Następny mecz
Eredivisie, 01.03.2020 14:30 PSV Eindhoven Philips Stadion
KNVB Beker, 05.03.2020 20:45 NAC Breda De Kuip
Eredivisie, 08.03.2020 14:30 Willem II Tilburg De Kuip
Poprzedni mecz
Eredivisie, 22.02.2020 19:45 Fortuna Sittard 2:1 De Kuip
Eredivisie, 16.02.2020 16:45 PEC Zwolle 3:4 MAC³PARK stadion
KNVB Beker, 13.02.2020 20:45 SC Heerenveen 0:1 Abe Lenstra Stadion
Wypowiedzi po Hapoelu 22.08.2019 23:05, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl
Image

Jaap Stam: Wygraliśmy 3-0, ale jeszcze nie możemy się cieszyć. W rewanżu szybko może pójść coś nie tak, mówię z doświadczenia. Nie możemy myśleć: teraz jest 3-0, więc po prostu zagrajmy. Dla nas nie są to najlepsze czasy. Musimy zrobić wszystko, aby wszyscy byli w formie. Jeśli wynik jest dobry, jak dzisiaj, takie rzeczy mogą pójść szybciej. Właśnie dlatego ten wynik jest bardzo miły. Okoliczności w Izraelu są bardzo różne. Na przykład jest tam bardzo gorąco. A publiczność będzie tam bardzo entuzjastycznie nastawiona. Zrobią wszystko, aby szybko zdobyć bramki. 

Edgar Miguel Ié zadebiutował w wyjściowym składzie i rozegrał on świetne zawody. - Wykonał świetną robotę. Edgar dobrze kontroluję piłkę i jest silny fizycznie. Jest odwaga w jego grze i wie, jak znaleźć wolnego kolegę. Wykonał dziś świetną robotę. Muszę też pochwalić Leroya Fera. Wraz z Renato Tapią tworzy blok obronny w środku pola. Dobrze się komunikują i dużo bronią. Ale są również zaangażowani w grę. Orkun (Kokcu, red.) ma duży talent. Mu się jeszcze dużo nauczyć, ale widać, że jest bardzo kreatywny i wiele potrafi już teraz. Umie strzelić i wykonuje ciężką robotę. Pracujemy z nim, by poprawił niektóre aspekty, ale już teraz jest ważny dla Feyenoordu. 

Ridgenacio Haps: Ié? Nie mogę się z nim komunikować, on naprawdę nie mówi ani słowa po angielsku. Ale dziś naprawdę widziałem go wszędzie, gdzie go potrzebowałem. 

Leroy Fer: Graliśmy dość dobrze, nie świetnie. Było dobre tempo, ale wciąż popełniamy zbyt wiele błędów. Są to małe błędy, które popełniamy sami, dając im szanse. To dobrze, że popełniliśmy trzy i nic nie straciliśmy. Niemniej byliśmy w dobrej formie przez cały mecz. Ja osobiście, był przy zmianie już trochę zmęczony, ale stawiam kolejne kroki w kierunku pełni formy. 

Rick Karsdorp: W lidze nie idzie nam najlepiej, ale jeśli popatrzymy, jak gramy gdzie indziej...To są te cudowne noce tutaj. Czuję się dobrze, wiedziałem, że to w końcu nadejdzie. Fajnie, że wszyscy wyglądają coraz lepiej i teraz widać wynik. Może powinniśmy zdobyć więcej bramek. Ale dominowaliśmy, a tak tutaj powinno być. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com