FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Zapowiedź meczu: Szwecja - Holandia

11.10.2011 12:38; Norbi, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Własne

Już dziś wieczorem, a dokładnie o godzinie 20:15 na Råsundastadion w Solnej odbędzie się ostatnie spotkanie podopiecznych Berta Van Marwijka, którzy zmierzą się w pojedynku grupy E z gospodarzem jakim jest reprezentacja Szwecji.

Oranje w piątek (7.10.2011) wygraną 1:0 z Mołdawią w Rotterdamie postawili przysłowiową 'kropkę nad i', zapewniając sobie tym samym awans do Euro 2012 jako lider tabeli gr. E.

Dzisiejszy przeciwnik pomarańczowych jakim jest reprezentacja trzech koron jest wiceliderem w gr. E i jeśli chce dostać się na turniej w Polsce i na Ukrainie, to musi spotkanie z Holandią wygrać, bowiem wtedy jako najlepsza drużyna z drugich miejsc bezpośrednio awansuje na Mistrzostwa Europy 2012.

W związku z tym dzisiaj czeka nas ciekawe spotkanie obu reprezentacji, ale z pewnością liczymy na trzy punkty Oranje, które ogólnie dadzą trzydzieści punktów w tabeli gr. E jako liderowi i zdobędą komplet zwycięstw w tych kwalifikacjach dzięki właśnie ostatniemu zwycięstwu.

Przypomnijmy, że w pierwszym kwalifikacyjnym meczu obu reprezentacji, który odbył się 12 października 2010 w Amsterdamie padł wynik 4:1 dla Holandii.

W dzisiejszym spotkaniu po stronie Szwecji zabraknie Zlatana Ibarhimovicia, który musi pauzować za żółte kartki, natomiast w obozie Holandii nie wystąpią Martin Stekelenburg, Wesley Sneijder czy Arjen Robben, tak więc można by żec, że siły są wyrównane.

Nas na pewno interesuje czy w tym spotkaniu wystąpi Feyenoorder, Ron Vlaar, który w ostatnim meczu kwalifikacyjnym przeciwko Mołdawii nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych. Z pewnością czekamy na występ Rona Vlaara w kadrze, a do tego wygraną Holandii.

Przypuszczalne składy:

Szwecja: Isaksson; Majstrovic, Olsson, Lustig, Mellberg; Wilhelmsson, Kallstrom, Elm; S.Larsson, Elmander, Toivonen.

Holandia: Vorm; Pieters, Mathijsen, Bruma (Vlaar), Van der Wiel; Van Bommel, Strootman, Van der Vaart, Kuyt; Huntelaar, Van Persie.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

29 czerwca-5 lipca

Oficjalnie Robert Eenhoorn przejął w Feyenoordzie obowiązki dyrektora generalnego.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

Gość

Dziewczyna rzuciła Saibiriego, bo "za mało zarabiał by ją utrzymać" (około 20 k euro miesięcznie w PSV), teraz po transferze do Bayernu wydzwania i wypisuje do niego, bo chce wrócić... XDDDDD

Gość

Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe, chyba to mówił najlepszy polski trener śp. Górski

DamianM

Kibice Lechii mieli dośc Ukraińców, więc Lechia na trenera zatrudniła jakiegoś noname z Ukrainy hahaha

DamianM

No to nieźle jaja. Ale poszli

DamianM

Ja to samo

Gość

0-2 wyszedłem do kibla wracam 2-2 :D

DamianM

Loool remis

DamianM

Bez zaskoczenia dla mnie

Gość

0-2 no no

DamianM

Mam nadzieję, że media to co piszą to prawda, bo Belg faktycznie jest inny. Oby tak było. Przeciwieństwo te Kloese. Póki co.

Gość

20% chyba musimy oddać patro eisden także trzeba postarać się o więcej.

DamianM

30 od arabów odrzucili

Gość

Aston Villa i Newcastle po Mousse - no to trzeba z nich wycisnąć conajmniej 40.

Gość

Ja Earl Grey :D

Gość

no w Holandii ja wielbiciel Hertoga

Gość

Mi smakuje okocim ale ten co na butelce tańcząca dziewczyna

DamianM

Ja Łomża team :)

Gość

No za chwilę ciekawy meczy , pora wyciągnąć Okocim z lodówki i cieszyć się z urlopu do końca tygodnia jeszcze

Gość

pewno nikt jej nie widział bo w czadorze chodzi

Gość

co z nią?

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.