Poprzedni mecz
Eredivisie, 15.05.2019 19:30 Fortuna Sittard 1:4 Fortuna Sittard Stadion
Eredivisie, 12.05.2019 14:30 ADO Den Haag 0:2 De Kuip
Eredivisie, 24.04.2019 20:45 NAC Breda 0:4 Rat Verlegh Stadion
Wypowiedzi po ostatnim meczu w sezonie 16.05.2019 11:15, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl
Image

Giovanni van Bronckhorst: Już niedziela była piękna. A teraz był to naprawdę mój ostatni mecz. Ostatni wraz z kibicami. To wspaniale, że mogłem także tutaj pożegnać z publicznością. Co czuję teraz? Ciężko powiedzieć tak od razu. Nie ma już obowiązków. Nie muszę myśleć już o następnym sezonie, bo to rola Jaapa. Zaczęły się dla mnie wakacje. Nie żegnam się jednak z Feyenoordem na zawsze. Jestem młodym trenerem, więc nigdy nie wiesz, co może się wydarzyć w przyszłości. Feyenoord zawsze pozostanie moim klubem. Dla mnie niemożliwe jest wykluczenie tego, że w przyszłości tutaj wrócę. 

Eric Botteghin: Powinniśmy wygrać przede wszystkim ostatni mecz z ADO, ale się nie udało. Teraz też zagraliśmy nie najlepiej. Dobre mieliśmy może pierwsze 20 minut. Potem był bałagan w naszej grze. W drugiej części też mieliśmy lepszy moment. Ten sezon nie był dla nas dobry. Dobrze, że już się skończył. Teraz wrócić do domu, zapomnieć o tej kampanii i wrócić na nowe rozgrywki. 

Nicolai Jorgensen: To było dla mnie dobre zakończenie. Sezon był dla nas jednak bardzo burzliwy. Mam nadzieję, że w przyszłym zdobędę więcej bramek. To był słaby sezon w wykonaniu całego sezonu, z kilkoma wyjątkami. Następny musimy mieć lepszy. 

Steven Berghuis: Od dłuższego czasu w niczym nie uczestniczyliśmy. Często patrzyło się na tabelę, ale i na naszą grę. A ta była taka, że na więcej nie zasługiwaliśmy i to trzecie miejsce to wszystko, co mogliśmy ugrać. Otrzymaliśmy w tym sezonie naprawdę dużo ciosów, które psychicznie były trudne do przezwyciężenia. Sukces dodaje pewności siebie, a tego w tym sezonie nie mieliśmy za dużo. A wtedy trudno się gra dla takiego klubu jak Feyenoord. 

Wouter Burger: Jestem bardzo szczęśliwy, że zadebiutowałem. Nie mogłem się doczekać mojego debiutu w Eredivisie przez długi czas. Zawsze było coś, albo nieodpowiedni moment, albo kontuzje. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2019. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com