Fortuna Sittard

Eredivisie
De Kuip

Śro

17.09

20:00

SC Heerenveen

Eredivisie
De Kuip

Sob

13.09

21:00

1:0

Zapowiedź meczu: Feyenoord Rotterdam - Roda JC Kerkrade

30.08.2013 23:12; DamianM, 2 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Goal.com

Po eliminacji z europejskich pucharów, Feyenoord skupia się już tylko na rozgrywkach krajowych. W niedzielę na De Kuip Portowcy zagrają z Rodą JC Kerkrade. Przed tygodniem Feyenoord odniósł pierwsze zwycięstwo w lidze w tym sezonie. Graziano Pelle w pojedynkę rozprawił się z NAC Bredą. Włoch odnotował hattricka a w Rotterdamie było wręcz słychać - dzisiaj pozbyliśmy się tego nienawistnego zera.

 

Pelle sam nie czuł ulgi. Czuł złość. Po pierwszych trzech meczach ligowych, jakie Feyenoord miał za sobą. Niektórzy spekulowali nawet o problemach Ronalda Koemana wewnątrz drużyny. Wszystko uciął Pelle. Po strzeleniu bramki, zwołał wszystkich kolegów i wraz z nimi świętował trafienie - Chciałem pokazać mediom, że nie ma problemu, że jesteśmy zespołem.

 

Media dużo piszą. Nie chciałem nic pokazywać kibicom, ale mediom - brzmiały słowa Włocha w niektórych mediach. Teraz jest jasne, że problemy wewnętrzne nie są przyczyną rozczarowującego początku sezonu, a na powód wciąż czekamy. W niedzielę Feyenoord będzie miał dobrą okazję, by znów się zrehabilitować. Najłatwiej nie będzie. Na De Kuip zjawi się będąca na fali wznoszącej, Roda JC.

 

Górnicy w porównaniu do Feye, prezentują się powyżej oczekiwań. Po czterech rundach, klub z południowej Limburgii zajmuje piąte miejsce w tabeli. Absolutny popis podopieczni Ruuda Brooda dali w zeszłym sezonie, gdy na wyjeździe rozstrzelali ADO Den Haag 0-4. Nic zatem dziwnego, że i tym razem przyjezdni będą chcieli zainkasować komplet punktów i wrócić do Kerkrade z kolejnym kompletem oczek. 

 

FEYENOORD ROTTERDAM - RODA JC KERKRADE

Niedziela, 1 września, godz. 16:30, De Kuip

 

OSTATNIE MECZE OBU DRUŻYN W ROTTERDAMIE:

11-11-2012 Feyenoord – Roda JC Kerkrade 5-2 

13-08-2011 Feyenoord – Roda JC Kerkrade 3-0

07-11-2010 Feyenoord – Roda JC Kerkrade 1-1

23-08-2009 Feyenoord – Roda JC Kerkrade 4-0

10-05-2009 Feyenoord – Roda JC Kerkrade 2-3

 

OSTATNIE MECZE OBU DRUŻYN W KERKRADE:

10-03-2013 Roda JC Kerkrade – Feyenoord 0-1

11-04-2012 Roda JC Kerkrade – Feyenoord 0-0

20-03-2011 Roda JC Kerkrade – Feyenoord 3-0

07-03-2010 Roda JC Kerkrade – Feyenoord 2-4

02-11-2008 Roda JC Kerkrade – Feyenoord 0-4

 

Komentarze (2)

Mecz na żywo tylko na lajfy.com
http://www.lajfy.com/match/index/id/74671

Jakub

4-1

Wyniki 5. kolejka

Gospodarz

Gość

Ajax Amsterdam

3 - 1

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

3 - 0

FC Volendam

NEC Nijmegen

3 - 5

PSV Eindhoven

FC Twente

2 - 2

NAC Breda

Feyenoord Rotterdam

1 - 0

SC Heerenveen

Excelsior Rotterdam

0 - 1

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

0 - 1

FC Groningen

Heracles Almelo

1 - 2

AZ Alkmaar

SC Telstar

1 - 3

Fortuna Sittard

Zdjęcie Tygodnia

14-21 września

Mnóstwo sytuacji bramkowych, nieuznane gole, czerwone kartki i kontrowersyjne decyzje arbitra – w tym spotkaniu naprawdę nie brakowało emocji.

Video

Feyenoord 1-0 SC Heerenveen

W sobotni wieczór w Rotterdamie podopieczni Robina van Persiego pokonali sc Heerenveen 1:0.

Live chat

Gość

"KNVB zawiesił Petrova" - idą w zaparte. Gościu nie zasłużył na 2 żółtą kartkę.

DamianM

John van den Brom trenerem FC Twente

DamianM

Już jeden cud się wydarzyl, Feyenoord przyznał się do błędu i że bilety w tej formie to niewypał. Cud. Ale KNVB to widać utniesz rekę i powiedza, że nie ich

DamianM

KNVB zawiesił Petrova z Heerenveen hahahahaha oni są niemozliwi

Gość

Ten olimpijski stadion w Barcelonie jest chyba na takiej górze - Montjustic - i chyba nawet nazwę ma po nim

Gość

w poprzednim sezonie - to miałem na myśli.

Gość

Mówie że wcześniej grali - nie wczoraj.

Gość

Spójrz na bramki z tego meczu, i powiedz, gdzie wcieło bieżnię???
https://transfery.info/aktualnosci/kanonada-strzelecka-fc-barcelona-z-koncertowym-wystepem-na-estadi-johan-cruyff-wideo/253094

Gość

Grali na olimpijskim stadionie.

Gość

Nie wiem, gdzie jest ulokowany ten stadion dokładnie.
Kilka lat temu go Barca wybudowała dla rezerw, bo poprzedni stadion rezerw miał aż 15.000 i był za duży dla drugiego zespołu. Dalej nie mają pozwoleń na grę na Camp Nou, a są jakieś cyrki z wynajmem tego lekkoatletycznego na 55.000. To grali tam.

DamianM

A grali na takiej górze chyba nie?

Gość

Tak, Barca grała na Estadi Jordi Cruyf, czyli rezerwowym obiekcie

DamianM

Liga turecka. Poniedziałek w kalendarzu i oczywiście już oświadczenia lecą ;D oni to mają to chyba w genach, teraz Fenerbahçe w jakiegoś burmistrza walą :D

DamianM

Na stadionie rezerw?

Gość

Barca - Valencia na stadionie rezerw blaugrany.
Pojemność 6.000 miejsc, niewiele więcej niż obiekt excelsioru XD

DamianM

Obczajcie to: Keith Andrews has told Sky that Antoni Milambo's exclusion from tonight's squad was down to personnel not injury or illness. Już chłop podpadł? 'down to personnel', zatem nie kontuzja, nie choroba, nic. Po prostu jest słaby albo podpadł

Gość

Lewy jaki gol O_O

Gość

i jebło... ech

Gość

Wszystko szło dobrze i angol z lyonu odjebał hadź muse.

DamianM

o Milan strzelił, dziadzia musiał znowu hehe bo młodsi ni hujet

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.