14:30

4:3

Zawodnicy zgłoszeni przez Feyenoord do Ligi Europy

05.09.2022 17:44; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

UEFA poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej, jakich zawodników Feyenoord zgłosił na Ligę Europy. Rotterdamczycy rozpoczynają fazę grupową przeciwko SS Lazio w czwartek wieczorem.

Jaimy Kroesen i Karim Dermane z Feyenoordu U-21 zostali zarejestrowani, ponieważ nie grają w akademii przynajmniej od trzech lat. Inni, którzy związani są z Varkenoord dłużej, nie muszą być rejestrowani.

18-25 września

De Rotterdammer nie wywieźli z Eindhoven nawet punktu.

Video

PSV 4-3 Feyenoord

Feyenoord uległ na Phillips Stadion PSV 4-3.

Gość

Tylko właśnie nigdzie tej historii nie mogę znaleźć. Pamiętam, że opisanych było kilka takich wałkowych sytuacji, m. in. ta z 1993 jak Marsylii odebrano tytuł we Francji za ustawienie meczu z Valenciennes.
Dobry też jest film dokumentalny o Kaizerze, brazylijczyku, który wmówił ludziom, że jest świetnym piłkarzem, a nie zagrał nawet meczu. Był zajebiście cwany, i zawsze sobie potrafił poradzić nawet w podbramkowej sytuacji. Dokument o nim leciał już ze dwa razy w TVP Sport.
/Kris/

DamianM

Cooo? Az muszę poczytać o tym ;D

Gość

To skumajcie to - czytałem kiedyś tą historię w Piłce Nożnej albo w Przeglądzie Sportowym:
W latach 70-tych lub 80-tych w lidze izraelskiej lub egipskiej (dokładnie nie pamiętam, a nie mogę tego nigdzie wygrzebać w necie) w ostatniej kolejce grała ekipa walcząca o tytuł, która musiała wygrać mecz, z jakimiś ogórkami. Doliczony czas całego meczu, rzut rożny dla faworyta, a na tablicy wyników remis. Gość ustawia piłkę w rogu boiska, szykuje się do wrzutki i w tym momencie wszyscy gracze drużyny broniącej we własnym polu karnym (chyba nawet łącznie z bramkarzem) przyklejają i zaczynają wiązać buty... Wrzutka, gol i faworyci zdobywają tytuł :D
Nazwali to "Aferą sznurówkową", ale na prawdę nigdzie nie mogę znaleźć informacji co to były za drużyny.
/Kris/

DamianM

Jezusie, ale stypa po tych przerwach jest, nie ma o czym pisać, nic a nic, te przerwy reprezentacyjne to naprawdę sleepery

Gość

Ale to było w meczu a nie w serii rzutów karnych.

Gość

Kiedyś w jednym meczu kadry Argentyny Martin Palermo nie wykorzystał trzech karnych, jeśli dobrze pamiętam w ciągu 90 minut podstawowego czasu gry. Argentyna przegrała z Kolumbią bodaj 0:3 :)
/Kris/

Gość

Patrizan odpadł w pucharze serbii z jakimś nieznanym zespołem sremska mitrovica - 2-0 na karne - partizan wszystkie 4 karne spudłował :-D Nie widziałem czegoś takiego nigdy. Nie wiem czy kiedyś brazylia w copa america nie przegrała na karne 3-0 - spudłowała 3 - a tu partizan aż 4 :D