AZ Alkmaar

Eredivisie
De Kuip

Nie

10.05

16:45

Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Nie

03.05

14:30

1:2

Wypowiedzi po pomeczowych przepychankach

24.02.2013 20:40; Jakub, 3 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: różne

Wydarzenia, które miały miejsce w katakumbach De Kuip, po dzisiejszym Topperze nie przeszły oczywiście bez echa. Na ich temat wypowiadali się przedstawiciele oby dwóch zespołów. Oto kilka z  nich.

 

Schaken: “Niestety stało się, nie zależało to od nas. PSV może być szalone jeśli chce. My wygraliśmy, oni pokazali, że nie umieją przegrywać. Reszta jest już nie ważna.”

 

De Vrij: „Sądzę, że oni czekali na nas. Przyszedłem i nagle zobaczyłem te przepychanki. Widziałem także kamerę. Najmądrzejszą rzeczą w takiej sytuacji jest wycofanie i udanie się od razu do szatni. Jednak to wszystko działo się za szybko. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem czegoś takiego.”

 

Strootman: “Nie widziałem początku zamieszania, przyszedłem później. Wiem tylko, że wszystko zaczęło się już na boisku. Wszystko co zdarzy się na boisku, powinno jednak na nim pozostać. Nikogo nie mam zamiaru bronić. Dlaczego jako kapitan nie interweniowałem? Chciałem być kimś kto wniesie trochę spokoju.”

 

Advocaat: “Odbędę poważną rozmowę Jeremainem. Byłem w szatni, kiedy usłyszałem hałas. Byli tam Lens i Mathijsen kłócący się między sobą. Nie wiem o co poszło. Sądzę jednak, że poszło o to co mógł Mathijsen powiedzieć Lensowi na boisku. Znają się dobrze z reprezentacji. Sądzę, że Jeremain nie spodziewał się, że Joris mógł powiedzieć coś takiego. Inaczej nie czekałby na niego i szukał go. Co powiedział Mathijsen? Nie wiem, Lens nie chciał tego powiedzieć.”

Komentarze (3)

Norbi

Nie wiem maszy czy po się tu zarejestrowałeś, żeby mi prawić kazania i polemizować, jednak ja nie ma zamiaru tego robić. Co ja podarłem i z kogo się nie chwale, bo nie widzę potrzeby. A wypowiedzieć każdemu się wolno jak kto woli. Ogólnie szanuję wszystkich, więc takie teksty to prawić możesz młodzieży, której brakuje tego dziś.

MaSzy

Bruno, warto pisać tobie takie teksty, nie znasz historii a wypowiadasz się, miej szacunek do rywali, bo kiedyś może się to zemścić, ja już kiedyś podarłem na gościu dres ajaksu, nieraz widziałem dres Portowców, ale szanuje ten zespół ze względu na polską kolonię, szanuj innych a będzie szanowany. Pamiętaj kibice są wielkim odzwierciedleniem swojej drużyny. Jakim Cię widzą, takim Cię piszą. Trochę pokory i samokrytyki.

Norbi

Teraz Lens się będzie odgrażał i z kolegami przyjedzie na Jorisa, hehe. Frajer jak ich mało w psv. Sam prowokuje, a potem szuka przyczyny u kogoś. A poza tym Joris miał prawo się bronić, jeśli coś wynikło.

Wyniki 32. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Utrecht

2 - 0

NAC Breda

FC Groningen

2 - 3

Excelsior Rotterdam

Ajax Amsterdam

2 - 2

PSV Eindhoven

NEC Nijmegen

1 - 1

SC Telstar

FC Volendam

0 - 2

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

1 - 2

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

1 - 0

Heracles Almelo

AZ Alkmaar

2 - 2

FC Twente

Sparta Rotterdam

2 - 2

Go Ahead Eagles

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Po tygodniach rozczarowujących występów Feyenoord Rotterdam w końcu dał swoim kibicom powody do optymizmu.

Video

Feyenoord 3-1 FC Groningen

Feyenoord dość pewnie pokonał FC Groningen 3-1.

Live chat

Gość

i everton 2-1

Gość

mówiłem everton 1-1

Gość

"Nie powinno być tak, że oglądając mecz, czujesz tylko nerwy. Chcesz widzieć zespół, który rusza do przodu."

trafił w sedno problemu - jak oglądasz drużyne van Persiego to cały czas masz obawy że to się zaraz wyjebie a jak wygrywają i kończy się mecz to jest oblężenie naszej bramki - tak nie powinno być. Powinna być kontrola i dalsze wyprowadzanie ciosów a nie desperacka obrona i wykopywanie bramkarza na oślep jak najdalej.

Gość

"Jako piłkarz był znakomity, ale jako trener już nie. Kiedy wczoraj znów na to patrzyłeś, myślałeś: to przecież nie może tak wyglądać."

Każdy kto ma gust piłkarski wie że nie możemy tak grać - takie rzeczy to akceptują ludzie dla których liczy się tylko wygrana - ale nie po to ogląda się mecze żeby oglądać przepychane mecze kolanem. Włączasz mecz w tv czy idziesz na stadion by zobaczyć dobry futbol - van Persie tego nie potrafi zagwarantować. On tylko gwarantuje chaos i uległość.

Gość

Arsenal ma o 3 gole lepszy bilans bramkowy.

Gość

Cherki 11 asysta - wyrównał ligową życiówkę sprzed roku.

Gość

I Doku ładna brama :D

Gość

Ale walka o mistrza tam ciekawa - sturm, salzburg, rapid i lask mają szanse.

Gość

LASK Linz może wyjść na lidera dziś i 0-1 przegrywają z rapidem u siebie - lamusy :D

Gość

Everton coraz bliżej gola.

DamianM

City zaraz coś strzeli, typuje 1-2

Gość

Everton walczy o puchary i może coś tu urwać.

Gość

W anglii myśle że arsenal wygra tytuł - city mało goli strzela i te mecze im ciężko idą.

Gość

Kto wie, zaraz old firm - może wygrają i doskoczą na 1 pkt do celticu. 1 juz nie będą

DamianM

Rangersi nawet drudzy zaraz nie będą nawet na koniec

Gość

Rangers przegrał tytuł tą porażką. Koniec dla nich.

Gość

Chelsea znowu w pysk :D

DamianM

Niesamowite. Wygrali

DamianM

Rangersi 3 miejsce to też dobry hit może być

Gość

Hahahaha - Chelsea znów w ryj XDDD
U siebie z walczącym o utrzymanie Nottingham.
Ostatnia wygrana w lidze - 4 marca, dwa miesiące temu, od tego czasu 6 porażek pod rząd XDDD

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.