Towarzyski, 24.07.2019 20:00 Angers SCO De Kuip
Towarzyski, 28.07.2019 14:30 Southampton FC De Kuip
Eredivisie, 04.08.2019 14:30 Sparta Rotterdam De Kuip
Poprzedni mecz
Towarzyski, 17.07.2019 20:00 Panathinaikos 0:3 De Kuip
Towarzyski, 12.07.2019 18:30 Red Bull Salzburg 1:3 Leogang
Towarzyski, 10.07.2019 17:00 SV Darmstadt 1:2 Schwaz
Wypowiedzi po meczu z SV Darmstad 11.07.2019 10:28, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl
Image

Jaap Stam: Widać, że piłkarze stawiają kolejne kroki. Aby opanować ten nowy styl gry - z ofensywną piłką nożną i wywieraniem dużej presji - musisz wpajać działania w pewnych sytuacjach w umysłach graczy. To często kwestia zachowania spokoju w terenie. Bardzo mnie cieszy kolejne zwycięstwo.

Ridgenacio Haps: Każdy piłkarz chce grać i cieszę się, że mam kolejne 45 minut w nogach. Trenuję z grupą już od jakiegoś czasu i to był następny krok do regularnego grania. Taktyka jest inna i intensywność treningu jest inna. Czasami trenujemy bardzo długo. Osobiście uważam, że to świetnie, a kiedy patrzę na kolegów z drużyny, wszyscy wyglądają na odmienionych o świeżych.

Naoufal Bannis: Moja bramka była typowa dla napastnika. Trenujemy ciągle z Royem Makaayem. Właśnie takie akcje trenujemy. Ten obóz to wspaniałe doświadczenie i dużo się uczę od doświadczonych graczy. Sesje treningowe są dość trudne, ale właśnie na nich staję się lepszy. Mój cel? Debiut na De Kuip w wieku 17 lat.

Liam Kelly: Fajnie było rozegrać pierwsze minuty z chłopakami. To jest właśnie to, czego chcesz. Wszyscy dobrze mnie przyjęli i czuję się jak w rodzinie. To oczywiście mecz towarzyski, ale chcę wygrać każdy mecz. Dobrze jest mieć pierwsze zwycięstwo w barwach Feyenoordu. W nadchodzącym sezonie chcę być zdrowy i zagrać jak najwięcej meczów oraz spróbować wygrać jak najwięcej spotkań. Zbliżają się kwalifikacje do Ligi Europejskiej, musimy być gotowi.