Następny mecz
Europa League, 22.08.2019 19:30 Hapoel Beer Szewa De Kuip
Europa League, 29.08.2019 19:30 Hapoel Beer Szewa Jacob Turner Stadium
Eredivisie, 01.09.2019 16:45 Willem II Tilburg Koning Willem II Stadion
Poprzedni mecz
Eredivisie, 18.08.2019 16:45 FC Utrecht 1:1 De Kuip
Europa League, 15.08.2019 18:30 Dinamo Tbilisi 1:1 Stadion im. Borisa Paiczadze
Eredivisie, 11.08.2019 14:30 SC Heerenveen 1:1 Abe Lenstra Stadion
Wypowiedzi po Ajaksie 27.01.2019 18:28, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl
Image

Giovanni van Bronckhorst: To piękny dzień! Historyczny dzień. Myślę, że wszyscy możemy być dumni z tego, co dziś pokazaliśmy. Czy brałem pod uwagę taki wynik? Nie, na pewno nie. Pasja i doświadczenie, myślę, że były decydujące. Chociaż zaczęliśmy nerwowo i popełniliśmy sporo błędów. Nie byliśmy sobą na początku. Ajax wie, jak z tego skorzystać. 1-1 było ważnym punktem tego spotkania. Od tego momentu zaczęliśmy walczyć o pełną pulę. Czy to jeden z najlepszych meczów? Jeśli wygrywasz 6:2 z dobrym przeciwnikiem... Ajax to jedna z lepszych drużyn. Jeśli widzisz, jak to zagraliśmy, to jest to dla mnie jeden z najlepszych meczów, od kiedy trenuję ten zespół. 

Robin van Persie: Na stadionie była fantastyczna atmosfera, niesamowita! To był prawdziwy futbol: bramki, walka i kawał dobrego futbolu. Duch walki. To był decydujący czynnik dzisiaj. To fantastyczna grupa zawodników. Czasami ludzie mnie męczyli. Naprawdę wierzę w tych gości. Mogą naprawdę grać bardzo dobrze. Tak powinno być częściej. Powinniśmy być bardziej regularni. To jest nasz cel. 

Jens Toornstra: Wszyscy wiedzą, że ten sezon jest bardzo zmienny. Na szczęście są mecze, w których wszystko prawidłowo działa i był to jeden z tych. Graliśmy bardzo dobrze jako zespół. Powinniśmy to kontynuować. Zapytałem Clasiego, dlaczego my tak nie gramy co mecz? To jest niefortunne! Ale w każdym bądź razie pokazaliśmy, że stać nas na to. 

Steven Berghuis: Dzisiaj wiele rzeczy wykonaliśmy prawidłowo. Wszyscy znakomicie czuli się na boisku. Gol na 1-1 bardzo nam pomógł. Trudno jest zachować spokój po 0-1 dla Ajaksu. Ale graliśmy na De Kuip, które cię napędza do gry do przodu. Nie mogliśmy się poddać, cofnąć, bo Ajax by to wykorzystał. 

Tonny Vilhena: Jeszcze do mnie to nie dotarło, ale jeśli pokonujesz Ajax 6-2, tego dnia nie zapomnisz nigdy.Nie wiem, dlaczego nie możemy tak prezentować się co tydzień. Myślę, że musimy się tego nauczyć, musimy pozostać niezmienni w swojej grze. Czy dzisiaj zagraliśmy i daliśmy z siebie więcej ze względu na odejście Giovanniego van Bronckhorsta? Nie, podeszliśmy do tego meczu, jak do każdego innego. Każdy mecz jest dla nas finałem. Ten też był dla nas finałem. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2019. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com