Następny mecz
Europa League, 22.08.2019 19:30 Hapoel Beer Szewa De Kuip
Europa League, 29.08.2019 19:30 Hapoel Beer Szewa Jacob Turner Stadium
Eredivisie, 01.09.2019 16:45 Willem II Tilburg Koning Willem II Stadion
Poprzedni mecz
Eredivisie, 18.08.2019 16:45 FC Utrecht 1:1 De Kuip
Europa League, 15.08.2019 18:30 Dinamo Tbilisi 1:1 Stadion im. Borisa Paiczadze
Eredivisie, 11.08.2019 14:30 SC Heerenveen 1:1 Abe Lenstra Stadion
Wypowiedzi po przegranych derbach 03.02.2019 16:51, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl
Image

Giovanni van Bronckhorst: Nie pokazaliśmy tego, co powinniśmy i na co nas stać. W naszej grze jest zbyt duża różnica pomiędzy meczami u siebie a na wyjeździe. Na tym poziomie nie powinno mieć znaczenia, gdzie grasz. O co tu chodzi trudno powiedzieć. Podczas przygotowań mówimy chłopakom, jakiego meczu mogą się spodziewać. Przegraliśmy, przez co zbliżają się rywale za nami. Teraz będziemy musieli wykonać naprawdę ciężką pracę, żeby utrzymać trzecie miejsce. 

Robin van Persie: Ja nie rozumiem skąd ta różnica. To jest naprawdę dziwne. Tydzień temu grać tak znakomity mecz, a dzisiaj takie coś. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Mieliśmy dobry tydzień treningowy. Rozmawialiśmy o tym. Trener mówił o tym. Rozmawiałem o tym z tym z drużyną. A tu dalej to samo. W zeszłym tygodniu graliśmy fantastyczny mecz. Wszyscy w Rotterdamie mają dzięki temu super tydzień, a teraz wszystko zepsuliśmy. Wyszliśmy na 1-0 i powinniśmy grać swoje i strzelać kolejne bramki. Tak nie było. Straciliśmy zbyt łatwo te gole. 

Jens Toornstra: To trochę już norma w tym sezonie. Miałem tego świadomość. To się dzieje nie pierwszy raz w tym sezonie. W szatni też o tym rozmawialiśmy. To jest aż niemożliwe, że nagle gramy całkowicie inny mecz. Czy chodzi o mentalność? Nie. To oczywiście zupełnie inna gra niż w zeszłym tygodniu. Także pod względem wizerunku gry i sposobu gry przeciwnika. Następnie musisz włożyć w to pewną energię. Ten poziom energii był dziś znacznie niższy niż w zeszłym tygodniu. Faktem jest, że jesteśmy bardzo zmienni. Obie wersje to prawdziwy Feyenoord. Nie tego chcemy i dążymy by to zmienić, ale faktem jest, że jest to trochę obraz tego sezonu. Nie chcemy tego, ale zawsze się wkrada. 

Jerry St. Juste: To naprawdę duża różnica w sposobie gry. Excelsior to kolejny przeciwnik i kolejne sztuczne boisko, które nie powinno być wytłumaczeniem tak dużej różnicy w naszej grze. Dobre pytanie. To zawsze jest zbyt duża różnica. Nie wiem co jest nie tak. Musimy przeanalizować powtórki i stać się bardziej stabilnymi w naszej grze. Czy to możliwe? Tak. Myślę, że tak. Chcemy dobrze grać w piłkę nożną. Chcemy grać ładnie w piłkę nożną. Chcemy dawać radość fanom. Chcemy uszczęśliwiać fanów futbolu. 

Steven Berghuis: Atmosfera w szatni po takim meczu nie jest najlepsza, co jest raczej logiczne. Zawsze możesz przegrać, ale my dzisiaj te dwa gole podarowaliśmy rywalowi. Osobiście nie spodziewałem się takiego meczu jak tydzień temu z Ajaksem. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2019. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com