Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 20:00 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 16:45 FC Twente De Kuip
ZABAWĘ CZAS ZACZĄĆ! CZAS NA NAGRODY W TYPERZE! 08.08.2019 11:07, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ FRFC1908.nl / Źródło: własne
Image

Tydzień temu ruszyliśmy z zabawą w Typera na naszej stronie. Wtedy jednak, niestety, jeszcze nie mogliśmy napisać, co w tym roku będzie do wygrania, bowiem staraliśmy się zebrać coś ciekawego i żeby było tego więcej. I jest nam niezmiernie miło poinformować, że udało się! Jedna z osób, która jest blisko naszego serwisu, uzgodniła warunki współpracy z rotterdamskim sklepem FRFC1908.nl. Mega popularny fanshop kibicowski ostatecznie postanowił nas wesprzeć i przeznaczył kupony do ich sklepu! My z kolei dokładamy od siebie po szaliku, breloku i wlepki. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że nagrodzone tym razem będą trzy miejsca. Poniżej pełne zestawienie:

1. MIEJSCE: Kupon o wartości 25 euro do sklepu FRFC1908.NL plus szalik i wlepki.

2. MIEJSCE: Kupon o wartości 10 euro do sklepu FRFC1908.NL plus szalik i wlepki.

3. MIEJSCE: Kupon o wartości 10 euro do sklepu FRFC1908.NL plus breloczek i wlepki. 

Kupony będzie można wykorzystać w sklepie FRFC1908.nl przy zakupie danego produktu i tak dalej. Jak dany kupon będzie można wykorzystać na sklepie, poinformujemy zwycięzców w prywatnej wiadomości po zakończeniu sezonu. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do zabawy! 2. kolejka Eredivisie jest już dostępna! Przypominamy jeszcze o zasadach.

Po pierwsze. Rejestracja w naszym serwisie. Po drugie. Typujemy na zasadzie PROSTEJ. Wybieramy dany mecz, a tam będziemy mieć trzy opcje do dyspozycji: zwycięstwo gospodarzy, remis i zwycięstwo gości. Wybieramy jedną z opcji i to tylko. Za trafne wytypowanie otrzymujemy trzy punkty

Typować będzie można TYLKO mecze ligowe, a te będą pojawiać się już oczywiście na początku każdego tygodnia plus przypomnienie około środy. Typować można do godziny rozpoczęcia danego spotkania. Po zakończeniu sezonu, skontaktujemy się ze zwycięzcą.

Miejmy nadzieję, że zasady są jasne a jeżeli będziecie mieć jeszcze jakieś pytania, prosimy pisać w komentarzach. Typer znajdziecie w zakładce Kibice lub bezpośrednio TUTAJ.

Zapraszamy zatem do rejestracji, typowania i życzymy udanych typów! 

 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com