Sporting Charleroi

Towarzyski
Varkenoord

Pią

17.07

13:30

Club Brugge

Towarzyski
De Kuip

Sob

11.07

12:00

3:1

Zapowiedź meczu: NAC Breda – Feyenoord Rotterdam

14.02.2014 09:34; DamianM, 4 komentarzy, Foto @ FR12.nl / Źródło: Feyenoord24.net

Po pogromie na NEC Nijmegen (5-1) Feyenoord zmierzy się w niedzielne popołudnie z NAC Breda. Portowcy w ubiegły weekend w stu procentach wykorzystali potknięcia rywali, dzięki czemu awansowali na trzecie miejsce w ligowej stawce.

W minioną sobotę NAC odniosło u siebie ważną wygraną 2-0 z Rodą JC. Zespół z Bredy dzięki temu znajduje się już na 10. miejscu w lidze z 29 punktami zdobytymi w 23 meczach. Po zimowej przerwie ekipa Nebojšy Gudelji jest w gazie a w spotkaniu z Górnikami komplet 'oczek' zapewniła znakomita końcówka w ich wykonaniu. Najpierw w 73. minucie trafił Tighadouini, a dziesięć minut później wynik ustalił Perica. 

NAC w tym sezonie wywalczyło 20 punktów w 11 meczach u siebie. Gospodarze Rat Verlegh Stadion zwyciężyli sześciokrotnie i dwukrotnie zremisowali. A tylko trzy razy zostawali z pustymi rękami. Warto odnotować, że Perła Południa zdobyła w tych pojedynkach 20 bramek, a straciła tylko 11.

W meczu z Feyenoordem nie zagrają Kees Kwakman i Tim Gilissen, którzy mają problemy z łydkami. Ofensywny pomocnik Hadouir wraca po zawieszeniu. 

Feyenoord tymczasem rozstrzelał w minionej serii gier NEC 5-1, co pozwoliło zbliżyć się do liderującego Ajaxu. Portowcy mają obecnie na koncie 43 'oczka', tyle samo co Vitesse. I tylko jeden mniej od Twente i cztery od Ajaxu. Mistrzowskie nadzieje zatem pozostają. Ale trzeba pamiętać o nadrobieniu tych czterech punktów. 

W ostatnich 5 meczach Feyenoord złapał 10 punktów. Przeciwko Nijmegen Feyenoorder zagrali kapitalnie, chociaż to goście pierwsi objęli prowadzenie. Stracona bramka mocno podziałała na Portowców i później to tylko oni strzelali. Wyrównał Lex Immers a następnie trafiali Graziano Pelle (2x) i Jean-Paul Boetius (2x). 

W niedzielę Koeman będzie miał ponownie do dyspozycji Boetiusa i Mathijsena. Obaj przez ostatnie dni normalnie trenowali z resztą drużyny. Na liście niezdolnych do gry jest jeszcze Ruud Vormer, zaś Bruno Martins Indi odbywa karę zawieszenia. Do jej końca pozostały dwa spotkania. 

Prognoza redakcji: NAC z dużym zaufaniem wyjdzie na pojedynek  Feyenoordem. Gospodarze nie przegrali od trzech spotkań, a wiedzą też, że Feyenoord nie jest zbyt dobry na wyjazdach. Przed Portowcami na pewno niełatwe popołudnie, ale zwycięskie. Spodziewamy się kilku bramek w tym pojedynku, więcej trafień zobaczymy na koncie Feyenoordu. 

NAC BREDA - FEYENOORD ROTTERDAM

16-02-2014, GODZ. 14:30, Rat Verlegh Stadion

Komentarze (4)

DamianM

Damy radę. Wygrywamy i skaczemy wyżej od Vitesse. Cmon Feyenoord!

Mucha_SCF

Nie przymierzając, jazda z burakami!!

EdekSilva9

Trzeba zacząć zachowywać czyste konta bo to nie ładnie wygląda w tabeli... Skromne 0:1 mnie zadowoli.

Norbi

Oj nie będzie łatwo, bo raz, że na wyjeździe, a dwa, że z NAC też się różnie gra, ale jakieś 1-3 powinno być.

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

12-19 lipca

Feyenoord zanotował drugie zwycięstwo podczas letnich przygotowań do sezonu 2026/27.

Video

Feyenoord vs Club Brugge 3-1

Feyenoord Rotterdam w drugim sparingu pokonał mistrza Belgii 3-1.

Live chat

DamianM

pewnie spotkają się w połowie, jakieś 7,5 podstawy i póltorej, dwie banki bonusy

Gość

Ja byłbym nawet z 6 zadowolony na rękę- 8/9 to kosmos i jeszcze bonusy - hit :-D

DamianM

8 plus bonusy jak wezmą będzie top

Gość

Na transfermarkt jest 7

Gość

Mi się wydaje, że Hwang coś koło 6,7 miliona było

Gość

Read minimum 30, nie to zostaje.

Optymalne byłoby 32,5 + 2,5, lub 30 + 5, a najlepiej 35 od razu

Gość

nie, 7

Gość

8 chyba

Gość

No ale my chyba tyle nie daliśmy za Hwanga?
6-7 chyba było nie?

Gość

Będzie hit jak oni to zaakceptują :-D

DamianM

Feyenoord oczekuje 9 z bonusami. W koncu ktos, kto negocjuje i che ugrać coś, wyrównać to ile sie zapłaciło a najgorszym przypadku

Gość

Nawet te 6/7 to dobre.

DamianM

ale za Hwanga, jakby wynegocjowali te 8 do 9, to uważam, że byłoby spoko

DamianM

jeszcze sie obrazili, że Feyenoord odrzucił :D

Gość

Taa bezczelne chamy - dopierdo co dostali ponad 100 za jakiegoś nołnejma i żałują ponad 20. Niech spierdalają.

Gość

Za taką ofertę na 17,5 miliona to powinniśmy wysłać Forest buty Reada po treningu, żeby sobie powąchali

DamianM

Recor pisze, że oferowali 7, Feyenoord chce być co najmniej na zero z nim, myśla o 8-9

Gość

ohoho

DamianM

Za Hwanga podobno 9 baniek

Gość

Mądrzy ludzie przejęli stery i wierzę że poradzą sobie.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.