FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Zapowiedź meczu: NAC Breda-Feyenoord

19.12.2014 20:13; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ FR12.nl / Źródło: Feyenoord24.net

Przed nami ostatni występ piłkarzy w kończącym się roku. W niedzielę Portowcy pojadą do Bredy, by meczem z NAC Bredą zakończyć rundę. Jeszcze do niedawna, Feyenoord mógłby przystąpić do niedzielnej potyczki bardzo podbudowany, jednak ostatnia porażka z PSV oznaczała koniec serii dziewięciu kolejnych meczów bez porażki (Eredivisie i Liga Europy), jak i koniec znakomitych statystyk na wyjazdach, gdzie do meczu z Eindhoven Portowcy byli niepokonani w tym sezonie. 

Fred Rutten zapowiada, że jego zespół 'ma szansę na rozpoczęcie nowej passy'. Chociaż Rotterdamczycy zmierzą się z jedną najsłabszych drużyn, Rutten przestrzega przed siedemnastym zespołem ligi. - Tylko dlatego, że mają kiepski okres, taki mecz może okazać się bardzo niebezpieczny dla nas. W niedzielę NAC stanie przed szansą, żeby dobrze zakończyć rok na własnym stadionie. 

Istnieje szansa, że Fred Rutten w niedzielę będzie mógł skorzystać z Jensa Toornstry, który w zeszłotygodniowym pojedynku z AZ nabawił się kontuzji ścięgna podkolanowego. Trener ocenił, że szanse występu skrzydłowego wynoszą pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Szkoleniowiec liczy tez, że z NAC będzie mógł wystąpić Jean-Paul Boetius, którego chorooba wykluczyła z gry w Eindhoven. 

1

NAC BREDA

Domowy pojedynek z Feyenoordem zakończy rok, w którym w Bredzie było więcej upadków, niż wzlotów. Po sezonie 2013-2014, kiedy zespół ledwo się utrzymał (15 miejsce) wydaje się, że obecna kampania będzie jeszcze trudniejsza. W tym roku kalendarzowym NAC wygrało tylko, uwaga, pięć spotkań. Za fatalne wyniki głową szybko zapłacił Nebojsa Gudlej, o którego przyszłości zdecydowała porażka 6-1 z Heraklesem pod koniec października.

Pod wodzą obecnie Erica Hellemonsa wielkie zmiany nie zaszły, a piłkarze z Rat Verlegh Stadion dalej grają naprawdę mizerny futbol. Wystarczy cofnąć się do czwartku, gdy Perła Południa poległa w 1/8 finału Pucharu Holandii z Excelsiorem aż 6-0. Niemniej Heracles i Excelsior nie są jedynymi ekipami, które w pojedynku z NAC urządzały sobie trening strzelecki.

Wcześniej podobne wyniki osiągali PSV (6-1), Ajax (2-5) i FC Utrecht (1-5). Łącznie popularne Szczury wygrały w tym sezonie tylko trzy mecze i obecnie są wyżej jedynie od ostatniego FC Dordrechtu. Tak fatalna postawa niesie za sobą wielkie zamieszanie i obawy o przyszłość klubu. Bardziej niż kiedykolwiek, każdy w Bredzie nie może doczekać się już przerwy zimowej, podczas której zespół ma się w końcu spiąć i do rundy rewanżowej przystąpić w lepszej formie. 

NAC Breda – Feyenoord
Niedziela, 21 grudnia, godz. 14:30 na Rat Verlegh Stadion
Scędzia: Blom

Historia ostatnich konfrontacji: 

WYJAZD:
16/02/2014 NAC Breda – Feyenoord 1-1
09/12/2012 NAC Breda – Feyenoord 2-2
11/09/2011 NAC Breda – Feyenoord 1-3
12/09/2010 NAC Breda – Feyenoord 2-0
27/09/2009 NAC Breda – Feyenoord 0-2

DOM:
25/08/2013 Feyenoord – NAC Breda 3-1
12/05/2013 Feyenoord – NAC Breda 1-0
31/03/2012 Feyenoord – NAC Breda 3-1
13/03/2011 Feyenoord – NAC Breda 2-1
04/04/2010 Feyenoord – NAC Breda 0-0

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

15-21 czerwieca

Oficjalnie Giovanni van Bronckhorst został nowym trenerem Feyenoordu.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

Gość

Messi 2 mecze 5 goli - zapytajmy co Ronaldo o tym sądzi :D

DamianM

Kuyt odszedł z Dordrechtu, nieźle

Gość

DUP - nazwa adekwatna :-)

DamianM

afera jest taka, ze szkoda słów. Stramer, chwilę później on, jest wywrót totalny

DamianM

List otwarty z przeprosinami, który sir Jeffrey Donaldson napisał do kobiety, którą jako dziecko wykorzystał seksualnie, podważył jego twierdzenia o niewinności na sali sądowej.

Były przywódca Partii Unionistów Demokratycznych (DUP) dopuszczał się nadużyć wobec dwóch dziewczynek przez ponad 20 lat, w przestępstwach ukrywanych przez jego żonę.

DamianM

yep, i oczywiście zaraz rządu nie będzie zaś, więcej go nie ma niż jest, bo tu jest taki problem, że ptotestanci i katolicy chcą tyl;e samo miejsc itp, żeb ywszystko po pół czy coś, i wiecznie sie dogadac nie mogą. Wybuchla za to inna afera, bo jakis znany polityk, uduowdniono mu dzisiaj, gwalty czy tam napaści, także dzieje sie

Gość

Ta z IRL półn też zaraz zrezygnuje

DamianM

No, od rana o tym tylko, no szczur jak piszesz. Typowe.

Gość

Starmer rezygnuje jak szczur - nasprowadzał kolorowych i ucieka.

DamianM

ale sraka zaraz będzie na socialach ronaldo vs messi

Gość

o 1 branke go wyprzedzil 17 ma

Gość

kto wie

DamianM

Przegonił Klose chyba?

DamianM

No i Messi

Gość

znowu ronaldo złapie ból dupy bo messi bedzie królem strzelców :-)

Gość

mesiu 1-0 jeazcze 2 strzeli

DamianM

Mioduski panuje nad sytuacją

Gość

W Legii to grubo, kasy chyba nie mają i Nsame do Pogoni. Ale tam jest burdel

Gość

juz 2 powinien miec - fatalnie

Gość

mesiu juz dublet powinien miec.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.