SC Telstar

Eredivisie
De Kuip

Nie

22.02

20:00

Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.02

12:15

1:0

Zapowiedź meczu: FC Dordrecht - Feyenoord Rotterdam

19.07.2010 23:12; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

We wtorkowy wieczór Feyenoord Rotterdam na obiekcie GN Bouw Stadion Dordrecht przejdzie pierwszy z poważniejszych testów w tegorocznym okresie przygotowawczym. Po pięciu meczach z amatorskimi drużynami, nadszedł czas na spotkanie z jedenastką FC Dordrecht, zespół występującego na co dzień na boiskach zaplecza Eredivisie. Jak już wspominaliśmy, podopieczni Mario Beena mają za sobą już pięć meczów kontrolnych, przypomnijmy więc wyniki każdego z nich: VVSB Noordwijkerhout (0-10), Voorschoten'97 (0-11), Sportclub Feyenoord (0-3), Zeeuws-elftal (0-0) oraz BVV Barendrecht (1-4).

Jak widać, mimo, że zespół opuściło kilku na prawdę doświadczonych graczy, a zastąpili ich młokos, wyniki wyglądają obiecująco. Oprócz pojedynku podczas obozu w Zeeland, gdzie w meczu z Zeeuws ledwie co bezbramkowo zremisowaliśmy. Mecz z Dordrechtem rozpocznie również tym samym serię ostatnich spotkań w pre sezonie. Warto jednak zaznaczyć, że przed nami już mecze z uznanymi markami. Rozpoczynamy z Schapenkoppen, pięć dni później czeka nas wyjątkowe święto na De Kuip. Meczem z hiszpańską RCD Mallorcą oficjalnie pożegnamy Giovanniego van Bronckhorsta.

Kilka dni później Portowcy wyjadą do Portugalii, gdzie kolejno zmierzymy się z Benfiką Lizbona oraz Aston Villą. Tymczasem niemal pewne jest, że we wtorek w nowych barwach zadebiutuje kolejny nabytek transferowy Michael Lumb. Nie jest z kolei jasne, czy do dyspozycji Mario Beena będzie Fedor Smolov. Rosjanin ostatni dni spędza w ojczystym kraju, gdzie załatwia formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na pracę w Holandii. Jeśli chodzi o FC Dordrecht. Drużyna dowodzona przez Ada Heijsmana jak na razie notuje przeciętne wyniki podczas okresu przygotowawczego.

Na trzy rozegrane jak dotąd mecze, wygrali jedno z amatorskim WNC Waardenburg 1-6. Później przyszły porażki z pierwszoligowcami, odpowiednio z ADO Den Haag 3-1 i FC Groningen 4-0. Sądząc po wynikach, również i Feyenoord nie powinien mieć żadnych problemów z ugraniem korzystnego rezultatu, choć jak wiemy, nasi pupile lubą nas zaskakiwać.

FC Dordrecht - Feyenoord Rotterdam
Worek, godzina 20:00, GN Bouw Stadion

[własne]

Komentarze (0)

Wyniki 24. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

2 - 1

Excelsior Rotterdam

PSV Eindhoven

? - ?

SC Heerenveen

NAC Breda

? - ?

FC Volendam

Ajax Amsterdam

? - ?

NEC Nijmegen

FC Twente

? - ?

FC Groningen

FC Utrecht

? - ?

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

? - ?

Heracles Almelo

AZ Alkmaar

? - ?

Sparta Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

SC Telstar

Zdjęcie Tygodnia

15-22 lutego

Stadionowi co prawda sięgnęli po komplet punktów po raz drugi z rzędu, lecz poziom spotkania pozostawiał wiele do życzenia.

Video

Feyenoord 1-0 Go AHead Eagles

Feyenoord Rotterdam sięgnął w niedzielę po komplet punktów w starciu z Go Ahead Eagles.

Live chat

Gość

W belgii zaskakująco sint-truiden walczy o mistrza - dziś pewna wygrana i strzelił sebaoui.

DamianM

mnie w tym klubie nic nie żdziwi, ja widzę jak to wygląda. zacznie sie fart, tu 1-0, tu coś, tu ktoś straci punkty i nagle woooo. Piłka nie ma sensu, wiemy to

Gość

Gramy o miszcza psv się obsrywa a Robin zbudował giganta :D

DamianM

Osasuna z realem wygrywa, był już rasizm, bład sedziego czy nie?

DamianM

Co nie zmienia faktu że drużyny bosza po przerwie zimowej mają problemy. A wyniki i tak pod nas sporo, że tak słabi jesteśmy a i tak drudzy

Gość

psv wygra z 4-1

DamianM

Coraz ciekawsze te wyniki pod nas ;-)

Gość

heerenveen goool

DamianM

Tobiasz ławka w Legii. Koniec świata

DamianM

Ja ciągle w pracy o to założony jestem od dawna. Ja stoję pe, y swoim, że ten rekord pobije

Gość

KAne 28 goli po 23 meczach - musiałby już chyba tylko złapać poważną kontuzje by tego nie pobić. Przy tej skuteczności raczej łyknie ten rekord. Zwłaszcza że Lewy 5 meczów nie grał wtedy 41 strzelil w 29 meczach.

Gość

juve-como już 0-2

DamianM

Hahsha

Gość

Karabach przełożył mecz - będą chcieili odrobić 1-6 :D

Gość

A to dopiero 23 kolejka.

Gość

15 goli do pobicia rekordu.

Gość

Kane 27 gol

Gość

PAtrze na bayern i oni idealnie prawie grają w pressingu - strata piłki, momentalnie wszyscy na sprincie dobiegają do rywala, każdy do swojego i rywal się gubi. Szkoda że zatrudniono RvP który takich rzeczy nie ogarnia.

Gość

hahahaha
https://x.com/Sachk0/status/2025067012226253117

Gość

juve ma koszulki jak więźniowie

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.