie prasowym potwierdził kilka ważnych dat oraz przeciwników. 

Kadra Feyenoordu rozpocznie przygotowania do nowego sezonu na początku lipca. Pierwszym rywalem latem będzie FC Dordrecht. Spotkanie zostanie rozgrane w sobotę 6 lipca o godzinie 14:30 na Krommedijk. Tymczasem już 20 lipca o godzinie 13:00 na Varkenoord zostanie rozegrany mecz towarzyski z Cercle Brugge, byłym klubem Ayase Uedy.

Obóz w Austrii

Podobnie jak w poprzednich sezonach, Feyenoord na letnie zgrupowanie pojedzie do Austrii. Drużyna pozostanie tam od poniedziałku 22 lipca do soboty 27 lipca i oczekuje się, że rozegra co najmniej jeden mecz sparingowy. 

Eusebio Cup

Feyenoord został zaproszony przez Benficę do walki o tradycyjny Eusebio Cup. To jeden mecz, który zostanie rozegrany na Estádio da Luz, imponującym domu Portugalczyków. 

Superpuchar Holandii

Feyenoord, jako zdobywca Pucharu Holandii, sezon zainauguruje meczem o Superpuchar Holandii z mistrzem kraju, PSV Eindhoven. Edycja 2024 zostanie rozegrana w niedzielę 4 sierpnia o godzinie 18:00 na Stadionie Philipsa.

WSTĘPNY PLAN NA LATO:
- Sobota 6 lipca, 14:30: FC Dordrecht - Feyenoord
- Sobota 20 lipca, 13:00 Feyenoord - Cercle Brugge (Varkenoord)
- Poniedziałek 22 lipca - sobota 27 lipca: Obóz w Austrii
- Niedziela 28 lipca, 20:30: SL Benfica - Feyenoord (Eusebio Cup)
- Niedziela 4 sierpnia: PSV - Feyenoord (Superpuchar Holandii)

Komentarze (0)

Wyniki 22. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

0 - 2

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

4 - 1

Heracles Almelo

PEC Zwolle

1 - 2

FC Volendam

FC Twente

5 - 0

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

2 - 2

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

0 - 1

Feyenoord Rotterdam

AZ Alkmaar

1 - 1

Ajax Amsterdam

Go Ahead Eagles

1 - 1

SC Telstar

FC Groningen

1 - 2

PSV Eindhoven

Zdjęcie Tygodnia

8-15 lutego

Feyenoord miał w niedzielę wreszcie powód do świętowania. Na stadionie De Galgenwaard rotterdamski zespół pokonał FC Utrecht 1:0.

Video

FC Utrecht 0-1 Feyenoord

Feyenoord odniósł dziś skromne, ale cenne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe FC Utrecht 1:0.

Live chat

Gość

To samo co Legia w Alkmaar - holendrzy to bandyci - robią zadyme a potem obwiniają ofiary gdy ofiary się bronią. Tak jest zawsze i tak też było za każdym razem gdy Polskie kluby przyjeżdżały do holandii.

DamianM

Najpierw Genk, potem Twente, teraz Feyenoord. I co? Oczywiście wina kibiców. Mówię, nawet jeśli coś gdzieś było, to nie uprawnia do robienia tego, co widać na filmach w stronę ludzi, którzy po prostu czekali na wejście. Maskara. Normalnie gestapo, jak piszą w komentarzach. Policja oczywiście zaraz rączki umyje.

DamianM

Dokładnie

Van den Graaf

Zarząd też to widzi ale obawa o stołki za duża...

Gość

van Hoojdonk to widzi - w zasadzie każdy to widzi - tylko nie zarząd.

DamianM

No miazga. Dobrze ze Juve nie oglądałem. Miazga

Gość

Niech dadzą 6 :D

Gość

PSG 5-0 :D no nieeeeeee

DamianM

Dembele goat

Norbi

już var...zaczyna się

DamianM

Idealnie tu pasuje : That's Football

Gość

i wygrali.

Gość

Kilka dni temu betis 0-5 u siebie z atletico, teraz betis 1-0 prowadzi w madrycie z atletico.

DamianM

noo hahahahahah, nie mogę z tej okejki hahahahaha

Gość

ten zawodnik hoffenheim pokazuje mu kciuk do góry :D

Gość

Choćby z tego powodu może być ciekawie :D

DamianM

https://x.com/StokeyyG2/status/2020558533171765323?s=20 zobaczcie to hahahah, PO CO? hahahah

DamianM

ciekawe pewnie przez decyzje sędziowskie. o co zakład? Z tym ten mecz mi sie kojarzy i z tym, że kibice Valencii małpy do Viniego będą robić ;D

Gość

Valencia-Real też może być ciekawie.

DamianM

Dobra jeszcze OM zobaczyć i starczy

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.